Rokoko

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Rokoko

Post Postao/la grof »

Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Rokoko

Post Postao/la Satarash »

Dobro napisano. Rokoko je odlična igra s pomalo neprivlačnom temom.
Ali bez obzira na temu, čim ju se krene igrati, vrlo brzo se shvati koliko je ustvari odlična.
Već nakon 2-3 partije sve teče vrlo glatko i u dvoje ju obično završimo ispod 60 minuta, dok u troje traje nešto malo duže.
Smatram da je i reigrivost iste jako dobra. Ja bi jedini minus dao bodovanju, odnosno tokenima za bodove, koji su po meni totalno nepotrebni.
U svakom slučaju i moja preporuka.
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 191 put
 pohvaljen: 520 puta
Kontakt:

Re: Rokoko

Post Postao/la mljeko »

Slažem se, dobro napisano, ali meni je tema baš super. Volim takve banalne motive, a usto je i povijesno smješteno:)
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Rokoko

Post Postao/la kockica »

Ne znam, razgovarali smo o reigrivosti, ali iskreno, i ne brine me to previše jer očekujem još puno zabave s tom igrom, a vrijeme će na kraju pokazati da li griješim :)

A zanimljivo, što se tiče tokena za bodovanje, oni su nam se pokazali baš zgodnima jer možete dobiti bodove i tijekom igre, a na kraju kada krene bodovanje svega i svačega, to jednostavno pretvarate u žetone i zbrojite. Lakše nego bilježiti na papir.

Btw, jel tko probao proširenje?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Rokoko

Post Postao/la sadistiko »

Još nisam pročitao članak, ali mogu samo reći da je i kod mene isti slučaj. Malo sam bio zbunjem temom, ali kad sam pogledao kako se igra igra jako mi se svidjela. Također odkako smo je nabavili još nitko nije prigovorio da igra nije dobra i zanimljiva. Bez obzira što zapravo šijemo haljine i odjela, što zakupljujemo izvođače i ukrase, non stop je borba na svim poljima, od nabave odjeće, materijala za šivanje, novih radnika i naravno zauzimanje što boljih pozicija kroz sobe.
Mix raznih mehanika, ali po meni stvarno dobro pogođena igra.
Istina nisam igrao više od 5-6 puta, ali uvijek bude napeto do zadnjeg.
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Rokoko

Post Postao/la Stips »

Hej, upravo skužih da je Rokoko radio isti lik koji i Lancaster! :) Matthias Cramer, sav je vražji - mark me interested :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
kockica
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”