Avengers infinity war, explanation?

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la Nuuq »

smurfORnot je napisao/la: 09 kol 2018, 15:03 Krenuo ja gledat, i gledam, nelos film, ja mislio dokumentarac, a kad ono film, jebote i woody alen nutra, pa ne sjecam se da je njega itko apominjao...i tako ide film, od maidena ni m, neko sirotiste i novinari, reko ja, pa valjda ce maideni uskoro...nisam stigao pogledat film do kraja, i kasnije skuzim ja, ahahha, skinuo krivi film, Welcome to Sarajevo xD
Ma daaaaaaaaj!!!!!! Woody Harleston legenda.
Jao cirkus. Super. E sada skini Scream, pa javi sta mislis 😊
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la sadistiko »

smurfORnot je napisao/la: 09 kol 2018, 15:03 Krenuo ja gledat, i gledam, nelos film, ja mislio dokumentarac, a kad ono film, jebote i woody alen nutra, pa ne sjecam se da je njega itko apominjao...i tako ide film, od maidena ni m, neko sirotiste i novinari, reko ja, pa valjda ce maideni uskoro...nisam stigao pogledat film do kraja, i kasnije skuzim ja, ahahha, skinuo krivi film, Welcome to Sarajevo xD
ahahahahahaaaaaa
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la Nuuq »

sadistiko je napisao/la: 11 kol 2018, 00:03
smurfORnot je napisao/la: 09 kol 2018, 15:03 Krenuo ja gledat, i gledam, nelos film, ja mislio dokumentarac, a kad ono film, jebote i woody alen nutra, pa ne sjecam se da je njega itko apominjao...i tako ide film, od maidena ni m, neko sirotiste i novinari, reko ja, pa valjda ce maideni uskoro...nisam stigao pogledat film do kraja, i kasnije skuzim ja, ahahha, skinuo krivi film, Welcome to Sarajevo xD
ahahahahahaaaaaa
pa zar nije genijalno!?
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”