Ormar za igre

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la miki0102 »

Ako dopustiš da ti igre odu u garažu onda se polako možeš od njih oprostiti pošto je garaža korak do yard salea. 😁
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post:
Gordan
slika
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la Noghri »

Hahaha

Ma, trenutno nas je 4 u 40m2, dolazi jos jedna beba i stvarno nam treba mjesta, ali cim se preselimo ili rasirimo vracaju se nazad ;-)

Bacim malo oko na namjestaj.hr, mozda bude nesto. Malo sam gledao i na njuskalu, nesto sam i tamo nasao.

Hvala! I slobodno poslikajte i stavite slike polica/ormarica, za ideje ;-)
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Ormar za igre

Post Postao/la Stips »

Kaj pa pola amera drži dielove kolekcije u podrumu. Prošle godine bila panika Marcu Arnaudu kad mu je poplavilo sa stropa na kolekciju u podrumu. Samo kaj oni imaju em stotine i tisuće igara, em kućerine.

Ne znam, ja svoje držim u stanu. Prije sam ko i @Nuuq ful reprezentativno imao, a sada su mi malo u budžaku (čudan tlocrt gdje trenutno živimo), no nije mi strana pomisao da dio kolekcije stavim u šupu. Pa i kao pripremu za neki budući yard sale.

Thing is:
Žao mi ih je prodati. A ako pada na to riješiti li ih se odmah danas preko oglasa ili neko neodređeno sutra nakon limba u šupi, bolje onda neko neodređeno sutra.

Pa i sada mi je žao kaj sam prodao neke naslove npr Stone age i nekoliko COIN-ova i Horus Heresy i Starcraft i TI3 i svašta nešto a realno nije to neka lova koju dobiješ preko oglasa. Mala utjeha je kad bi se one igrale ali doba je divovskih kolekcija, samo zapravo promijene policu na kojoj leže. Pa onda ta druga polica može biti i moja :D
sismis
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 68 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la sismis »

Samo ameri imaju u podrumu centralno tako da je suho i toplo :D
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la kockica »

@Stipsonov pročitao te ovdje, na temi o struggle of empires, što li ti se to desilo da si doživio prosvjetljenje? :D
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Ormar za igre

Post Postao/la Stips »

kockica je napisao/la: 19 kol 2019, 14:54 @Stipsonov pročitao te ovdje, na temi o struggle of empires, što li ti se to desilo da si doživio prosvjetljenje? :D
"Prosvjetljenje?"

Prosvijetlio sam se ranije, kad sam prestao pisati. :bleh

Pa eto, odmorio sam se, i *ebeš čovjeka koji se ne predomisli. Vidim kak ekipa buba svakaj pa mogu nešto bubnuti i ja. :lol: :lol: :lol:
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la T0mo »

Pozdrav,

za zanima me idelana dimenzija "otvora" police za igre, pa vi sa velikim kolekcijama imate iskustva :)

Naime radim u firmi koja proizvodi namještaj, pa si mogu napraviti dimenzije po želji.
Dali napraviti dimenzije otvora kao Kallax, 33cmx33cm, sa dubinom 40cm ili neke druge.

Polica bi mi služila kao pregradni zid s kojim bi malo odvojio radni prostor u boravku, a pošto mi je kolekcija mala i za knjige i ostalo.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Ormar za igre

Post Postao/la smurfORnot »

Pa to je individualno pitanje ovisno o kolekciji pojedinca, ako imaš samo igre tih dimenzija, super, ako su ti sve igre van tih dimenzija, pitanje je koliko ti to ima smisla? Potencijalno nije loše imati neke veće otvore obzirom na to da ima igara koje su van tih dimenzija po veličini kutije.
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la T0mo »

smurfORnot je napisao/la: 19 vel 2021, 09:49 Pa to je individualno pitanje ovisno o kolekciji pojedinca, ako imaš samo igre tih dimenzija, super, ako su ti sve igre van tih dimenzija, pitanje je koliko ti to ima smisla? Potencijalno nije loše imati neke veće otvore obzirom na to da ima igara koje su van tih dimenzija po veličini kutije.
Zato i pitam, sve igre koje sada imam stanu u te otvore.
Ali da li će stati buduće, zato pitam ekipu sa većom kolekcijom.
slika
Avatar
Teehee(R)
Reactions:
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 lis 2017, 10:27
Ima zahvala: 616 puta
 pohvaljen: 237 puta
Kontakt:

Re: Ormar za igre

Post Postao/la Teehee(R) »

Meni je velika većina stala u 33x33, ali onda dođu Concordia i Power grid. :facepalm
Teoretski, moglo bi ih se zarotirati za 90° i staviti vodoravno, ali onda ukradu previše mjesta.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”