RPG Zagreb - Call of Cthulhu / Kult Divinity Lost / Degenesis - zainteresirani

Teme vezane uz RPG igre (Pathfinder, GURPS, D&D, AD&D...)

Moderatori/ce: Grufnar,cvjetaca,Lutherus

Odgovori
TompaCRO
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 05 sij 2013, 14:22
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

RPG Zagreb - Call of Cthulhu / Kult Divinity Lost / Degenesis - zainteresirani

Post Postao/la TompaCRO »

Pozdrav svima,

vidim da nitko baš previše ne posta u grupu pa da je malo oživim.

Naime, htio bih početi voditi neki pen n paper RPG u skorije vrijeme, konkretno neko od troje je na tapeti:
- Call of Cthulhu 7th Ed.
- Kult Divinity Lost
- Degenesis Rebirth

Shodno tome zanima me ima li možda zainteresiranih. Ideja je da bi se nalazili redovito, ca. svaki drugi tjedan, na par sati. Za početak bi bio neki manji scenario pa ako sve klikne nastavili bi s nekom kampanjom. Trebao bih bar 4 igrača, ja bih naravno vodio kao GM. Bitno je da igrači budu zainteresirani za long term involvement, a ne malo mi se da, malo mi se ne da princip.

Što se tiče prostora, nešto bi se dogovorili. Moguće je da bi mogli kod mene, ali bi vidjeli možemo li i negdje drugdje. Mjesto radnje je Zagreb. Vrijeme radnje je unutar sljedećih mjesec dva, a trajanje idealno na dulje vrijeme.

Pa evo, čisto na prvu ruku informativno da vidim ima li zainteresiranih ljudi pa ćemo onda dalje dogovarati :)

t.

p.s. slobodno pišite ovdje ako ste zainteresirani, a možete mi se javiti i na pm, također ako ima kakvih pitanja - pišite ovdje
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RPG Zagreb - Call of Cthulhu / Kult Divinity Lost / Degenesis - zainteresirani

Post Postao/la grof »

Ako trebate prostor. Meeple's Corner vam stoji na raspolaganju. Za članove udruge je upad free, a ostali po 10 kn. Mjesta ima, možete si i klopu dofurati.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
TompaCRO
Reactions:
Postovi: 19
Pridružen/a: 05 sij 2013, 14:22
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: RPG Zagreb - Call of Cthulhu / Kult Divinity Lost / Degenesis - zainteresirani

Post Postao/la TompaCRO »

grof je napisao/la: 22 sij 2019, 11:21 Ako trebate prostor. Meeple's Corner vam stoji na raspolaganju. Za članove udruge je upad free, a ostali po 10 kn. Mjesta ima, možete si i klopu dofurati.
Hvala, to je svakako jedna od mogućnosti o kojoj sam razmišljao... no prvo da skupimo ekipu :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru TompaCRO za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: RPG Zagreb - Call of Cthulhu / Kult Divinity Lost / Degenesis - zainteresirani

Post Postao/la grof »

TompaCRO je napisao/la: 22 sij 2019, 13:08
grof je napisao/la: 22 sij 2019, 11:21 Ako trebate prostor. Meeple's Corner vam stoji na raspolaganju. Za članove udruge je upad free, a ostali po 10 kn. Mjesta ima, možete si i klopu dofurati.
Hvala, to je svakako jedna od mogućnosti o kojoj sam razmišljao... no prvo da skupimo ekipu :)
Držim fige! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
TompaCRO
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Igre uloga (RPG)”