Golden Bell Studio

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Valsim »

Spectre je napisao/la: 23 srp 2019, 12:18 Nisu normalni, 25$ za dostavu ~160 karti unutar SAD-a, kolko će tek biti iznos za Europu. rofl

A glavni razlog im je još bolji - potrošili su 40% ukupnog budžeta na izradu 500 plišanaca, iako ih je htjelo samo ~60 backera. :facepalm
Pročitao sam u jednom komentaru lika iz Engleske da ga traže 50$ :shock: .

Najbolje od svega mi je kako Kickstarter samo sliježe ramenima na sve to s mišlju: "Shit happens."
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la smurfORnot »

Pa svi kažu, kickstarter is not a store kad se neko sranje desi xD
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Valsim »

Zato mi je jedan od dobrih podsjetnika zašto se Kickstartera i klonim u širokom luku. Kakve sam sreće, taman bih pogodio ovakvu situaciju.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Spectre »

Ja do sada nisam imao negativnih iskustva, ovo je prvi put.

Novi update za Unbroken: nemaju pojma kad će EU shipping, ne mogu s nikim dogovoriti shipping po njihovim uvjetima (vjerojatno nude premalo love), vjerojatno će tražiti EU backere da nešto doplate. Po anketi i komentarima na KS-u, očito je da ljudi to ne žele. Baš me zanima hoću li ikad dobiti igru. :kava
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la smurfORnot »

Spectre je napisao/la: 30 srp 2019, 11:19 Ja do sada nisam imao negativnih iskustva, ovo je prvi put.

Novi update za Unbroken: nemaju pojma kad će EU shipping, ne mogu s nikim dogovoriti shipping po njihovim uvjetima (vjerojatno nude premalo love), vjerojatno će tražiti EU backere da nešto doplate. Po anketi i komentarima na KS-u, očito je da ljudi to ne žele. Baš me zanima hoću li ikad dobiti igru. :kava
Pa ono, potrošili su pare backera da naprave gro retail kopija, i jbg...nema se za shipping sada,a ništa, budete vi backeri još nadoplatili za shipping ako želite game, problem?
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Valsim »

Čitam da će Golden Bell biti na GenConu sbatine .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la smurfORnot »

Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
Spectre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Valsim »

Barem negdje ima dosljedne pravde :thumbs .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Spectre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 105 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Spectre »

Baš sam naletio na taj članak. Strašno koliko se Marc i dalje bahati te na kojem nivou je njegov način komunikacije.
Butch
Reactions:
Postovi: 249
Pridružen/a: 19 stu 2018, 16:14
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 139 puta
Kontakt:

Re: Golden Bell Studio

Post Postao/la Butch »

"Hi there,

This is Kickstarter’s Trust & Safety team. We’re reaching out to you about a designated collaborator on your account, Golden Bell.

Due to numerous infractions of our Rules, Guidelines, and Terms of Use, Golden Bell will no longer be afforded collaborator privileges on Kickstarter. Their associated accounts have been suspended, and with that, their ability to access your project. We know that this may present an inconvenience, but we’ve done this in order to protect Kickstarter’s ecosystem. This decision is not negotiable.

Please also know that this is not a reflection of your project’s standing with us, but simply an attempt to ensure that our community’s experience and personal information is protected. If there’s any way we can help find a path forward for your project’s fulfillment, or with anything else along the way, we hope you’ll let us know. You can reach us at [email protected]. We’d be glad to assist in whatever way we can.

Thanks for your understanding.

Best, Kickstarter Trust & Safety"

xD
Ovi su korisnici zahvalili autoru Butch za post:
Spectre
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”