Migracija FORUMA

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la kockica »

Onda je vjerojatno nesto razmrdano jer nisam dirao postavke. Hvala, budem provjerio.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la sadistiko »

Nisam do sada primjetio da se vidi koliko je puta skinut neki prijevod. Baš sam se obradovao kad sam sad vidio da je A Game of Thrones skinut 500+ puta, znači iako smo u Hrvatskoj, trud se isplatio.
Bilo bi zgodno kad bi se taj broj mogao vidjeti cijelo vrijeme, pa da mogu sortirati da se vidi što je najviše puta skinuto itd. Grofe, samo glasno razmišljam, ne razbijaj glavu ;-)
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
grofShich
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Možda jednom implementiram (bar da broj skidanja ne bude na Tooltipu, nego uz link stalno vidljiv)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
sadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la Nuuq »

Zna li neko zašto na tapatalk ne postoji više 'Like' opcija? Nije do appa jer na, recimo, XDA ili Android Central, radi?

Live long and prosper.

slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Nuuq je napisao/la: 24 vel 2017, 09:20 Zna li neko zašto na tapatalk ne postoji više 'Like' opcija? Nije do appa jer na, recimo, XDA ili Android Central, radi?

Live long and prosper.
Je do appa! :)

Naime, XDA i Android Central ne koriste phpBB 3.2 forum nego neke druge forumske mašine. Tapatalk je na phpBB-u 3.0 radio u kombinaciji s Thanks for post pluginom, no za novu verziju to nisu razvili.
Uputio sam pitanje u vezi toga developerima Tapatalka i rekli su mi da bi se to trebalo nadograditi u idućem izdanju Tapatalk plugina za phpBB 3.2. Vidjeti ćemo... ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: RE: Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la Nuuq »

grof je napisao/la:
Nuuq je napisao/la: 24 vel 2017, 09:20 Zna li neko zašto na tapatalk ne postoji više 'Like' opcija? Nije do appa jer na, recimo, XDA ili Android Central, radi?

Live long and prosper.
Je do appa! :)

Naime, XDA i Android Central ne koriste phpBB 3.2 forum nego neke druge forumske mašine. Tapatalk je na phpBB-u 3.0 radio u kombinaciji s Thanks for post pluginom, no za novu verziju to nisu razvili.
Uputio sam pitanje u vezi toga developerima Tapatalka i rekli su mi da bi se to trebalo nadograditi u idućem izdanju Tapatalk plugina za phpBB 3.2. Vidjeti ćemo... ;)
Lijepo. Mislim nije toliko bitno, ali što da nema kada može imati.
Hvala

Live long and prosper.

slika
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la Arty »

Još jedna stvar, od migracije na tapatalku više linkove ne vidim kao linkove nego kao plain text, tako da je problem bilo koju poveznicu otvorit. Sada moram obilježit, kopirat, pa pejstat u vanjski browser. Naprimjer na temi nagradne igre a i bilo kojoj drugoj. Jeli moguće rješiti ?

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

So many games, so little time
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Arty je napisao/la: 03 tra 2017, 21:28 Još jedna stvar, od migracije na tapatalku više linkove ne vidim kao linkove nego kao plain text, tako da je problem bilo koju poveznicu otvorit. Sada moram obilježit, kopirat, pa pejstat u vanjski browser. Naprimjer na temi nagradne igre a i bilo kojoj drugoj. Jeli moguće rješiti ?

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Ne znam, mogu pitati na Tapatalk forumu. To više nije do nas, nego do Tapatalk plugina. Forum koristi identične BB kodove za linkove kao i stari forum, pa nije u sintaksi problem.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: RE: Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la Dread24 »

grof je napisao/la:
Arty je napisao/la: 03 tra 2017, 21:28 Još jedna stvar, od migracije na tapatalku više linkove ne vidim kao linkove nego kao plain text, tako da je problem bilo koju poveznicu otvorit. Sada moram obilježit, kopirat, pa pejstat u vanjski browser. Naprimjer na temi nagradne igre a i bilo kojoj drugoj. Jeli moguće rješiti ?

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Ne znam, mogu pitati na Tapatalk forumu. To više nije do nas, nego do Tapatalk plugina. Forum koristi identične BB kodove za linkove kao i stari forum, pa nije u sintaksi problem.
od nekoliko foruma koje imam na tapatalku samo na igranju linkovi nisu prikazani kao linkovi... sad, do čega je, ne znam......
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Ajde da to istestiramo, jer link može biti u tri forme: Da, direktni i ovaj custom (razumljivo) ne rade na Tapatalku.
Budem to malo istražio kada uhvatim vremena, no mislim da je to problem Tapatalka, jer naša tema s time nema ništa.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”