Avengers infinity war, explanation?

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la smurfORnot »

Ok, maybe I am not the sharpest tool in the toolbox, ne pratim recimo marvel stripove pa neznam cijeli backstory.
Pogledao sam konačno film i imam masu pitanja...ajde ići će malo random, kako mi padaju na pamet.

1.Thanos, on je po necemu special u slučaju da nema infinity stoneove? Po čemu se razlikuje od ostatka svoje rase i gdje su svi ti nestali? U nekim scenama lik evo u 2 sec utaba hulka koji je inace nezaustavljiv, a u drugima ga maltene šamaraju neki.

2. Patuljci, aj moram im reci da je funny da je real life dwarf ovdje dwarf veći od ikoga drugoga...i znaći mi smo pod protectionom Asgarda, da ne dobijemo batina, ali iz nekog razloga, best weapons cuvamo i nedamo nikome...sami se njima neznamo cuvat, ali isto ih tako ne želimo dati nekome u Asgardu da nas zaštiti...da izbjegnemo upravo ovakve situacije, Asgard pao, patuljci pobijeni jer su niš koristi po pitanju ikakve obrane...makes sense

3.Uganda...usprkos svom tom haj techu, monkey tribe se tuce uz njih drvenim batinama i kopljima...oke, nedaj bože da im da netko nešto malo modernije...life is cheap. szbunjen
Svi imamo koplja smrti i užasa što ispucavaju tk ozna što, kad tu i tamo koji alien prođe kroz shield, ubijemo ga long ranged, pobacamo na njih sve što imamo od napalma itd...e ali sad kad smo otvorili shield i svi alieni ikad ulete nutra, well, jebeš long ranged, artiljeriju i sl...obvious course of action je uchargat u cc...jebote ni u 40k-u nisu toliko glupi. :kava

4. Nije li onaj red robot s infinity stoneom u glavi bio mega jak u jednom nastavku necega? Ovdje je zadnji papak kojeg svatko šamara...what happened?

5. Ova plavušica uz capt america i hawk guia, po cemu je ona posebna? Samo se znam dobro tuci ili imam neke special powere? Jer ako se ja obican human znam tak dobro tuci i pariram ovim uber lutenant alienima od thanosa, onda bi ih valjda superheroji trebala izbit iz cipela bez nekih problema?

6. Znaci cijeli plan Thanosa je, pobit cu pola svemira jer imamo finite resura, i da nebude gladi itd. Nakon toga sve ce biti bolje i svi ce bolje živjeti u konacnici? Zemlja je prošla kroz razdoblja gdje je neznam kolko ljudi pomrlo, i vidi vraga u ne tako puno godina(zanemarivo na space razini), nakotili se samo tako...osim ako thanos ne planira malo malo pucketat prsticima i održavat broj živih u svemiru na nekoj razini, ovaj plan mu nema nekog smisla szbunjen :kava

7. Dr Streange nije mogao otvorit portal i zatvorit ga i thanosa prerezat na pola ili mu ruku odrezat?
Mučimo se da mu skinemo rukavicu, kaj lik ima neprobojnu kožu i nitko mu nemre od njih svih tamo ruku odrezat?
Avatar
Mimi
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 10 pro 2016, 21:38
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 39 puta

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la Mimi »

1.Thanos, on je po necemu special u slučaju da nema infinity stoneove? Po čemu se razlikuje od ostatka svoje rase i gdje su svi ti nestali? U nekim scenama lik evo u 2 sec utaba hulka koji je inace nezaustavljiv, a u drugima ga maltene šamaraju neki.
Thanos je Eternal, aka guglaš eternalse i sve ce ti biti objasnjeno



