Forumski Secret Santa 2021 - Sretno završeno!

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Forumski Secret Santa 2021 - Sretno završeno!

Post Postao/la mado »

:hepihepi :hepihepi :hepihepi :hepihepi :hepihepi


Faza akcije:
:thumbs priprema+
:thumbs prijave+
:thumbs slanje poklona+
:thumbs sretno završeno+


Broj ukupno prijavljenih sudionika: 15 :bravo :ljubav

Definitivno krećemo s forumskim Secret Santom ove godine :thumbs . Ovdje ću stavljati sve bitne informacije. Za sad je plan sve skupa odigrati poslije BGGovog Sante (tamo su se targeti dodjeljivali 6.11. a rok za slanje poklona ili barem potvrde o slanju do 30.11.2021).

Što je ovo?
Ovo je akcija međusobnog anonimnog darivanja po uzoru na BoardgameGeek Secret Santu, ali ograničeno samo na nas ovdje na forumu. Prijaviti se mogu svi forumaši koji su otvorili račun na forumu prije 1.11.2021.
Dodatno si dajem pravo brisanja prijavljenog ako procijenim da bi mogao biti problematičan, prazan BGG profil, novi i/ili neaktivan na forumu bez da se predstavio u podforumu "Članovi - upoznavanje" viewforum.php?f=79.
Želja mi je da svi prijavljeni dobiju i pošalju poklone i da se svi skupa dobro zabave :ljubav :thumbs


Kako ovo funkcionira?
Prvo se prijavite do 30.11.2021., onda 1.12.2021. dobijete targeta kojemu morate poslati igre/proširenja s njegove BGG wishliste (minimalne vrijednosti $50USD (330 kn)), a s kojim možete i anonimno komunicirati.


Rok za prijavu: do 30.11.2021.
:predaja
Prijavljujete se preko ovog linka: https://boardgamegeek.com/geekexchange/ ... 2/0SAJLNZ7


Kod prijave obavezno u special Instuctions upišite forumski username da vas Santa lakše poveže i špijunira po forumu ruga_se


Što nakon prijave, a prije dodjele targeta?
Znači treba imati profil na BGGu sa wishlistom od barem 20 lako kupljivih igara/proširenja. Poželjno je imati što više igara na listi da je Santi lakše ispuniti zadatak. Savjet je napuniti listu sa igrama i proširenjima širokog spektra cijena, od 10tak do 100 dolara, može i više. Možda će vam Santa biti posebno darežljiv :thumbs


Dodjeljivanja targeta: 1.12.2021.

slika


Što kada dobijem targeta?
1.12.2021. ćete dobiti forumaša kojemu čim prije morate poslati 1 ili više igara/proširenja sa njegove wishliste na BGGu minimalne ukupne vrijednosti $50USD (330 kn). Dodatno se može se poslati i više igara, nekih koje nema na listi, razne druge darove, ali mora biti zadovoljen početni zadatak. U dogovoru s targetom možete igre dostaviti uživo preko nekog trećeg ili poslati rabljene igre ili igre koje nisu na wishlisti,ali samo ako target pristane.

Na mail [email protected] (Subject: Santa-ime sante, target-ime targeta) trebate poslati račun od poslanog poklona ili fotku paketa ako šaljete od doma i slično, čisto da imamo dokaze da su svi riješili svoj zadatak :thumbs

Ostala pravila su slična pravilima BGG Secret Sante. Znači na BGGu ćete moći anonimno slati poruke svojemu Santi i Targetu :thumbs

Kod svog targeta na dnu ćete moći vidjeti podatak: Other users with this target i ime Exchange na kojem vaš target još sudjeluje.
Znači nema brige za našeg Santu za duple kopije iste igre. Samo treba provjeriti sa BGG Santom jel već poslao poklon i kaj točno. :thumbs


Geeklista Santas Little Helpers sa popisom trgovina, pomoćnika.
https://boardgamegeek.com/geeklist/2900 ... tem8550530

Što kada dobijem poklon? :hepihepi

Dodajte ga na slijedeću geeklistu "2021 ča / kaj / što mi je poslao forumski Secret Santa"
https://boardgamegeek.com/geeklist/2922 ... cret-santa

Možete se i ovdje na forumu zahvaliti Santi :bravo uživajte u igranju novih igara i javite dojmove :thumbs2

3.1.2022. je zatvoren exchange.
Svi su Sante ispunili svoj zadatak, a popis sudionika i poklona možete vidjeti na gornjoj geeklisti. Hvala svima na sudjelovanju :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 7):
Minsc1610NoghriValsimMirekCrogrofdanijel2008thepandacult
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la mado »

Evo otvorene prijave za prvog jubilarnog forumskog Secret Santu :thumbs
Prijave su otvorene do 30.11.2021 na slijedećem linku:
https://boardgamegeek.com/geekexchange/ ... 2/0SAJLNZ7
Ako bude kakvih pitanja, nejasnoća, primjedbi i sličnoga, ljudi smo, dogovorit ćemo se sbatine
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 2):
dadosadistiko
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la sadistiko »

