02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless heroes !

Igraonica društvenih igara, Info Zona, Jerina 1, Split

Moderator/ica: Gordan

Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

Gordan je napisao/la:Srića da je Info Zona nabavila sklopive stolice jer inače bismo bili u još većem problemu. Naime, ovako je problem bio samo sa stolovima. A i veći prostor bi dobro došao. :D
Bilo je dosta novih lica, uključujući i grupicu stranaca kojima uopće nije bio problem ugurat se odvojenu sobicu i na vrlo improviziranoj podlozi zaigrat Ticket sve do zatvaranja. Ako idući put ne iskoristimo i wc za igranje nismo ništa napravili. ;)
Ja sam u jednom trenutku išao prebrojavati ljude i odustao sam kad sam došao do 40 i nešto... Mislio sam po brojevima prijavljenih i zainteresiranih za event na fejsu da će biti više ljudi nego ikad, i tako je bilo.
Ove boardgame večeri otkad su počele prije pola godine su sve popularnije i popularnije. Ako se ovako nastavi uskoro će se gaming akcija izlijevati na ulicu, sa stolovima i stolicama ispred IZ kao sa onim kafićima na Rivi. A onda će se lokalni narod iz kvarta jednog dana organizirati sa bakljama i vilama i krenuti "spasiti svoj dom" od tog zlog kulta za ispiranje mozga koji je preuzeo njihov kvart i truje umove mladih ljudi...
Meni se zbilja čini da će se prije ili kasnije (i to vjerovatno prije s obzirom na eksponencijalnu progresiju broja posjetitelja) morati naći novi tj. VEĆI prostor. Meni se IZ actually sviđa i nemam nikad nikakvih problema sa parkingom, međutim ova ga je banda jednostavno prerasla.
Ne znam šta je trenutačno sa onim Domom Omladine ili kako se to zove ? To je golema zgradurina sa golemom dvoranom, davnih dana kad sam ja išao u srednju školu sjećam se da su se tamo održavali Tragic the Garnering turniri sa 30-40 ljudi a zauzeli bi samo manji dio dvorane... Kad bi se tamo dalo srediti termin jednom tjedno...
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

Enkidu je napisao/la:Nemam fb account jer mi ide na živce opće pozerstvo (npr. apsolutno svi moji poznanici izgledaju naočitije i cool-ije na svojim fb profil fotkama nego u stvarnom životu, očigledno su vrlo pažljivo birane ako ne i fotošopirane), a osim toga ne želim pritisak stalnog stavljanja novih fotki i statusa niti gnjavljenje tuđim opisima odlaska na WC...
Za nekog s gornjim stavom, moram primjetit da si se poprilično nasra po fejsu. :D Nema di nema tvojih komentara (a o sadržaju istih da ne govorimo)...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
WinkDickerson
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la WinkDickerson »

Bez obzira na službene izjave, mislim da je facebook upravo medij koji je nedostajao Enkiduu
Ovi su korisnici zahvalili autoru WinkDickerson za post:
Gordan
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

Gordan je napisao/la: Za nekog s gornjim stavom, moram primjetit da si se poprilično nasra po fejsu. Nema di nema tvojih komentara (a o sadržaju istih da ne govorimo)...
Gordane ima puno toga što bih mogao i volio ti odgovoriti ti na ovo, ali ću se suzdržati s obzirom da su takve stvari nepristojne u civiliziranom društvu i zabranjene na forumima.
Reći ću samo ovo :
-ti si sam rekao da se trebam registrirati na facebooku, tako da ono put up or shut up...
-nema di me nema !? Misliš na to što sam se prijavio na 1-2 igre i komentira 2-3 slike ? Koliko ja vidim to je puno manje aktivnosti u tjedan dana od prosječnog facebook korisnika koji siju postove i komentare ko kišu (a uglavnom o apsolutno ničemu)... Ili misliš to što sam u 10-ak redova ukratko ispričao kako mi je grupa neozbiljnih klinaca (da ne kažem šta gore) upropastila prošli game night ?
-ti misliš da da imaš pravo i kompetenciju suditi šta i koliko bi netko drugi trebao govoriti u javnosti !? Krajnja arogancija...
-uglavnom ovaj tvoj post spada u kategoriju upravo onoga protiv čega se u njemu navodno buniš, a to je čisto sranje.
Već sam mislio da je gotovo sa tvojim bezobraznim ispadima prema meni... Ali očito sam se prevario...
Ne znam stvarno zašto konstantno osjećaš takvu netrpeljivost prema meni otkad smo se upoznali (apsolutno nitko drugi iz Infozone i skoro pa nitko koga sam ikad upoznao u životu se nije tako ponašao prema meni) ali ako se nemoš ponašat normalno ka svi ostali ljudi koji dolaze u Infozonu onda se jednostavno drži podalje od mene u fizičkom i virtualnom svijetu i uštedi nam obojici živaca...
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

