Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la Stips »

Dođem na forum gledam i ne vjerujem ...kaj je ovo, feeding frenzy? :kava

Ekipa, nemrem vjerovati kaj vi pišete.
Igre koje prodajem mi skupljaju prašinu. Dobre su mi ali odigrane su dovoljno i želim nabaviti nove.
Pravo da kažem niti mi se ne prodaju ali eto - nestašica prostora. A vi mene ko nekog krimosa.

Ajmo redom:

Aukcija
Aukcija nije niti promo niti giveaway. Ja dajem početnu cijenu, tržište odreagira. Ako ne prođe iz prve, bit će nova [A] sa malo nižom početnom. I tako dok se ne proda. Ili ih ne poklonim. Ili zapalim. Koga briga: moja imovina je moj problem.

Cijena
Visoke su? Nisu, to su standardne cijene koje sam našao pretragom upravo ovog foruma. Smeta vas što mi je to početna? Pa mogu staviti i 1000 kn početnu, koji vam je to problem? Nemojte ništa kupiti, nitko vas ne tjera.

'Zakon'
Zakon je loš?? Zakon je odličan!
Kad čovjek razmisli, vidi da nikad i ne treba davati na [P]. Aukcije su zakon! Sve je jasno, pregledno, svi sve znaju...

Spam
Ajmo činjenice: koji je naslov ovoga threada? Ok, tko mi je upao s ponudom? Ili svi filozofirate bezveze i trpate mi thread zujanjem - a ekipi koja je izvan toka cimate svako malo sa aktivacijom teme o aukciji? Netko bi radi vas 'pravednika' mogao pomisliti da se 7 Wonders popeo do 300 kn...

I razmišljanje po kojemu
naslov:[nekih više igara] - bump - bump - bump- bump - bump - bump- bump - bump - bump- bump - bump - bump
naslov:[nekih više igara] 2 - bump - bump - bump - bump - bump - bump- bump - bump - bump- bump - bump - bump
naslov:[nekih više igara] 3 - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up - up
nije spam, a moji threadovi kojima već preletom preko nepročitanih postova vidiš koja igra je aktivna a koja miruje - jest spam?!?
Šest oglasa u folderu koji se zove - oglasi (i u kojem je trenutno 1087 oglasa)?! wtf? :facepalm


Eto, sad možete tipkati koliko vas volja jer promijenio sam naslov threada. Kad ste već ionako uništili smisao originalnog naslova.
Admina ljubazno molim da raspravu prebaci na prikladno mjesto, a vas ostale još ljubaznije da mi ne spamate i ostale oglase.
Hvala.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post (ukupno 11):
stokadlakarmiki0102kockicadadoShichdgalesic2000smurfORnotmiljenkopettzar i još jedan korisnik
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la stoka »

ajde druže stipsa, nemoj ni ti odmah tako agresivno...ja ne da se slažem s tobom, nego se čak mislim kopirat metodu... ;) a za zakone sam se šalio...dosadno na poslu...pa promet...
jedino ti zamjeram šta najbolju robu čuvaš ispod banka...daj aukciju na eastfront, pa makar početna cijena bila 600 kuna :D
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la smurfORnot »

A vi mene ko nekog krimosa.
Da si krimos bolje bi prošao ako je suditi po našoj državi rofl

Forumaši osjetili krv u vodi, i poceo feeding frenzy rofl
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la Stips »

@stoka
Hahaha, a čuj prodam igre koje odigram kak spada ili koje mi se ne sviđaju.
EF mi se sviđa a nikako da odigram kak spada :)

A znaš me da skupljam takve. Nema to baš smisla al stalno si govorim imat ću jednom vremena...
Jedan od ovih dana ću si malo pospremiti kolekciju na BGG pa ćeš vidjeti novosti iz 2017 - ima svega ;)

Ej, nego: vidim da pod EuroFront na Vassalu ima i East i West i Euro i uvodni Spanish Civil War. Ajmo se dogovoriti da odigramo Spanish Civil war za početak, potez na dan ili kako već (meni paše uglavnom navečer), pa ćemo vidjeti dalje. Mogli bi East nakon?
Al ajmo prvo Spanish, little baby steps at the time.

@smurfORnot
To, to :D
Prvi me izbacio iz takta, ja odgovorio povišenim tonom, povišeni ton => energy leak => njam njam njam, i eto ti:
odjednom i odasvud, svi demoni warpa :lol: :lol: :lol:
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la stoka »

a šta kad nit imam igru, nit sam pročita pravila...ako si za a victory lost, to bi možda mogli dogovorit...nać se na pola puta...
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la Stips »

Ej, probao ja solirati Victory Lost na Vassalu, kao moć ću i na poslu kad ulovim vremena i ono, bit će super. Super je kaj ti označi koje su jedinice u komandi, koje su u supplyju itd, ali ima neki grozni bug gdje se smrzava ekran pa sam odustao. Nisi imao problem s tim? Mogu probat još jednom. Ajde javim ti, ako mi proradi možemo Victory Lost.

Al Spanish Civil War ima svatko po desetak blokova, samo se šamaramo po Španiji, ogoljen je sustav do kostiju. To je ko u EastFrontu (kartonsko-drvenom) operacija Edelweiss, uvodni scenarij.


Ajmo na privatne poruke daljnji dogovor.
Avatar
joezg
Reactions:
Postovi: 337
Pridružen/a: 17 kol 2011, 11:03
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 201 put
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la joezg »

Meni su aukcije super. Ne vidim zašto bi aukcije bile problem. Jedino što forum nije baš najpraktičniji za njih.

Pitanje za Grofa. Postoje li kakvi plugini za phpBB koji bi olakšali aukcije?

Pozdrav,
Jurica
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la sadistiko »

u kom smislu da olakšaju? Ja ne vidim problem. Čovjek postavi početnu cijenu i ako ima zainteresiranih dižu lagano cifre.
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la Antomon »

Misim da je joezg mislio na neko tehničko rješjenje koje bi u sebi imalo automatizaciju.
Ono, postaviš koliko će ti aukcija trajati, početna cijena bid itd. i ne moraš gledati i paziti na aukciju.
Ebay u malom.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Dubioze o pravilima ponašanja na forumu

Post Postao/la sadistiko »

Pa opet svejedno ne kužim :-)
Mislim, odrediš rok kad je gotovo i onda taj dan samo moraš paziti. Do tada ako ti se ne da ili nemaš vremena nije nužno pratiti do kud je dogurala cifra, mada teško da itko neće pratiti kako mu bebica dobiva na kilaži ;-)
slika
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”