Scythe BIG BAD BOX

InMyBox, Izrada overlaya i inserata za igre, 3d print minijatura i dodataka za igre.

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la Noghri »

Nemojmo zaboraviti WC skoljku :D
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

kockica je napisao/la: 27 ruj 2019, 12:28 Jebenica :thumbs

Da mi nisu prelijepe originalne kutije upustio bih se u ovo.
Ja mislim da ću od originalnih kutija napraviti izložbu na zidu dnevne sobe... Trenutno sam u procesu dobivanja suglasnosti ili razvoda...
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
priroda15
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la grof »

dlakar je napisao/la:Je, brutala od kutije.
Ja bih se upustio u to samo da je još ugradio televizor u nju.slika
Flašicu džina i konzervu tonica. To stvarno stane, a puno znači!
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la T0mo »

Par pitanje vezano u kutiju.

To sve nije lakirano nego sirova šperploča, onako gruba na dodir?
Pitam zbog toga, ako je tako, kako to utječe na sve ploče kartice i ostalo?

Kutije za frakcije za poklopac imaju samu ploču frakcija koja se uvlači u kutiju?
Kako to utječe na ploču frakcija, nakon 50 puta van unutra, ipak je to osjetljivi karton koji mi od prvog dana kada sam dobio igru izgleda kao da se raspada po rubovima?
Također na stranici gdje su slike tih kutija, ploča je naknap u kutiji i samim time savijena? Želimo da su ploče ravne na stolu, dali će se samim stajanjem u tim kutijama zapravo uvinuti?
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Pozdrav,
Lakirana je samo vanjska strana kutije, a čak ni ona nije debelo nanesena kao što se recimo lakiraju parketi. Unutrašnji dijelovi nisu lakirani kao i obično na našim svim ostalim insertima.
Komponente ne bi smjele biti oštećene pošto je uglavnom sve uvijek na mjestu i nema toliko trljanja po šperploči.
Što se tiče ploča frakcija, tu je moguće da će se nakon nekog vremena pojaviti habanje. Nismo još igrali toliko puta, ali nakon nekih 10 puta nisu se pojavila oštećenja.
Da, nažalost jedna ili dvije ploče frakcija su, barem u našoj verziji igre, malo veće pa su lagano savijeni. Kad smo igrali nije bilo problema da su bile iskrivljene. Mislim da je možda problem i vlaga. Puno ljudi se i ovdje žalilo da se uvijaju ploče same od sebe. Primjetio sam i kod nas da je nekad to uvijanje više, a nekad manje. Možda bi bilo najbolje da sve prvo vidiš u živo kako izgleda pa onda odlučiš je li kutija za tebe OK ili ne.
slika
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la T0mo »

Da, najvjerovatnije vlaga. jer i ja sam primjetio lagano uvijanje, i nakon toga više ga nema...

ALi vjerujem da bi se nakon par desetak puta ipak pojavila oštećenja na pločama frakcija, jer mi se i ovako čine jako osjetljive pa mi to nekako nije najsretnije riješenje...

Nisam do sada nikada koristio inserte i sl. pa nemam iskstva sa time, pošto je Scythe moja prva igra koju sma dobio i zaljubio se u nju, pa mi je i u planu kupiti za nju sve što postoji manje više :)
Pa sam samim time i napišao na kutiju koja mi se čini skroz zanimljiva i svaka čast na ntrudu i samoj kutiji. A općenito volim podržati domaći rad/umjetnike ;)

Za lakiranje pitam jer gledajući slike na vašoj stranici mi je djelovala kao sirova nelakirana iverica.

Kutije za resurce i novce su x2 za svaku? Jer vidim da je označeno 10x resursa po podjeli.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Da, po dvije su kutije za resurse i novce. Rađeno je tako da stanu upgrejdani resursi i metalni novci.
Iverica je nešto drugo (danas se materijal koji je malo bolji od iverice zove MDF ili HDF (HDF je teško za nabaviti kod nas)), a šperploča je skroz druga priča. Ne znam kako firme koje rade s MDF-om mogu biti zadovoljne s tim materijalom, jer meni je to zadnji materijal koji bi koristio za ovakve stvari. Nije da nisam probao.
Samo da napomenem, da i ovdje vrijedi 20% na cijenu za članove bilo koje udruge u RH koja se bavi društvenim igrama, pa da i mi podržimo malo rad naših udruga i širenje ovog lijepog hobija.
slika
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la T0mo »

Ma krivo sam napisao Iverica, jer radim u firmi koja proizvodi namještaj, pa mi je ta riječ stalno u ustima :)
Mislio sam na šperploču, kao što sam napisao u prvom postu...

Dali možda udruga/igraonica ima jedan primjer, pa da se može pogledati?
Ako nema ne bi bilo loše da ima, reklama, ovo ono :)
Jer ako se ne varam niste iz Zagreba?
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la sadistiko »

Ma da, samo ništa od toga jer smo mi mala firma i nemamo baš toliko para da možemo okolo dati demo kutije i ostale stvari. Ako odgovara možemo se dogovoriti naći u igraonici ili negdje u Zagrebu jer skoro svaki tjedan dolazim barem jednom u Zagreb i mogu ponesti kutiju za pokazati.
slika
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Scythe BIG BAD BOX

Post Postao/la T0mo »

Jasno, samo pitam.
Za sada, gledam i raspitujem se, pa se eventualno javim.
Hvala na odgovorima i sretno!
Ovi su korisnici zahvalili autoru T0mo za post:
sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “InMyBox”