Sva ostala pitanja te pitam jesi gledao ikoji film do sad, ili barem svaki marvel koji izašo do infinity wara? ić preduboko analizirati možeš svaki film svest na pitanje zasto nije napravio ovo nego ono
7. Dr Streange nije mogao otvorit portal i zatvorit ga i thanosa prerezat na pola ili mu ruku odrezat?
Mučimo se da mu skinemo rukavicu, kaj lik ima neprobojnu kožu i nitko mu nemre od njih svih tamo ruku odrezat?
dr strange je u jednom dijelu pogledao u bezbroj buducnosti, načina kako borba s thanosom moze ici, u samo jednoj je vidio pobjedu nad njime, veliko je uvjerenje da ovako se sve mora odviti da na kraju se ostvari ta buducnost di thanos bude pobijeden, ocito u svim ostalim verzijama buducnosti pa i u toj koju ti zazivas na kraju bi izgubili od thanosa
6. Znaci cijeli plan Thanosa je, pobit cu pola svemira jer imamo finite resura, i da nebude gladi itd. Nakon toga sve ce biti bolje i svi ce bolje živjeti u konacnici? Zemlja je prošla kroz razdoblja gdje je neznam kolko ljudi pomrlo, i vidi vraga u ne tako puno godina(zanemarivo na space razini), nakotili se samo tako...osim ako thanos ne planira malo malo pucketat prsticima i održavat broj živih u svemiru na nekoj razini, ovaj plan mu nema nekog smisla
Thanosov plan ima smisla njemu, nemora nama.

U stripovima Smrt je fizičko utjelovljena, Thanos sve radi sta radi kako bi udovolji Smrti, jer je zaljubljen u nju, pročitaj infinity war strip
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la danijel2008 »

Unosiš logiku i tražiš realnost u filmu u kojem čovjek ima haj-teh stroj sa kojime leti i transformira se u što god treba, imaš dečka iz kvarta kojega je ugrizao pauk i on sada "osjeća" opasnost, drvo koje hoda i zna samo jednu rečenicu, rakuna koji priča, doslovno lika koji se naziva bogom, magično svjetlucavo kamenje...i još tonu ostalih besmislica. I onda tražiš smisao i nema ti logike ovo ili ono. Čovječe, opusti se i uživaj u spektaklu. Živimo u nevjerojatnom dobu i imamo priliku iskusiti vizualno nešto što je do sada bilo samo u našim glavama.
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post (ukupno 3):
roverandomsadistikokockica
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la smurfORnot »

danijel2008 je napisao/la: 08 kol 2018, 14:42 Unosiš logiku i tražiš realnost u filmu u kojem čovjek ima haj-teh stroj sa kojime leti i transformira se u što god treba, imaš dečka iz kvarta kojega je ugrizao pauk i on sada "osjeća" opasnost, drvo koje hoda i zna samo jednu rečenicu, rakuna koji priča, doslovno lika koji se naziva bogom, magično svjetlucavo kamenje...i još tonu ostalih besmislica. I onda tražiš smisao i nema ti logike ovo ili ono. Čovječe, opusti se i uživaj u spektaklu. Živimo u nevjerojatnom dobu i imamo priliku iskusiti vizualno nešto što je do sada bilo samo u našim glavama.
Sve navedeno nemora uopce biti nemoguće ili besmisleno...vjerujem da kažeš ljudima prije par sto godina što je nama sad pod normlano da bi te spalili jer te đavo opsjeo. Mislim neznam ,tebi možda u filmovima ne smetaju recimo fore, oh well, pištolj of glavnog lika ce ispucat 100 metaka bez da je promejnio magazin, ili on ce se solo stat ispred njih 10 i nitko ga nece moci pogoditi makar su svi trained killers, al eto, why not...to što nešto ima fantastican universe, ne znaci da su likovi svi redom glupi, pa ono, zašto nebi napravili nešto pametno ili logično?
Živimo u dobu gdje neznam tko odobrava i plača pola filmova koji se danas rade rofl ...i ja bi volio biti na tim drogama rofl
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la danijel2008 »

