Želje i pozdravi ;-)

Ovdje šaljite svoje narudžbe i upite

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

Imam u planu, pogotovo pošto sam dobio dozvolu za izradu dodataka za njihove igre. Ali Scythe je toliko veliki zalogaj da nisam stigao uhvatiti se u koštac s njime. Pošto želim napraviti insert za sve živo što je ikad izašlo za tu igru. Pošto je nemoguće da to sve stane u osnovnu igru mislim da će rješenje biti napraviti custom drvenu kutiju s ugrađenim insertom u samu kutiju. To bi moglo izgledati super, ali sigurno ne bude jeftino pošto će biti za sve živo.
Eventualno da se napravi insert za Base game + prve dvije expanzije
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Pa... definitivno bih bio zainteresiran za drvenog monstruma za sve, sviđa mi se ideja. Naravno, bojim se cijene, ali ako bude zanosno izgledalo, pregrist ću :)
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la Shich »

sadistiko je napisao/la: 12 tra 2019, 12:33 Imam u planu, pogotovo pošto sam dobio dozvolu za izradu dodataka za njihove igre. Ali Scythe je toliko veliki zalogaj da nisam stigao uhvatiti se u koštac s njime. Pošto želim napraviti insert za sve živo što je ikad izašlo za tu igru. Pošto je nemoguće da to sve stane u osnovnu igru mislim da će rješenje biti napraviti custom drvenu kutiju s ugrađenim insertom u samu kutiju. To bi moglo izgledati super, ali sigurno ne bude jeftino pošto će biti za sve živo.
Eventualno da se napravi insert za Base game + prve dvije expanzije
Jesi razmislio da radije napraviš insert za Legendary edition kutiju? Ili da ta drvena kutija bude istih dimenzija kao Legendary pa da ljudi imaju dvije opcije (sve drveno ili samo insert).
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

Problem je što ja sam nemam Legendary edition box, a koliko znam nema je ni nitko drugi ovdje na forumu da mi je posudi.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ni ja :( Ah, well... Ma, mislim da ću se zasad zadovoljiti foam core insertima, jer sam nestrpljiv, ali svakako se veselim nečemu ako ikad bude ;)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

Ako ti je ok pričekat mjesec dana mogu složiti jer sam trenutno pri završetku Xia, s kojim sam se također dosta namučio jer ima hrpetina dijelova. Mogu složiti sigurno da stane Base + prve dvije exp u base kutiju.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

Evo ako već nisi naručio sam da najavim, sljedeće u izradi je Scythe. Xia danas ide na rezanje i ako sve bude kako treba, već sutra krećem na izradu Scythe inserta. @CrazyBunnyGuy ako već nisi naručio samo mi reci što te konkretno zanima. Base igra, Base + prve dvije exp. ili baš sve što je do sad izašlo?
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hej :) Imam base + prve dvije tako da me to zanima. Čak i ako sve bude u svojim kutijama mi je isto oke, kako god bude išlo. Fenris će još pričekati. Ajd baš se veselim "predračunu" :)
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la gogo666 »

Hej

Jesi radio Agricola revised + farmers of the moor?
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Želje i pozdravi ;-)

Post Postao/la sadistiko »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 13 tra 2019, 11:12 Hej :) Imam base + prve dvije tako da me to zanima. Čak i ako sve bude u svojim kutijama mi je isto oke, kako god bude išlo. Fenris će još pričekati. Ajd baš se veselim "predračunu" :)
Slagat ću za sad insert samo za prve dvije exp pa da stane u base kutiju, a onda ću taj isti insert + fenris utrpati u moju custom kutiju. Jer nisam siguran koliko će koštati ova opcija s kutijom, znam da bi moglo biti preko 300kn, vrlo lako, ako ne i više. Pa da ne ispadne da ti ostavim samo tu opciju. Ako ti nije problem za pare, ali bi htio da ti bude sve tip top onda javi na PM pa ću se prvo baciti na ovu opciju sa custom kutijom.
slika
Odgovori

Natrag na “Upiti za nabavku”