aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

A Game of Thrones LCG

Moderator/ica: Nevermore

Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la frle »

Možda ti ih ima Carta Magica, pa ih najbolje pitaj preko njihove fan page stranice na facebooku http://www.facebook.com/CartaMagicahr?ref=ts&fref=ts
Avatar
Nevermore
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:55
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 61 put

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Nevermore »

Evo čisto opet mali podsjetnik, u Splitu igramo, ima nas 6-7, taman sad nam stiže i Martell

nemamo stalni termin, ali u zadnje se vrime igra nešto intenzivnije, pa ako je tko zainteresiran, slobodno se javite...
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Krscho »

Evo ja počeo agot lcg, zg lokacija pa ko je za kakav game nek mi se javi ;)
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

vidim da ipak ima nesto igraca po hrvatskoj koji igraju, iako smo svi rastrkani dosta, rijeka, zagreb, split... tu kod nas je situacija da nas redovito igra 4-5 ljudova... trenutno imamo nabavljeno 2 core seta i ekspanzije martela i greyjoy, cim u ducanu od kuda narucujemo dodju i ostale 4 ekspanzije cemo i njih naruciti :D

zao mi je sto nemozemo nacu u rijeci ili okolini jos kakvih igraca, ako ih ima tu slobodno nek se jave, ipak je malo problem putovati u split ili zagreb :D
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la miljenko »

Fallen je napisao/la:.... cim u ducanu od kuda narucujemo dodju i ostale 4 ekspanzije cemo i njih naruciti :D
Neznam dali znaš, ali CM ti ima brdo expanzija (17komada) na značajnom sniženju :D ...
Big box exp. nažalost nisu na sniženju i dosta su skupe...
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

ma za eksp packove se nebrinem, kad budem njih uzimao lako ih iz CM uzmem, sad me muce deluxe ekspanzije koje sam dvije vec uzeo iz amerike, jos 4 cemo naruciti ali ih trenutno nemaju, moram reci da je razlika u cijeni stvarno ogromna i to im bas i neide na ruku:D ali drustvo s kojim igram je ograniceno na nas 5 koji zivimo prakticki u istoj ulici i van toga neznamo nikoga ko jos igra agot lcg... volio bi naci jos ljudi s kojima bi se mogao odigrati kakav game:)
Smeghead
Reactions:
Postovi: 93
Pridružen/a: 21 pro 2012, 20:28
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Smeghead »

na book depositoryu nisu skupe deluxe ekspanzije
Ovi su korisnici zahvalili autoru Smeghead za post:
Fallen
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

hvala ;) nisam ni isao za tim da oni to imaju, vjerovatno cu onda od njih naruciti deluxe, a od CM chapter packove, pogotovo sad na akcijskim cijenama, ako ostanu takve jos neko vrijeme xD
Grey
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 30 pro 2013, 20:24
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Grey »

Evo da malo osvježim ovaj dio foruma ... osobno još nisam nešto puno igrao AGOT, a želio bih probati, inače sam iz Zagreba pa ako ima negdje u okolici neka grupa ljudi koja voli odigrati partiju AGOT-a, bilo bi mi drago da se javite ...
Fallen
Reactions:
Postovi: 56
Pridružen/a: 28 pro 2012, 20:09
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: aGoT Igrači - tko, gdje, kako dugo...

Post Postao/la Fallen »

neznam koliko ljudi cita ove postove al volio bi znati ako bi se moglo koji put organizirat da se skupi jedan veci broj voljnih ljudi za igranje agot lcg-a xD posto smo ja i moja ekipa iz rijeke onda nam dolazak u zagreb nije tek tako pa me zanima ima li zainteresiranih za jedno okupljanje :)
Odgovori

Natrag na “A Game of Thrones LCG”