Game of Thrones boardgame ekipa se traži

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Game of Thrones boardgame ekipa se traži

Post Postao/la Krscho »

Tražim društvo za igranje GOT boardgamea, igro sam ovo prije 3,.4 godine, prijego dok su samo odabrani znali za martinova djela i nije bilo tolko popularno radi serije pa imamo kvazi fanove koji se furaju na seriju a knjige ni takli nisu :P

Od tad vidim i doso second edicion igre, pa ako ima koga da me prima u svoju druzbu ili je voljan da se igra neka se javi, igrali mi po dogovoru :thumbs
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2283
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1181 put
 pohvaljen: 1172 puta
Kontakt:

Re: Game of Thrones boardgame ekipa se traži

Post Postao/la mado »

Moguće si već vidio ovdje na forumu tekstove o igraonici u Bogovićevoj i Buena Visti u Savskoj. Igrali smo tamo AGOT BG i 1. edition i 2. edition, pa slobodno navrati. A i sve više ljudi posjeduje tu igru, tj. željni su ju igrati. Valjda ćemo uskoro imati i njen opis i recenziju na portalu :)
Avatar
Krscho
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 25 vel 2013, 16:46
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 15 puta
Kontakt:

Re: Game of Thrones boardgame ekipa se traži

Post Postao/la Krscho »

mado je napisao/la:Moguće si već vidio ovdje na forumu tekstove o igraonici u Bogovićevoj i Buena Visti u Savskoj. Igrali smo tamo AGOT BG i 1. edition i 2. edition, pa slobodno navrati. A i sve više ljudi posjeduje tu igru, tj. željni su ju igrati. Valjda ćemo uskoro imati i njen opis i recenziju na portalu :)
Znam i planiram doc nedjelj usad u buena visti, al malo m ito znači ako nebude voljnih igrat, zato sad ispitujem teren kak se veli pa ako se ima ekipa koja prima igrača il ida se stvori nova pa igramo u bogicevoj ili buena visti zato pitam ;)
PA JESAM LI JA JEDINI LUĐAK OVDJE KOJI JE SPREMAN TE SOTONE NAZVATI PRAVIM IMENOM??
Avatar
Zoki
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 25 ožu 2013, 12:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: Game of Thrones boardgame ekipa se traži

Post Postao/la Zoki »

Pozdrav,

Ima nas preko nekoliko koji igramo GOT 2.nd edition ali nam uvijek kritično fali igrača za igrat pa eto ako si zainteresiran šibni PM. Malo svježe krvi uvijek dobro dođe

Imamo igru i više prostora za igranje, a društvo je ugodno (relativno :D )
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”