On Mars

Diskusije vezane uz igre s raznih crowdfunding platformi (Kickstarter, Indiegogo...)

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Za svaku novu crowdfunding igru otvarajte novu temu radi preglednosti!
U prvi post samo kopirajte poveznicu na kampanju bez BBCodeova. Tako će forum automatski postaviti widget na kampanju.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Baš gledah, ali ne mogu pronaći da je otvorena tema na temu (oh, snap) igre On Mars, Vitala Lacerde?

https://www.boardgamegeek.com/boardgame/184267/mars

https://www.kickstarter.com/projects/ea ... =user_menu

Kampanja je završila, ja sam doslovno u zadnji tren odlučio backnuti, dugo sam se dvoumio. Veoma mi se sviđa koncept, tematika, kompleksnost i nadam se da će biti dobra.

Delivery bi trebao biti već negdje u desetom mjesecu, ako bude zainteresiranih donesem do Meeple'sa i organiziram nekakve poduke. O tom potom.

Je li možda još netko backao?
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la kockica »

Bio sam spomenuo, ali na temi o drugom marsu. :D
I meni se igra činila jako dobrom, ali bilo je tu nekih faktora koji su me odbili, prekompleksna (imam još par takvih i jako rijetko mi izlaze na stol, često igramo navečer kada smo u biti preumorni za prženje mozga), ne vjerujem dužini trajanja dapače zbog kompleksnosti mislim da bi često bilo AP) , a i navodno nije tak dobra udvoje.

Btw, i dalje mislim da će igra biti odlična, ako se nisi zajebo sa procjenom svoje gaming grupe trebao bi uživati :thumbs i sam sam se doslovce do zadnjeg sata dvoumio bih-ne bih, ali ratio je prevladao.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: On Mars

Post Postao/la Stips »

Brijem da je odlična, ali zapunjen sam. A i ovo kaj imam rijetko stiže na stol.
No volio bih odigrati. Svakako okini poruku ako ćeš dolaziti do MC sa igrom jednom kad pristigne!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
CrazyBunnyGuy
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la marge »

meni je to prvi kickstarter da sam uzel samostalno ;-)
vinhos deluxe od istog autora nam je odlična u četvero tak da vjerujem da će i on mars se bezbolno uklopiti..
Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
CrazyBunnyGuy
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la marge »

kak to ide s tim "pledge manager"om? szbunjen
dobil sam na mail poruku danas: "The Pledge Manager will close on the 18th May. After that any unpaid add ons or pledge upgrades will be removed from your order." a još ga nisu ni otvorili :sokiran
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

To je bio typo, do 18. lipnja će biti otvoren. Inače ne znam što misle pod tim da će neplaćene stvari biti maknute, s obzirom da obično to ide tako da kroz pledge manager nadodaš add-onove i sve druge đinđe i kada se PM zatvori jednostavno ti se naplati sva razlika automatski preko kartice.

Kažem razlika jer ako daš u pledge više od minimuma onda ti se razlika nadoda kao "kredit" u pledge manageru. I.e. ako je pledge level bio 89$ a ti uplatiš 100$ npr (iz nekog razloga), dobiješ dakle igru za 89$ i još 11$ "kredita" za trošiti, a ako dodaš add-onova više od 11$ razlika ti se naplati kad se PM zatvori.

E, sad, ovo mi je tek treći kickstarter i prva dva puta je sve bilo kako sam gore opisao, ali možda postoji neki drugi način - kad se otvori PM budem istražio pa javim.
Dalegard
Reactions:
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 kol 2019, 05:40
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 28 puta

Re: On Mars

Post Postao/la Dalegard »

Jel vam stigao On Mars? Ako je netko već dobio i odigrao bilo bi mi zanimljivo čuti o tome.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Nope, ako sam dobro shvatio, "rest of EU" fulfillment će krenuti u drugoj polovini siječnja... Veoma se veselim toj igri, ali eto... Barem nije kao ekspanzija za Root: "dobit ćete je negdje u ožujku, možda..., vidjet ćemo..."
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Dalegard
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Javljaju iz režije da je "rest of EU" polako krenuo, nisam osobno dobio obavijest o ikakvom shippingu, ali skoro će... :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Dalegard
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: On Mars

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Jučer sam dobio tracking number za On Mars :D U opisu paketa piše "No Mars" tako da se bojim da ću dobiti samo praznu kutiju no vidjet ćemo :P :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
Dalegarddado
Odgovori

Natrag na “Crowdfunding igre”