BGG support

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

BGG support

Post Postao/la sadistiko »

Ne znam što je to ove godine sa supportom na BGG-u?
Prošle godine sam i ja prvi puta supporto jer sam imao puno koristi od alata za prepordaju igara na Essenu.
Ove godine sam se opet smilio i supporto.
E sad, prošle godine znam da su ljudi prešišali potrebne financije, ali ove godine evo ostalo još 2 dana ali još uvijek dosta fali da se popuni.
Jel neki revolt u pitanju? Ili ovi ove godine puno više traže?
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: BGG support

Post Postao/la Antomon »

Koliko kužim, "graf" na početnoj stranici prikazuje broj ukupnih supportera za ovu godinu ali i ne iznose. Tako da u toeriji može biti puno manje supportera nego lani ali ukupan iznos može biti veći (pogotovo jer možeš staviti mjesečna plaćanja npr.).

Ako je sudeći po grafovima (https://boardgamegeek.com/article/27811469#27811469), sve je još uvijek unutar parametara i postoji šansa da se dosegne jednak broj kao 2015., ako već neće kao 2016, što je i dalje odlično.

Ako ćemo govoriti o trendovima, mislim da se osjeti "Wil Wheaton" efekt. Što god mislio o njemu, mislim da je on za popularnost hobija doprinio više nego svi drugi youtuberi zajedno i sada nedostaje poznata osoba da promiče hobi.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: BGG support

Post Postao/la Shich »

Zato što ove godine nema fiksnog iznosa koji je potreban da se održava BGG.

I nema navlakuša za geekgold bonus koji ovisi o broju supportera već ćemo svi dobiti 1000.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
Antomon
Odgovori

Natrag na “Razno”