He he. Ma razumijem odakle dolazi tvoje razmišljanje. Da nisam pucao iz pištolja i da osobno ne znam koliko je to oružije "precizno" filmovi bi bili puno realističniji. No što je tu je. Ne trudim se opterećivati tim nekim stvarima. Propusta je bilo i uvijek će biti. Svaki film ih ima. Zažmiri na jedno oko i opusti se. Ne postoji savršeni scenarije bez rupa u radnji i nelogičnosti. Uvijek ima nešto što se da izvrnuti. Kao što rekoh, samo laganini. Život je kratak, uživaj. Nemoj se stresirati oko toga. :D
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la Nuuq »

danijel2008 je napisao/la: 08 kol 2018, 16:58 He he. Ma razumijem odakle dolazi tvoje razmišljanje. Da nisam pucao iz pištolja i da osobno ne znam koliko je to oružije "precizno" filmovi bi bili puno realističniji. No što je tu je. Ne trudim se opterećivati tim nekim stvarima. Propusta je bilo i uvijek će biti. Svaki film ih ima. Zažmiri na jedno oko i opusti se. Ne postoji savršeni scenarije bez rupa u radnji i nelogičnosti. Uvijek ima nešto što se da izvrnuti. Kao što rekoh, samo laganini. Život je kratak, uživaj. Nemoj se stresirati oko toga. :D
Ništa, onda neka gleda dokumentarce čovjek i to je to, zar ne :) :)
slika
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la danijel2008 »

Ha da. Nema druge. :D
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la smurfORnot »

danijel2008 je napisao/la: 08 kol 2018, 16:58 He he. Ma razumijem odakle dolazi tvoje razmišljanje. Da nisam pucao iz pištolja i da osobno ne znam koliko je to oružije "precizno" filmovi bi bili puno realističniji.
Obzirom da imam dozvolu za dugo i kratko oružje, i pucao sam iz oba, ne uspoređujem se baš sa profesionalcima, i nekako imam dojam da to što je meni nešto neprecizno, ne znaci nužno da je neprecizno profesionalcu koji njima rukuje na dnevnoj bazi.


Dokumentarci su super :thumbs

Srecom pa ima i filmova koji nisu uvijek namjenjeni za teen publiku koja nevoli razmišljati o icemu dok gleda film u današnje vrijeme, pa se eto, nađe i veoma solidnih filmova a da nisu dokumentarci ;)
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la Nuuq »

smurfORnot je napisao/la: 09 kol 2018, 10:54
danijel2008 je napisao/la: 08 kol 2018, 16:58 He he. Ma razumijem odakle dolazi tvoje razmišljanje. Da nisam pucao iz pištolja i da osobno ne znam koliko je to oružije "precizno" filmovi bi bili puno realističniji.
Obzirom da imam dozvolu za dugo i kratko oružje, i pucao sam iz oba, ne uspoređujem se baš sa profesionalcima, i nekako imam dojam da to što je meni nešto neprecizno, ne znaci nužno da je neprecizno profesionalcu koji njima rukuje na dnevnoj bazi.


Dokumentarci su super :thumbs

Srecom pa ima i filmova koji nisu uvijek namjenjeni za teen publiku koja nevoli razmišljati o icemu dok gleda film u današnje vrijeme, pa se eto, nađe i veoma solidnih filmova a da nisu dokumentarci ;)
Ma šalim se ja.
Eno ga Scream for me Sarajevo na internetu dzaba, pogledaj. Skoro pa fantazija, a istina :)
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Avengers infinity war, explanation?

Post Postao/la smurfORnot »

Krenuo ja gledat, i gledam, nelos film, ja mislio dokumentarac, a kad ono film, jebote i woody alen nutra, pa ne sjecam se da je njega itko apominjao...i tako ide film, od maidena ni m, neko sirotiste i novinari, reko ja, pa valjda ce maideni uskoro...nisam stigao pogledat film do kraja, i kasnije skuzim ja, ahahha, skinuo krivi film, Welcome to Sarajevo xD
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
sadistiko
Odgovori

Natrag na “Razno”