UEFA euro 2016

Teme koje nemaju veze s igranjem, ali nas vesele
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Nema nogometne teme, pih pa moramo jednu imat. :D

Inače ovo napravio da one koji igraju UEFA euro predictor pozovem u igranje geek only ligu da s emalo uspoređujemo and stuff.

http://eurofantasy.uefa.com/en/fantasy16

567726NK ( kod lige)

Hrvatska do finala :mrgreen:
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

eh, prvenstvo...ko da je jučer bilo ono isčekivanje tjednima ranije prvog sudčevog zvižduka, slaganje kombinacija momčadi, računanje bodova potrebnih za prolaz skupine...al to su neka druga prvenstva, sad samo vidim mamiće, šukere, peternele, barišiće, čička, vrbanovića, izbornika poltrona koji živi "blizu stadiona" i ostalu bagru koja nam je ukrala nogomet...
gledao sam nekidan na preskok...nikakve emocije nisam imao...da slavim gol čovjeka koji je skupa s mamićem mom dinamu ukrao 80 milijuna kuna? ne želim im čak ni da izgube, samo da sve šta prije završi i da više nikad ne čujem ni za njih ni za "repku" ni ostala mafijaška pranja novaca...
BOJKOT
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post (ukupno 4):
Ron_Swansonmiljenkoblacxkockica
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

Kad bi ljudi prestali gledat ko ti sve negativno i crno ljepši bi nam bio svijet :)
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Ron_Swanson »

to sto je stokao napisao nije negativan i crn, vec realan pogled na situaciju, ne samo u hrv nogometu nego i u cjelom svijetu
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la Darkseid »

da sam htio realnost i trolove otišo bi pisat na forum.hr , neki od nas nisu izgubili optimizam u životu
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1028
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 782 puta

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la smurfORnot »

Dok je vecina gledala tekme, moja nedelja je prošla uz pillars of earth,cosmic encountr, king of tokyo, i dalje još uvijek nepobjeđeni eldritch horror :facepalm
Boca vina je pomogla da još jedan poraz u eldritchu ne utječena moral previše :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 6):
sadistikoStipsmiljenkostokaRon_Swansonkockica
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

heh, zatvarao sam i predugo oči na sve to i gledao "optimistično"...toliko dugo da me sad malo sram...onako, mogu reči da me mamićevo tjeranje vahida 2010. na poluvremenu utakmice u zaprešiću dobrano osvjestilo, iako su moji odnosi sa maminjom zahladili i mnogo ranije...
zapravo je svaka nova pobjeda ove reprezentacije novi argument kriminalcima za ostanak u našem nogometu, i za takvu reprezentaciju je teško navijati...donekle sam optimističan u pogledu promjena jednog dana, odnosno vjerujem da ipak ima donekle pošetnih djelatnika koji bi mogli preuzeti palicu jednog dana, tipa biščan, boban...iako cjelokupna klima u svjetskom nogometu nije daleko od kriminala koji se zbiva u našem nogometu...a sve je odraz stanja u državi...krali smo, ali je sve po zakonu, je li...al, da, ovaj forum nije za te rasprave, samo sam pogođen u živac...
naravno, protiv igranja fantasy nogometa nemam ništa, sve dok igrače ne transferirate preko fantomskih agencija iz ujedinjenih arapskih emirata... ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
kockica
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1348 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la kockica »

Isti stav ko i stokin, s time da mi je nogomet u medjuvremenu postao naprosto dosadan, bez ikakve interakcije, samo buljenje u tv.

Srecom zena i ja smo iduci tjedan sami na godisnjem i to cemo tradicionalno provesti u planinarenju nekoliko dana, po planinarskim domovima i bez kontakata sa vanjskim svijetom, a navecer rftg, pa ce me barem jedan tjedan mimoici nogometno ludilo i preslagivanje vlade :P

Naravno tko voli, neka uziva, ali generalno sam primjetio da je manje euforije u narodu, mozda i grijesim.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4977
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3606 puta
 pohvaljen: 3724 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la sadistiko »

a viš kod mene baš obrnuto.
Iako se slažem sa stokom i znam da je to sve, sve drugo, nego čisti nogomet.
Al me nekako opet zainteresiralo. Inače nikad ne gledam nogomet, al kad je reprezentacija i svjetski/euro vrh nogometa onda me ipak zainteresira.
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: UEFA euro 2016

Post Postao/la stoka »

evo mali vic, da ne budem samo negativan, upravo sam čuo od prijatelja...čak mislim da ga je on sam smislio. :D
govore franji josipu : igraju ti danas austrija i ugarska..
a on :je li?a protiv koga?
Odgovori

Natrag na “Razno”