Jel smijemo stavit link na ovaj post na Stolne igre na FB grupu? Tamo možda ima dosta ljudi koji rijetko zalaze na forum a imaju možda od prije account, ili ne želimo plest ljude koji nisu toliko aktivni?
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la mado »

sadistiko je napisao/la: 15 stu 2021, 22:34 Jel smijemo stavit link na ovaj post na Stolne igre na FB grupu? Tamo možda ima dosta ljudi koji rijetko zalaze na forum a imaju možda od prije account, ili ne želimo plest ljude koji nisu toliko aktivni?
Za ovaj prvi put ne bih dalje širio. Zato jesam napravio invite only tj. ovaj Exchange uopće nije vidljiv na bggu pod Open Exchanges.
Ako ove godine prođe sve super na zadovoljstvo svih uključenih, možemo slijedeće godine šire širiti na cijelu Hrvatsku, BiH sa otvorenim svima vidljivim Exchangeom?
Kaj drugu velite?
A opet realno se preko gornjeg linka može prijaviti bilo koji bggovac.

Planiram svakog prijavljenog provjerit jel ima na forumu profil. Jel mu bgg profil prazan ili popunjen, u smislu da ima owned igre, ocjenjene, da wish lista ne sadrži 5 igara samo i slično. Neću biti ultra strog :thumbs

U biti su dobrodošli svi dobronamjerni forumaši željni malo zabave, dobivanja i slanja igara. Ne moraju biti ultra aktivni na forumu, barem da su se predstavili u podforumu za "Članovi - upoznavanje".
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 2):
sadistikodado
Sodapop69
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 kol 2017, 15:33
Lokacija: Aarhus
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 53 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Sodapop69 »

Pozdrav, razmišljam se prijavit ali živim u Danskoj XD jel moguće? Ako može, tko god mene dobije imat će vjerojatno najlakši zadatak jer su igre jeftinije nego u HR i ima hrpa lokalnih i online shopova.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Sodapop69 za post (ukupno 4):
sadistikodadoBojan1983mado
slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la mado »

Sodapop69 je napisao/la: 18 stu 2021, 21:47 Pozdrav, razmišljam se prijavit ali živim u Danskoj XD jel moguće? Ako može, tko god mene dobije imat će vjerojatno najlakši zadatak jer su igre jeftinije nego u HR i ima hrpa lokalnih i online shopova.
Naravno pa dugogodišnji si forumaš :thumbs Imamo i druge forumaše van Hr. Ako ti se da napiši ovdje ili pod "Članovi upoznavanje" put od Malog Lošinja do Danske, tj. kakva je razlika BG svijeta između te 2 lokacije szbunjen
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Bolindus »

Sodapop69 je napisao/la: 18 stu 2021, 21:47 Pozdrav, razmišljam se prijavit ali živim u Danskoj XD jel moguće? Ako može, tko god mene dobije imat će vjerojatno najlakši zadatak jer su igre jeftinije nego u HR i ima hrpa lokalnih i online shopova.
Show me that cheap shop ! :)
Sodapop69
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 kol 2017, 15:33
Lokacija: Aarhus
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 53 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Sodapop69 »

Evo brzi primjer, Dune: Imperium mi je broj 1 na wishlisti. Carta Magica - 513kn, lokalni shop u kojem često kupujem - 349kr, jedan od jeftinijih online shopova - 360kr. Omjer kune i krune je manje-više 1:1. Cijene iste, plaće puno puno veće i tako je uglavnom sa svime :D
Bolindus je napisao/la: 19 stu 2021, 16:02
Sodapop69 je napisao/la: 18 stu 2021, 21:47 Pozdrav, razmišljam se prijavit ali živim u Danskoj XD jel moguće? Ako može, tko god mene dobije imat će vjerojatno najlakši zadatak jer su igre jeftinije nego u HR i ima hrpa lokalnih i online shopova.
Show me that cheap shop ! :)
slika
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Mago de Umago »

Ima li posla gore? Pitam za prijatelja...
slika
Sodapop69
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 kol 2017, 15:33
Lokacija: Aarhus
Ima zahvala: 53 puta
 pohvaljen: 53 puta
Kontakt:

Re: Forumski Secret Santa 2021 - PRIJAVE DO 30.11.

Post Postao/la Sodapop69 »

Hvala, vjerojatno se vidimo u santi. Napisat ću malo ovih dana, ima se što za reći :) Nisam bio aktivan od selidbe pa je ovo dobra prilika da se vratim na minimalnu aktivnost od prije XD. Sva sreća imam nuuqa da mi javlja vijesti, a on mi je i rekao da je počeo forumski santa pa mu se ovom prilikom javno zahvaljujem :D
mado je napisao/la: 19 stu 2021, 09:17
Sodapop69 je napisao/la: 18 stu 2021, 21:47 Pozdrav, razmišljam se prijavit ali živim u Danskoj XD jel moguće? Ako može, tko god mene dobije imat će vjerojatno najlakši zadatak jer su igre jeftinije nego u HR i ima hrpa lokalnih i online shopova.
Naravno pa dugogodišnji si forumaš :thumbs Imamo i druge forumaše van Hr. Ako ti se da napiši ovdje ili pod "Članovi upoznavanje" put od Malog Lošinja do Danske, tj. kakva je razlika BG svijeta između te 2 lokacije szbunjen
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”