Star Wars: The Last Jedi

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la krofetki »

Evo da potegnem raspravu u vezi najnovijeg Star Wars-a,zanima me mišljenje ljudi koji su ga pogledali! da li vam je film dobar ili loš......ili zao :twisted: :lol:
manijakk
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 29 ruj 2015, 00:38
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 48 puta
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la manijakk »

smeće of filma za "millenials" populaciju; koja vjerojatno nije ni pogledala orginalnu trilogiju. FIlm koji nije ni za piratizirati
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la Satarash »

Pogledao. Film tipa: pogledaj i zaboravi.
Malo mi je djelovalo sve onako....nabacano.
Btw, Kylo Ren mi je jedan od najdebilnijih negativaca ikada.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post:
juriel
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la danijel2008 »

Gledao baš jučer. Ja bi to opisao onom poslovicom "Puno melje malo brašna daje".

Nema te neke "Space saga" note koju ocekujes od SW. Sve se nešto dešava ali se ništa ne desi. Izostao je bilo kakav WOW momenat. Kao nekad kad si saznao da su Luke i Leia brat i sestra ili da im je Vader otac. Fali toga nečega. čak ni akcijske scene nisu nešto osim one na samom početku.

Mlako i meh. Pogledaj i zaboravi.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la dado »

danijel2008 je napisao/la: 21 pro 2017, 15:04 Gledao baš jučer. Ja bi to opisao onom poslovicom "Puno melje malo brašna daje".

Nema te neke "Space saga" note koju ocekujes od SW. Sve se nešto dešava ali se ništa ne desi. Izostao je bilo kakav WOW momenat. Kao nekad kad si saznao da su Luke i Leia brat i sestra ili da im je Vader otac. Fali toga nečega. čak ni akcijske scene nisu nešto osim one na samom početku.

Mlako i meh. Pogledaj i zaboravi.
slika

Iskreno, nemam pojma jel ovo istina ili nije, nikad nisam pogledao nijedan Star Wars film. :zbunjen
slika
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la krofetki »

dado je napisao/la: 21 pro 2017, 15:19
danijel2008 je napisao/la: 21 pro 2017, 15:04 Gledao baš jučer. Ja bi to opisao onom poslovicom "Puno melje malo brašna daje".

Nema te neke "Space saga" note koju ocekujes od SW. Sve se nešto dešava ali se ništa ne desi. Izostao je bilo kakav WOW momenat. Kao nekad kad si saznao da su Luke i Leia brat i sestra ili da im je Vader otac. Fali toga nečega. čak ni akcijske scene nisu nešto osim one na samom početku.

Mlako i meh. Pogledaj i zaboravi.
slika

Iskreno, nemam pojma jel ovo istina ili nije, nikad nisam pogledao nijedan Star Wars film. :zbunjen
Welcome......alien being from outer space! This is Earth! We are called humans! :bleh :lol: šalim se!

Pa kak si uspio ne pogledat nijedan Star Wars film!.....stvarno me zanima! szbunjen

P.s. Are you maybe 11 years old? :mrgreen:
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la dado »

Ponosnih 33. :D

Dobro vidio sam isječke i neke scene ali nikad baš ful film od početka do kraja.
Nije me nikad zanimalo...
slika
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 676 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la Killa »

dado je napisao/la: 21 pro 2017, 15:42 Ponosnih 33. :D

Dobro vidio sam isječke i neke scene ali nikad baš ful film od početka do kraja.
Nije me nikad zanimalo...
Nisi puno propustio, dapače, uštedio si 10-tak sati života ne gledajući i produžio si ga za godinu dana ne živcirajući se oko pitanja šta ja to gledam i zašto ovo drugi gledaju.
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la danijel2008 »

dado je napisao/la: 21 pro 2017, 15:19
danijel2008 je napisao/la: 21 pro 2017, 15:04 Gledao baš jučer. Ja bi to opisao onom poslovicom "Puno melje malo brašna daje".

