Mechs vs Minions

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 676 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Killa »

smurfORnot je napisao/la:LoL je jedna od rijetkih igara koju igram vec godinama a nisam potrošio ni centa u nju...
Ti i većina drugih, ali ima milioni onih koji troše novce - što je u redu - ako uživaš u njihovom prozvodu i želih ih novčano podržati,...
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la smurfORnot »

Pogledao review. Po pitanju production value.a, mislim da se teško išta može nosit s ovim. Kickstarteri u kojima dobijete brdo stvari eventualno. Ali i dalje, obojani glavni modeli, i to više nego solidno, wash na 100 malih, prekrasne ploce s gloss efektom na pojedinim dijelovima, metalni tokeni,super artwork...
Gameplay djeluje ok. Ništa revolucionarno ili neznam kolko napeto na prvi pogled. Ali za populaciju kojoj je namjenjeno, i više nego solidno. S obzirom da pretpostalvjam da od svih tih milijuna LoL igraca, možda njih 1% igra boardgejmove.
Djeluje također kao zgodan family game. Osobno, meni se sviđa što vidim.
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Studioworks »

Realno, za toliki content bi ostali publisheri naplatili minimalno 100 dollara, a vrlo vjerojatno i više. Tako da je ovo stvarno odličan deal. Čini mi se i da će gameplay biti zabavan. Mi već skupljamo lovu za to :)
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la mado »

U dva odvojena intervjua se može čuti ekipu iz Riot Gamesa zašto i kako oko ove igre.

Chris Cantrell: http://www.dicetower.com/game-podcast/s ... trell-riot

Chris Cantrell i Rick Ernst: http://www.dicetower.com/game-podcast/r ... vs-minions

Nisam nikad igrao LoL, al i mi je bilo zanimljivo čuti da je besplatna igra uprihodila oko 1.6 mlrd $ prošle godine :bravo Svi u Riotu su veliki gameri i to ne samo video igara. Par put mjesečno njih 50-tak igra stolne igre u firmi. Jako dobro barataju modernim BG pojmovima i vidi se (čuje se) da nisu fejkeri, nego stvarno geekovi. Zanimljivo je čuti kako su se ponašali kao fangirl kad su upoznali Roba Daviau na GenConu i tražili ga autogram :D
Cijenu same igre su objasnili matematikom: npr. izdavača neka igra košta oko 10$ u produkciji. Da bi nešto zaradio, proda ju velikom distibuteru koji ju plati 16-18$. Koji onda do proda trgovinama za 35$, koji to onda prodaju kupcu za 60tak $. Da bi svoju igru ponudili što povoljnije, odlučili su je prodavati direktno pa su maknuli 2 karike s lanca i smanjili time krajnju cijenu igre :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 4):
McGregorKillamiljenkoStudioworks
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Studioworks »

mado je napisao/la:Da bi svoju igru ponudili što povoljnije, odlučili su je prodavati direktno pa su maknuli 2 karike s lanca i smanjili time krajnju cijenu igre :thumbs
Jbt, svaka čast. Sad su mi još draži iako nisam nikad igrao LOL. Veliki plus, svaka čast.
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la ronin »

Hoće li imati dostavu u hrvatsku? Se zna to?
Lourdin
Reactions:
Postovi: 335
Pridružen/a: 23 tra 2013, 14:54
Ima zahvala: 207 puta
 pohvaljen: 79 puta

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Lourdin »

pa za EU je 5-10€..
Nadam se da to ukljucuje i RH


edit: toliko o mom nadanju...
Zadnja izmjena: Lourdin, dana/u 24 ruj 2016, 14:10, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Antomon »

Prvi print run će se prodavati u Europi i Sjevernoj Americi. Trenutne zemlje u kojoj dostavljaju sa Riot storea: United States, Canada, Germany, France, United Kingdom, Sweden, Poland, Spain, Denmark, Norway, Greece, Netherlands, Portugal, Belgium, Italy, Austria, Finland, Switzerland, Czech Republic, Romania, Hungary, Ireland, Turkey, Korea, Taiwan, Singapore, Hong Kong, Australia, New Zealand.

Prvi print run će biti 30.000 primjeraka i mislim da će biti gotovo nemoguće ugrabiti kopiju. Store će sigurno biti nestabilan/nedostupan/prebukiran i to najviše radi resellera kojima je ovo idealna prilika radi limitirane dostupnosti igre.

edit: još treba naglasiti da u služebnim najavama stoji da će igra biti dostupna u Europi, ne spominje se Europska unija, radi toga sam skeptičan od kuda će se uopće moći naručiti

edit2: probao sam preko guest računa naručiti nešto od postojeće robe, 2 kipa za 130€, čisto da vidim koje će mi zemlje dati:
http://imgur.com/a/tSgwt
nema svih zemalja EU, uključivo nas
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Arty »

S obzirom da je njemačka na listi uvijek možeš preko mailboxde.com naručiti. Ja ih koristim vec par godina za stvari dostupne samo u njemackoj.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
So many games, so little time
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Mechs vs Minions

Post Postao/la Studioworks »

Antomon je napisao/la: nema svih zemalja EU, uključivo nas
Možda nas ubace za igru? MOgli bi ih malo zaspamati mailovima da i istaknuti im da ne bi bilo lijepo da nas zaborave :D
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”