Narudžba od despelvogel.com

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
artakserkso
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 sij 2015, 23:08
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la artakserkso »

Ne znam jel' ispravan podforum, zaključio sam da bi mogao biti okej po stickyjima.

Hoće netko naručivati sa mnom od despelvogel.com? Naručio bih neke LOTR LCG ekspanzije za 115€, pa fali 185€ za free shipping (ne bi bilo najgore, platio bih 20€ shipping, ali radije zapijemo ;)). Naravno, ako znate gdje mogu jeftinije proći (zadnje 4 saga kutije), recite!
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la kovacu »

artakserkso je napisao/la: 06 lis 2021, 19:44 Ne znam jel' ispravan podforum, zaključio sam da bi mogao biti okej po stickyjima.

Hoće netko naručivati sa mnom od despelvogel.com? Naručio bih neke LOTR LCG ekspanzije za 115€, pa fali 185€ za free shipping (ne bi bilo najgore, platio bih 20€ shipping, ali radije zapijemo ;)). Naravno, ako znate gdje mogu jeftinije proći (zadnje 4 saga kutije), recite!
https://www.philibertnet.com/en/search? ... it_search=
https://www.spelshop.be/en/search?contr ... +Rings+LCG
https://www.gameslore.com/cgi-bin/ss000 ... SX=0&PN=-1

Otvorene su ti neke grupne narudzbe za ove trgovine sada pa baci oko mozda ima to sto trazis
Ovi su korisnici zahvalili autoru kovacu za post:
artakserkso
artakserkso
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 sij 2015, 23:08
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la artakserkso »

Samo gameslore ima, ali izgleda da je narudžba već napravljena prije tjedan dana (btw, nisam član trenutno, a ne znam je li ova bila otvorena za sve).

Ali da, tu negdje je cijena, samo bi me više koštalo zbog 22 funte shippinga koji se valjda ravnomjerno dijeli.

Btw, mislio sam da je zbog Brexita dosta nepovoljnije naručivati iz UK?
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la kovacu »

Za gameslore je otvorena do 14. iduceg tjedna , ak ostane mjesta mozda ces se moc ubacit
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la Shich »

artakserkso je napisao/la: 06 lis 2021, 19:58 Samo gameslore ima, ali izgleda da je narudžba već napravljena prije tjedan dana (btw, nisam član trenutno, a ne znam je li ova bila otvorena za sve).

Ali da, tu negdje je cijena, samo bi me više koštalo zbog 22 funte shippinga koji se valjda ravnomjerno dijeli.

Btw, mislio sam da je zbog Brexita dosta nepovoljnije naručivati iz UK?
Bok!

Da, slobodno mi pošalji linkove za Gameslore, pa ti javim okviran iznos ukoliko bude mjesta u narudžbi 14.10.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
artakserkso
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Narudžba od despelvogel.com

Post Postao/la ratnip »

artakserkso je napisao/la: 06 lis 2021, 19:58 Btw, mislio sam da je zbog Brexita dosta nepovoljnije naručivati iz UK?
Ponukan pozitivnim iskustvima nekolicine poznanika iz EU, ja sam nedavno nešto naručio od BGExtras preko One Stop Shop sustava u nadi da će sve proći glatko kao i kolegama. Ideja je da se u UK sredi sva dokumentacija, odmah plati hrvatski porez i da nema dodatnih davanja, barem je to bilo tako kolegama u Njemačkoj i Danskoj.

Već tjedan dana se dopisujem sa carinskom upravom koji svakih dva dana traže novi dokaz o kupovini, pa IOSS broj, pa broj pošiljke (?), a ako se ikad odluče pustiti paket sve su naznake da ću usprkos tome što je PDV plaćen platiti ga opet, uz carinu i famoznu "kontrolu pošiljke". :twisted:

Edit: priča ipak ima sretan kraj - nakon devet dana natezanja i osam razmijenjenih mejlova naplaćena mi je samo kontrola, 18,50 Kn.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ratnip za post:
artakserkso
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”