Nema te neke "Space saga" note koju ocekujes od SW. Sve se nešto dešava ali se ništa ne desi. Izostao je bilo kakav WOW momenat. Kao nekad kad si saznao da su Luke i Leia brat i sestra ili da im je Vader otac. Fali toga nečega. čak ni akcijske scene nisu nešto osim one na samom početku.

Mlako i meh. Pogledaj i zaboravi.
slika

Iskreno, nemam pojma jel ovo istina ili nije, nikad nisam pogledao nijedan Star Wars film. :zbunjen
hhh...pa ne otvaraj topice ovog naziva ako se bojiš spojlera. Ali zaključujem po ovoj izjavi "da nisi nikada odgledao niti jedan film u komadu" da ti ni ne smetaju baš spojleri.

Činjenica da nisi odgledao niti jedan u komadu mi je vrlo abstraktna. Pošto imam 36 godina znači da smo odrastali u istom dobu. A u ono vrijeme Star Wars je bio "the stuff". Kako te to zaobišlo meni nije jasno. Jer makoliko se trudio uvijek je netko odnekuda iskopao nekakav Star Wars strip, figure ili video kazetu Posljednje nade koja je bila sažvakana na prvih 6 minuta.
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Star Wars: The Last Jedi

Post Postao/la sadistiko »

To vjerojatno ovisi i o osobi, netko voli SF, netko fantasy, a netko niti jedno od toga.
Ja sam oduvijek gledao što god mi je došlo pod ruku, a što je na policama u videotekama ili u kinu spadalo pod kategoriju SF-a. Fantasy tek kasnije kad mi je otkriven Hobit, pa onda i tri ostale knjige.
Sjećam se ko danas kad je kod nas u Petrinji (jel to bila '83 ili '84) došao Star Wars Povratak Jedija. Baš taj dan sam sa starcima morao u šumu na nadgledanje rušenja drveta za zimu (inače to do tada nikad nismo išli) i znam da me stari morao voziti iz neke pripizdine da stignem na film koji se tada puštao negdje rano popodne. (Pa da, jebo te, sad sam se i toga sjetio. Tada su se filmovi normalno puštali oko 16-17 sati, a druga projekcija u 19 ili 20, a one u 22 i kasnije samo za one 18+ (al nije u pitanju bilo nasilje ;-) ))
Također bio sam ljut i skoro nisam htio ići u školu (a bio sam tek prvi razred '79. godine) jer su jedan dan preko tjedna puštali na TV-u tada prvi film te sage. Viš viš, kak se iz ovog zakrečenog mozga daju još izvuć neke informacije koje čovjek misli da je zaboravio. A i kakav sam lik bio.
Osobno sam obožavao sva tri prva dijela i gledao sam ih već ne znam koliko puta, pa i opet bi. Kad su izašli nova 3 filma '99 pa do '05 odmah se vidjela razlika. Iako su to ti likovi i priča, sve je nekako primjerenije za mase. Puno više dječjeg humora (Jar Jar lik, koji mi je potpuno blesav i nepotreban), neke fore koje su po meni nepotrebne u jednom (trebao bi biti) ozbiljnom filmu gdje se sprema rat na galaktičkoj razini.
Što se išlo dalje, sve više se sve svodi na što ljepše kopjuterske efekte, a sve manje na radnju i smisao svega.
Tako da kad je došao predzadnji film s kretenom Kaylo Renom, to je već totalno sranje od filma (skoro pa kopija kad su išli uništavati prvu Zvijezdu Smrti).
Ovaj vanserijski Rogue One mi je bio za nijansu bolji od Sila se budi, a ovog zadnjeg se već bojim. I kako sam bio totalni fan ovog serijala, sve više mi se počinju gaditi nove epizode koje su potpuno zagadile početke ovog serijala.
Možda sam bio mlad i naivan, pa sad sve gledam kroz druge oči, ali sve to ode u k...
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
fpol
slika
Odgovori

Natrag na “Razno”