Zasićenost igranjem (?)

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: Zasićenost igranjem (?)

Post Postao/la neoch »

Nemam problem sa zasićenjem, ali imam problem sa vremenom. U siječnju smo igrali puno, skoro svaki dan bar neki kraći gejm. Drugi mjesec su krenule obaveze i neki drukčiji prioriteti i osim jednog vikenda kad smo imali prijatelje u posjeti, ništa. Al valjda su oscilacije u kvantiteti prosjek kod nas. :kava
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Zasićenost igranjem (?)

Post Postao/la frastarc »

gogo666 je napisao/la: 01 ožu 2021, 17:10 Agricola je turnirska igra, nema tu dominantnih strategija. Jednostavno nisi na njenom nivou, pa ga onda moras dostic :)
Pa ovo i meni izgleda vjerojatnije. Izgleda da joj je igra kliknula. Dok ona kaže da je agricola vrlo jednostavna, ja se borim kako da u 5. rudni sve prehranim hahahah
neoch je napisao/la: 02 ožu 2021, 09:39 Nemam problem sa zasićenjem, ali imam problem sa vremenom. U siječnju smo igrali puno, skoro svaki dan bar neki kraći gejm. Drugi mjesec su krenule obaveze i neki drukčiji prioriteti i osim jednog vikenda kad smo imali prijatelje u posjeti, ništa. Al valjda su oscilacije u kvantiteti prosjek kod nas. :kava
Nažalost i kod mene je ovako, trenutno nemamo društva za igrati, žena ne boardgameve u dva igrača (doduše ni ja baš), pa sam ja trenutno zapeo sa solo gloomhavenom jednom do dva puta tjedno, ako ovim tempom nastavim, taman ga završim dok dode frosthaven u prodaju :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru frastarc za post:
neoch
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”