Forumski Secret Santa 2021 - Sretno završeno!

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la dendarii42 »

mado je napisao/la: 24 stu 2021, 13:57 Nego kak ćemo komentirati Sante i targete kad ih dobijemo, a da ostanu Secretni? szbunjen čim ih krenemo komentirati, kao e moj Santee ima samo takve i takve igre na wishlisti, odmah će biti jasno tko je kome Santa. Budemo pisali jako kriptično ili nikako?
Meni već sad problem što vidim popis svih pa ću moći izdeducirati tko mi je Santa, al budem se trudio ne to raditi :zamisljen
Nek bude pravilo da onima koji pogode tko im je santa minimalni iznos poklona koji dobivaju postaje maksimalni.
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la mado »

Imamo i Sante i Santice pa već i u porukama se možeš otkriti ako pišeš u ženskom rodu ili ne :D
+ nismo svi u Hrvatskoj szbunjen
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 172
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 294 puta

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la ray »

Nisam se jos odlučio da li ću sudjelovati, ali pitanje - da li će se samo gledati na stvari koje se mogu nabaviti u našim shopovima ili će biti organizirane grupne narudžbe (npr. iz igraj.si, gameslore-a,...) da izbor bude veći, npr. otvorene tjedan dana i prioritet imaju sudionici ovoga te ostatak popune ostali?
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post:
mado
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la mado »

ray je napisao/la: 24 stu 2021, 14:40 Nisam se jos odlučio da li ću sudjelovati, ali pitanje - da li će se samo gledati na stvari koje se mogu nabaviti u našim shopovima ili će biti organizirane grupne narudžbe (npr. iz igraj.si, gameslore-a,...) da izbor bude veći, npr. otvorene tjedan dana i prioritet imaju sudionici ovoga te ostatak popune ostali?
Prijave su do 30.11. A 1.12. ide dodjela targeta. Ovo sa popunjavanjem kvota sam se šalio :bleh ima nas već sad dovoljno, ali primamo sve zainteresirane.
Sama kupnja je na Santi da odradi kako želi. Najjednostavnije je kupiti u nekom online shopu, a paket shop pošalje targetu. Možeš kupiti igre uživo, zapakirati i poslati Poštom, Tisak paketom, nekom drugom dostavom, dostaviti osobno na vrata...
Znači kupiš gdje hoćeš, dostaviš kako hoćeš.. Idealno je hvatati popuste pa kupiti što više :thumbs
Imamo cijeli prosinac za dostavu, pa nije žurba. Bilo bi lijepo da svi dobiju poklone prije Božića :ljubav
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Shich »

ray je napisao/la: 24 stu 2021, 14:40 Nisam se jos odlučio da li ću sudjelovati, ali pitanje - da li će se samo gledati na stvari koje se mogu nabaviti u našim shopovima ili će biti organizirane grupne narudžbe (npr. iz igraj.si, gameslore-a,...) da izbor bude veći, npr. otvorene tjedan dana i prioritet imaju sudionici ovoga te ostatak popune ostali?
Bez brige, ići će grupne narudžbe iz svih webshopova u prvoj polovici prosinca tako da imate veliki izbor ukoliko domaći shopovi neće imati traženu robu. Secret Sante su prioritet, neće nitko izvisiti. sbatine
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Mago de Umago »

Mene vise zanima hoce li domaci shopovi imati black friday. sopak
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la kovacu »

mado je napisao/la: 24 stu 2021, 13:57 Nego kak ćemo komentirati Sante i targete kad ih dobijemo, a da ostanu Secretni? szbunjen čim ih krenemo komentirati, kao e moj Santee ima samo takve i takve igre na wishlisti, odmah će biti jasno tko je kome Santa. Budemo pisali jako kriptično ili nikako?
Meni već sad problem što vidim popis svih pa ću moći izdeducirati tko mi je Santa, al budem se trudio ne to raditi :zamisljen
Progooglajte malo.
Mi smo u firmi koristili davno neku online aplikaciju bas za ovo.
Znaci kreira se grupa ljudi udju i dodijele se parovi i imate chat sa svojim parom.
sim4
Reactions:
Postovi: 91
Pridružen/a: 27 vel 2021, 17:45
Ima zahvala: 87 puta
 pohvaljen: 81 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la sim4 »

kovacu je napisao/la: 24 stu 2021, 17:29
mado je napisao/la: 24 stu 2021, 13:57 Nego kak ćemo komentirati Sante i targete kad ih dobijemo, a da ostanu Secretni? szbunjen čim ih krenemo komentirati, kao e moj Santee ima samo takve i takve igre na wishlisti, odmah će biti jasno tko je kome Santa. Budemo pisali jako kriptično ili nikako?
Meni već sad problem što vidim popis svih pa ću moći izdeducirati tko mi je Santa, al budem se trudio ne to raditi :zamisljen
Progooglajte malo.
Mi smo u firmi koristili davno neku online aplikaciju bas za ovo.
Znaci kreira se grupa ljudi udju i dodijele se parovi i imate chat sa svojim parom.
Mislim da nije problem komunikacija između Sante i targeta jer je to riješeno preko BGG-a. Nego se neće moć javno komentirat šta je tko poslao ili dobio kao na BGG secret santi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sim4 za post:
mado
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3556
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1541 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Shich »

Zašto ne bi mogli komentirati tko je što dobio?

Problem je samo javno komentirati slanje.
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la kovacu »

Mislim da je sasvim dovoljno da ljudi postaju sto su dobili, a ova rasprava sta su poslali nekom niti ne treba na ovakvom eventu jer event gubi smisao onda. Zato se zove secret santa. Imas whishlistu i radis s njom i to je to. Nemos fulat i nemas sta ispitivat druge koji game ces poslat.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post (ukupno 3):
frastarcAntomonmado
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”