aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

A Game of Thrones LCG

Moderator/ica: Nevermore

Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

na cardgamedb.com do kraja mjeseca ce biti deckbuilder sa svim kartama... 30.7 pocinje gencon na kojem ce prvi put biti prikazan 2.0, mozemo ocekivati video nakon eventa, vjerovatno i stream samog eventa, tako da cemo za 4 tjedna sve znati :P takodjer ima jos novosti koje tek trebamo vidjeti, u cetvrtak bi trebao doci clanak vezan uz neke promjene za faze igre, mozda bude noviteta i sto se tice faza :P
stvari koje smo do sada vidjeli stvarno cine igru boljom, barem se tako cini vecini ljudi, barem zasada. istina da treba pricekati da vidimo igru u akciji, ali ja sumnjam da FFG nakon toliko vremena i proizvoda moze ovo podbaciti, u zadnje vrijeme su stvarno odlicni pogotovo sto se tice card gejmova :D

btw sta sve imas ti od got karti?
JuricaEdge
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 28 tra 2015, 10:27
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la JuricaEdge »

se zna već neka okvirna cijena 2.0? bude isto ko i stari core set ili skuplje?

realno i ja sumnjam da bude FFG zeznul ovo, budemo vidjeli :kava

imam core set(da,da, samo jedan sopak ), expansione i refugees of war i tourney for the hand chapter packove. Plus dosta karata iz CCG vremena, pa dok ovo dosadi kombiniram, a ti?
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

mi u rijeci kao ekipa (nas 4 vecinom) imamo 3xcore, svih 6 deluxe i dosta raznih chaptera (15-20 sigurno)
al na tome smo stali cim je najavljen 2.0 pa se bacamo punom parom u to :P

cijena preordera na cardhausu 25 dolara (normalna cijena 30), tako da mi se cini da je nesto jeftiniji nego od 1.0 xD
JuricaEdge
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 28 tra 2015, 10:27
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la JuricaEdge »

ja sam jučer baš mislil upiknut još par chapter packova, al isto reko rađe bum pričekal pa da uzmem onda taj 2.0 pa kud puklo da puklo :)

kak često budu chapteri za 2.0 dolazili? se zna već?
BananaKing
Reactions:
Postovi: 73
Pridružen/a: 04 tra 2012, 18:39
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la BananaKing »

Ja brijem da će jednom mjesečno dolaziti, osim u slučaju kad je najava delux expanzije onda postoji određeni delay (tak je sa Star Warsom bilo barem :D).
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

ma najbolje da se ubacite u 2.0 posto nakon ove godine vise nece biti official supporta za 1.0... packovi bi kao sto je bananaking rekao, trebali dolaziti kao i kod 1.0, jednom mjesecno pack, deluxe najcesce svakih 6-8 mjeseci... prakticki u pocetku izbacuju cycle od 6 packova tokom 6 mjeseci, pa kratka pauza u kojoj nakon cyclea dolazi deluxe ekspanzija, poslije deluxe ponovo cycle od 6 packova, itd...
prvi cylce (westeros cycle) i prvi pack (taking the black) su vec najavljeni kao i spolier za par karti, mozete pogleati na linku:
https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... the-black/
Odgovori

Natrag na “A Game of Thrones LCG”