Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la sparklingbrook »

Htjela bih kupiti igru Lost cities dvoboj za jedan rođendanski poklon (ima za uzeti u Carti i Menartu) ali nigdje na bgg-u (i nigdje drugdje na internetu) ne mogu pronaći podatke o toj igri. Svaki put kad napišem Lost cities duel pošalje me na originalnu igru koja se nalazi u puno većoj kutiji. Originalna igra je u kutiji veličine normalnih igara kao Smallworld, a duel je u kutiji kao za Patchwork ili Seven wonders duel. Ako mi netko može pomoći bila bih zahvalna, I ako je netko igrao igru, može li se preporučiti za dečka starog osam godina.
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la Antomon »

sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la sparklingbrook »

Ne, nije.
Ova igra
http://www.cartamagica.hr/proizvodi/156 ... L_%28HR%29.
Ali link koji se nalazi uz igru je krivi. Link vodi na originalno izdanje Lost Cities koji košta tri puta više.
Avatar
roverandom
Reactions:
Postovi: 521
Pridružen/a: 03 sij 2018, 11:38
Ima zahvala: 151 put
 pohvaljen: 195 puta
Kontakt:

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la roverandom »

Mislim da je to 'dvoboj' samo nadodano prilikom lokalizacije igre, al to je lost cities. A jefitno je baš zato jer je lokalizirano.
slika
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 171
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 286 puta

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la ray »

Ja bi rekao da je to ovo drugi link od Antomon-a, odnosno pravi je link na Cartinoj stranici, samo što nigdje na bgg-u nije upisano Igroljub-ino izdanje. Možeš vidjeti po versions da je npr. nizozemsko izdanje (12.3 x 9.7 x 2.0 cm) puno manje veličine od engleskog ( 20.5 x 20.5 x 5.0 cm )

I te imaš alternative names za Lost Cities, npr:
Lost Cities: Das Duell
Lost Cities: Le Duel
sparklingbrook
Reactions:
Postovi: 11
Pridružen/a: 02 svi 2021, 09:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 28 puta

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la sparklingbrook »

Hvala, to nisam znala. Zbunilo me jer se prodaju jedan kraj drugoga velika i mala kutija, ali mala je lokalizirana, a velika ne.
Puno hvala, onda se igra definitivno kupuje jer mi se čini da bi se baš mogla svidjeti ovom osmogodišnjaku.
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Gdje naći Lost Cities dvoboj na bgg

Post Postao/la ratnip »

Postoji Lost Cities (original), Lost Cities Boardgame, Lost Cities Rivals, i Lost Cities To Go (original, ali u minijaturnoj kutiji).

Rivals iskreno nisam nigdje vidio u prodaji, a boardgame je teško fulat jer piše "the board game" ispod naslova. Dakle najveća vjerojatnost je da je to original Lost Cities, u jednom od raznih pakiranja.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”