Forumski Secret Santa 2021 - Sretno završeno!

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

ja evo stvarno ne sudjelujem ni u BGG Santama nit ovdje jer mi je ovaj dio godine katastrofa s troškovima (auto registracija, osiguranje jedno drugo, redovni servis u pljačkaroša ali je u garanciji pa mora biti legit... ) plus spičkam ono malo što imam na sebe i bližnje (a ne mogu biti bliže ikome koliko sam sebi blizak...)

No svakako bih volio Secret Bunnyja! ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 3):
DarkDefendermadoValsim
Avatar
danijel2008
Reactions:
Postovi: 205
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:51
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 191 put
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la danijel2008 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 30 stu 2021, 12:28 auto registracija, osiguranje jedno drugo, redovni servis u pljačkaroša ali je u garanciji pa mora biti legit...
Iz potpuno istih razloga + BGG Secret Santa ove godine preskačem.

Ali prošlo mi je jamstvo, tako da nagodinu ne moram kod legit pljačkaroša koji litru ulja, par filtera i antifriz naplate 1200kn. :nee

No svakako se veselim vidjeti šta to balkanski djedica donosi dobroj djeci.
Ovi su korisnici zahvalili autoru danijel2008 za post (ukupno 3):
Minsc1610madoCrazyBunnyGuy
slika

Moj YouTube kanal - Life of a Board Gamer
Moj Instagram profil - Life of a Board Gamer
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - ...targeting...

Post Postao/la mado »

Ukupno nas sudjeluje 15. Ima nas oba spola, a ne živimo svi trenutno u Hrvatskoj. Sustav trenutno radi dodjeljivanje targeta svakom Santi
Ne znam koliko će sve skupa trajati.. :zbunjen
:kava
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - ...targeting...

Post Postao/la mado »

I dodijeljeni targeti :hepihepi
Dobio sam zanimljivog targeta/icu. Voli društvene igre i ima više od 20 igara na wishlisti, jesam spojlao? :bleh

Samo da napomenem da nigdje u sustavu na BGGu ne mogu vidjeti tko je čiji Santa. Vidim samo popis prijavljenih :thumbs
Imam pristup mailu [email protected] na koji moramo poslati dokaz poslanog poklona, ali neću gledati tamo mailove (osim ako baš ne moram), da si ne spojlam Santu. Tom mailu ima pristup još samo Žarko @grof ako bude trebalo što provjeriti, riješiti i sl. sbatine

NIje obavezno, ali bilo bi lijepo da dobiveni poklon dodate na geeklistu "2021 ča / kaj / što mi je poslao forumski Secret Santa "
https://boardgamegeek.com/geeklist/2922 ... cret-santa
Čisto da imamo sve na jednom mjestu na kraju, a tako će se i vidjeti tko sve zapravo sudjeluje. Hm ili možda ne ako hoćete ostati UltraSecret Sante szbunjen
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
dado
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la sadistiko »

Joj ne, dobio sam najgoru/eg Santee kojeg sam si mogao zamisliti. Kako udovoljiti toj osobi :-D

I BTW, molim svog Santu da kontaktira mog BGG santu koji mi još nije uspio poslati igre.
Zadnja izmjena: sadistiko, dana/u 01 pro 2021, 09:21, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la Bolindus »

Budem danas dodao besplatni gift wrap i bacio Vam kod tu ako ćete uzimat kod mene :P
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 5):
sim4frastarcdadomadomiljenko
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la Nuuq »

Uživajte ekipa! Neka bude sreće i lijepog kartona drveta plastike... Svega 💜💜💜
slika
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la Bolindus »

Znaci , dodate GIFT wrap u kosaricu, i onda ubacite kupon kod GIFT2021 , pa bude Vam skinulo cijenu zamatanja na 0 kn.

EDIT: Da bi kod radio morate prvo dodati Gift wrap ko proizvod i onda kod skine cijenu njega, ako samo kod dodate nema od čega oduzet ;)
;)
Zadnja izmjena: Bolindus, dana/u 01 pro 2021, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post (ukupno 3):
dadosim4mado
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la marge »

ja sam se planiral jučer navečer prijaviti, ali toliko smo bili udubljeni u igranje da sam se tek oko 0:30 spojil na forum, a onda je već sve bilo gotovo, iako sam se ja nadal da bude završetak prijava po američkom vremenu..
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - Slanje poklona, zezanje, igranje i slične rabote

Post Postao/la mado »

marge je napisao/la: 01 pro 2021, 09:46 ja sam se planiral jučer navečer prijaviti, ali toliko smo bili udubljeni u igranje da sam se tek oko 0:30 spojil na forum, a onda je već sve bilo gotovo, iako sam se ja nadal da bude završetak prijava po američkom vremenu..
Eh prioriteti te današnje mladeži :D igraš tam neke igrice umjesto da Bolindusu radiš promet :thumbs_down jesi barem pobijedio? szbunjen
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”