Muller

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la priroda15 »

Da, u ponudi su imali Kinderspiel des jahres od 2009. do 2016. Igru koja je dobila nagradu za 2017. (Ice Cool) nisam vidio da imaju niti da su imali.
slika
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la dendarii42 »

grof je napisao/la: 14 ožu 2018, 08:44 Možda im možemo u ime udruge postaviti upit zašto ne povećaju izbor tih igara?
podržavam ovo
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
grof
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la grof »

Poslao upit, pa ću staviti ovdje odgovor kada stigne.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la Antomon »

grof je napisao/la: 14 ožu 2018, 08:44 Možda im možemo u ime udruge postaviti upit zašto ne povećaju izbor tih igara?
Bilo bi super ako bi ste to napravili.
Ono što sam ja jednom predložio (ili barem mislim da sam predložio) da im se ponudi suradnja oko prijevoda za igre. Ne znam tko ima radi trenutno prijevode za igre, ali to je sve poprilčno šturo. Jasno mi je da o tome odlučuju izdavači prvenstveno.

Ono čega se ja "bojim" je da mi ovdje na forumu precjenjujem koliko bi se te neke igre prodavale. Sigurno bi nekoliko nas kupilo te naslove koje oni sada nemaju, ali koliko bi to bio udio u ukupnoj masi prodanih igara ?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la grof »

Postavio sam im ovaj upit:
Poštovani,

Javljam vam se u ime Udruge za promicanje društvenih igara "Igranje", te nas zanima zašto hrvatski Mueller nema u ponudi veći broj modernih (euro) društvenih igara kao što to ima njemački Mueller?
To su redom igre od renomiranih njemačkih izdavača kao što su Pegasus, Kosmos, Ravensburger...
Njemački Mueller ima veći asortiman igara koje su dobile prestižne njemačke nagrade Spiel des Jahres i Kennerspiel des Jahres. Pa bi voljeli takve igre vidjeti i u hrvatskim Mueller trgovinama.
Ima li izgleda da se asortiman ovih dobrih društvenih igara u hrvatskim Mueller trgovinama ipak popravi?
Za sada sam dobio ovaj odgovor od njih:
Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem javljanju i izdvojenom vremenu kao i na konstruktivnom prijedlogu.
Vaš prijedlog je proslijeđen na odgovorne osobe koje će isti razmotriti.

Ljubaznost i usluga su temelj našeg poslovanja, a zadovoljan kupac je ono što nas kao poduzeće pokreće, zato nam nikako nije u interesu imati nezadovoljne kupce nego kupce koji se uvijek iznova vraćaju i biraju naš asortiman.
Još jednom Vam zahvaljujemo na javljanju te Vas uz najljepše želje srdačno pozdravljamo i za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

S poštovanjem / Mit freundlichen Grüßen
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 6):
Antomonpriroda15munjasadistikodlakarmado
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la grof »

Antomon je napisao/la: 14 ožu 2018, 09:55 Ono što sam ja jednom predložio (ili barem mislim da sam predložio) da im se ponudi suradnja oko prijevoda za igre. Ne znam tko ima radi trenutno prijevode za igre, ali to je sve poprilčno šturo. Jasno mi je da o tome odlučuju izdavači prvenstveno.
Upravo to smo pokušali postići prije par godina kada smo Muelleru predložili suradnju oko korištenja naših prijevoda pravila za igre koje imaju u ponudi. Čak je došlo do toga da mi je jedan njihov voditelj ponudio sastanak do kojeg nikada nije došlo, jer mi se isti nikada nije htio javiti na moj povratni poziv. Tako sam tada zaključio da službeni Mueller nije zainteresiran za suradnju s nama.
Čak sam i nakon toga pokušao kontaktirati ih još par puta, no bezuspješno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Antomon
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la dendarii42 »

a da napišeš pismo na njemačkom? možda te ozbiljnije shvate.
Liebe Müller, bitte bessere Spiele. Schnell und zofort!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post (ukupno 2):
grofdado
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la Satarash »

Nažalost, mislim da nema ništa od toga. I u njemačkoj je muller lagano odustao od ozbiljnijih igara i prebacio se većinom na dječje igre.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la grof »

Satarash je napisao/la: 15 ožu 2018, 07:42 Nažalost, mislim da nema ništa od toga. I u njemačkoj je muller lagano odustao od ozbiljnijih igara i prebacio se većinom na dječje igre.
Da i meni se čini da od toga ne bude ništa. Mueller je ipak prvenstveno drogerija okrenuta mamama i klincima.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: Muller

Post Postao/la mljeko »

Problem je što mnoge igre jesu za mame i klince, koje nisu striktno dječje, samo što se u intelektualni razvoj ne ulaže skoro ništa.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”