Igre za parove

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la dendarii42 »

mado je napisao/la: 01 pro 2021, 18:11
dendarii42 je napisao/la: 01 pro 2021, 18:03 ...
Moja draga i ja igramo.... , star wars rebellion....
:sokiran :bravo jel oni opisani Rebellioni su bili sa njom?
Ayup 😁
dlakar je napisao/la: 01 pro 2021, 18:23 Ma on je zaboravio napomenuti kako je to imaginarna draga i da spomente igre sam sa sobom.
A kak drukčije da pobijedim?
Zadnja izmjena: dendarii42, dana/u 01 pro 2021, 21:03, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la sadistiko »

Kod mene nekako u zadnje vrijeme najbolje prolazi The Castles of Burgundy ako igramo baš u dvoje. Ali znamo opalit svašta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
sim4
slika
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: Igre za parove

Post Postao/la Chupka »

Mislim da prije ili kasnije u tom hobiju dođeš na fazu količine vremena koju imaš za igranje kao glavnog faktora odabira igre. Nekad se držimo kratkih (pred)igri, a nekad završimo na Conanu... sve prolazi :D Nekad si i random number generator pokrenemo pa što ispadne s bgg liste to igramo.. A ono, divljaci. :facepalm
Ovi su korisnici zahvalili autoru Chupka za post (ukupno 2):
sim4sadistiko
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Chupka je napisao/la: 02 pro 2021, 13:01 Mislim da prije ili kasnije u tom hobiju dođeš na fazu količine vremena koju imaš za igranje kao glavnog faktora odabira igre. Nekad se držimo kratkih (pred)igri, a nekad završimo na Conanu... sve prolazi :D Nekad si i random number generator pokrenemo pa što ispadne s bgg liste to igramo.. A ono, divljaci. :facepalm
Imao sam na mobu neki spin the wheel app gdje moš dodat što želiš na dijelove tog kola i to bismo obično spinnali za odlučiti što se igra. Izgubi se smisao kad moraš zavrtit deset puta da bi sletilo na nešto što ti se da stavljati na stol :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
sim4
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: Igre za parove

Post Postao/la Chupka »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 pro 2021, 13:03 Imao sam na mobu neki spin the wheel app gdje moš dodat što želiš na dijelove tog kola i to bismo obično spinnali za odlučiti što se igra. Izgubi se smisao kad moraš zavrtit deset puta da bi sletilo na nešto što ti se da stavljati na stol :P
A ne mozes tako, jesmo divljaci, al treba bit nekog reda. Što dođe dođe, nema više premišljanja, kolo se odvrtilo :lol:
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hahahaha da i onda sleti na Through the Ages ili Eldritch Horror u 19.30 :P A dobro moja krivica što nisam napravio light kolo i heavy kolo :)
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la sim4 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 pro 2021, 13:03
Chupka je napisao/la: 02 pro 2021, 13:01 Mislim da prije ili kasnije u tom hobiju dođeš na fazu količine vremena koju imaš za igranje kao glavnog faktora odabira igre. Nekad se držimo kratkih (pred)igri, a nekad završimo na Conanu... sve prolazi :D Nekad si i random number generator pokrenemo pa što ispadne s bgg liste to igramo.. A ono, divljaci. :facepalm
Imao sam na mobu neki spin the wheel app gdje moš dodat što želiš na dijelove tog kola i to bismo obično spinnali za odlučiti što se igra. Izgubi se smisao kad moraš zavrtit deset puta da bi sletilo na nešto što ti se da stavljati na stol :P
Hahah staviš na svako polje istu igru, tu koja ti se igra :D :D
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: Igre za parove

Post Postao/la Chupka »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 02 pro 2021, 13:07 Hahahaha da i onda sleti na Through the Ages ili Eldritch Horror u 19.30 :P A dobro moja krivica što nisam napravio light kolo i heavy kolo :)
Tako je, gdje si bio prije... dođe TI3 a vas je samo dvoje, sta sad, nije mama jogurt rodila... igra se, u dva u dva! sbatine :D
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Igre za parove

Post Postao/la mado »

300 bggovaca je dalo svoje glasove za 2021 People's Choice Top Games With Two. Top 10 je:

1. 7 wonders duel
2. The castles of Burgundy
3. Wingspan
4. Patchwork
5. Lost Cities
6. Spirit Island
7. Jaipur
8. Targi
9. Race for the Galaxy
10. Azul


Cijela lista od 200 igara je tu https://boardgamegeek.com/geeklist/2923 ... tlesonly=1
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 2):
sim4realuka
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”