WinkDickerson je napisao/la:Bez obzira na službene izjave, mislim da je facebook upravo medij koji je nedostajao Enkiduu
LOL, to zvuči doslovno komično dolazeći od nekoga ko je zasuo Internet bezbrojnim stranicama i stranicama teksta kvaziduhovite fikcije nadahnut sa samo 3-4 game sessiona i valjda lifetimeom praćenja vijesti o nogometnoj i političkoj korupciji... Ako je itko materijal za Facebook... Ti bi trebao imati ne samo svoj account na fejsu nego i službeni blog na tumblru, twitteru, i svim ostalim kanalima prema željnim čitateljima...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
WinkDickerson
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Gordan »

rofl rofl rofl kakav kralj! :bravo
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 2):
KillaWinkDickerson
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 676 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Killa »

Stvarno Gordane, odakle takav animozitet?!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Killa za post (ukupno 2):
GordanWinkDickerson
WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la WinkDickerson »

Enkidu je napisao/la:LOL, to zvuči doslovno komično dolazeći od nekoga ko je zasuo Internet bezbrojnim stranicama i stranicama teksta kvaziduhovite fikcije nadahnut sa samo 3-4 game sessiona i valjda lifetimeom praćenja vijesti o nogometnoj i političkoj korupciji... Ako je itko materijal za Facebook... Ti bi trebao imati ne samo svoj account na fejsu nego i službeni blog na tumblru, twitteru, i svim ostalim kanalima prema željnim čitateljima...
Znači misliš da sam svojom slavom konačno nadrastao ovaj forum?
Ovi su korisnici zahvalili autoru WinkDickerson za post:
Gordan
Avatar
Enkidu
Reactions:
Postovi: 63
Pridružen/a: 13 pro 2015, 17:27
Lokacija: Split
Ima zahvala: 30 puta
 pohvaljen: 55 puta
Kontakt:

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la Enkidu »

WinkDickerson je napisao/la:
Enkidu je napisao/la:LOL, to zvuči doslovno komično dolazeći od nekoga ko je zasuo Internet bezbrojnim stranicama i stranicama teksta kvaziduhovite fikcije nadahnut sa samo 3-4 game sessiona i valjda lifetimeom praćenja vijesti o nogometnoj i političkoj korupciji... Ako je itko materijal za Facebook... Ti bi trebao imati ne samo svoj account na fejsu nego i službeni blog na tumblru, twitteru, i svim ostalim kanalima prema željnim čitateljima...
Znači misliš da sam svojom slavom konačno nadrastao ovaj forum?
Ne samo forum nego i čitav Internet. Predstava na Broadwayu pa onda block buster film u Hollywoodu je sljedeći logični korak...

P.S.
Činjenica je da te u Infozoni već citiraju više nego Konfucija, Sun Tzua i Machiavellija zajedno... :bravo Ili tebe ili Mamića, jednog od ta dva velika uma svakako... :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Enkidu za post:
WinkDickerson
WinkDickerson
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 01 pro 2015, 19:16
Ima zahvala: 288 puta
 pohvaljen: 113 puta

Re: 02.04. A Touch of Evil - Shadowbrook needs fearless hero

Post Postao/la WinkDickerson »

Pa jasna stvar da me citiraju. Kakav Konfucije, šta izmišljaš... Možda i tebe jednog dana budu citirali... Ali objektivno mislim da se možemo složit da smo ja i Zdravko veći od Interneta.
Odgovori

Natrag na “Igraonica "Ajmo se igrat!" - Split”