DIY bg stol

Teme u vezi amaterskih uradaka igara

Moderator/ica: sadistiko

Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: DIY bg stol

Post Postao/la dlakar »

madcow1982 je napisao/la: 26 lis 2017, 11:54
dlakar je napisao/la: 25 lis 2017, 11:30 Ili da ti da ovaj a sebi napravi bolji. Sad ima prakse, sigurno bi nešto promjenio :)
Pa iskreno da ga sada idem opet raditi ne bi radio ovakav,tj sesterokutan, vec bi napravio samo table top za blagavaonski stol posto imam veliki stol 220*85 a sad vidim da ima dosta igara koje istina trenutno ne posjedujem a htio bi, koje traze i vise mjesta od ovog sesterokuta,no prvo da ovaj zavrsim pa cemo za dalje vidjeti sta i kako :)
Ma ja sam se više sprdo sa svojom psihom. Ja nikada nisam zadovoljan na prvu kad nešt napravim. Kao uvijek sam mogao nešto bolje. Stol će bit vrhunski. Za veće igre budeš bacio deku preko blagavaonskog stola i udri. :)

Edit: Samo da još nadodam, mi najčesće igramo kod prijatelja u podrumu. On je našao puno jednostavnije al praktično rješenje. Spojio je samo dvije osb ploče i pricvrstio je na stari blagaovanski stol. Tako smo dobili mrcinu od 205cm x 135cm. Malo je široko i treba se ponekad ustati od stola, al zato ima prostora za sve popratne rekvizite (čaše, limenke, flaše, pehare, pepeljare...) :)
Preko njega smo stavili neki materijal na koji sam slučajno nabaso u tekstilnici. S jedne strane ko tanki flis a s druge strane gumirano. Bilo jeftino. Za taj stol je koštalo negdje 80 kn ako se ne varam. Nije neka umjetnost i estetika, ali za podrum i više nego funkcionalno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 2):
madcow1982sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: DIY bg stol

Post Postao/la sadistiko »

Daj saznavaj kako god znaš kako se zove taj materijal i di ga ima za kupiti, ja sam tražio nešto slično
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: DIY bg stol

Post Postao/la dlakar »

sadistiko je napisao/la: 26 lis 2017, 17:49 Daj saznavaj kako god znaš kako se zove taj materijal i di ga ima za kupiti, ja sam tražio nešto slično
Kad budem prolazio pored pitat cu kako se zove.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
sadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: DIY bg stol

Post Postao/la smurfORnot »

https://www.facebook.com/groups/1152945 ... MenuBottom

Naletio danas, pa eto, možda tko nađe koju zgodnu ideju ili informaciju ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 2):
sadistikomadcow1982
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: DIY bg stol

Post Postao/la dlakar »

sadistiko je napisao/la: 26 lis 2017, 17:49 Daj saznavaj kako god znaš kako se zove taj materijal i di ga ima za kupiti, ja sam tražio nešto slično
Evo bio u jutarnjoj setnji sa kcerkicom pa sam prolazio pored te trgovine. Nazalost, toga vise nemaju i u principu ne narucuju. Kaze da im nekad zna to uletit uz ostali materijal i da nemaju neki poseban naziv za to. To je sa jedne strane flis a sa druge strane guma i koristi se za izradu jakni, kaputa. Predpostavljam da se stavlja kao podstava. Nisam isao u detalje. Cijena je 1m x 1,6m 40 kn.

To ti ovako izgleda:



slika

A na nasem stolu izgleda ovako(trenutno nemam bolje slike):

slika



Edit: samo jos da kazem kako ovaj materijal nije testiran na obicnom kuhinjskom stolu. Ta guma nije kao na podlozi za misa ili tome slicno. Na osb plocama super funkcionira. Kao sto se vidi, ne trebaju nikakve kvacice ili drzaci za stolnjak. Flis deke su letile svuda...tako da je ovo sigurno bolje
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 2):
sadistikomadcow1982
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: DIY bg stol

Post Postao/la manijakk »

pošto neznam di bi postao, evo aukcije za šesterokutni (a kada se razvuče osmerokutni) stol sa stolicama. Pošetna cijena 1kn bez rezerve. Naravno nije moja, samo širim vijest . https://www.aukcije.hr/prodaja/Kuca-ure ... A/3625890/
Odgovori

Natrag na “Amaterska radionica igara”