Coup ili Resistance?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Pitanje

Post Postao/la dlakar »

gogo666 je napisao/la: 03 srp 2019, 13:14
dlakar je napisao/la: 03 srp 2019, 08:42 Warewolf(imao sam ga ali nisam imao želju zaigrati pored avalona) je čisto nadglasavanje i potpuno ovisi o tome ko je uvjerljiviji lažljivac.
Auuuu. Ako govoris o one night werewolfu, preporucam da mu das jos sansi, jer ti je tvrdnja daleko od istine.
Dedukcije ima puno, skoro ko u avalonu. Avalon smo igrali 1500 puta i u Avalonu se meta stvori jako brzo i dođete u situaciju da moras igrat nekako inace svi znaju da si crveni ili lose igras plavog. Igra postane skriptirana.
Tu uljece odlicno ONUW jer ima dozu kaosa (i randoma ako izaberes rendom lika) i teze se skriptira.
ONUW je zabavniji od Avalona, a daje skoro jednako mogucnosti za mozganje.
Zna se dogodit losa partija, al traju 5 minuta pa nije bed. Al kad se u ONUW potrefi odlicna partija, nema boljeg osjecaja u drustvenim igrama. Mislim na party igre. .
Moguće da sam stekao krivi dojam, ali ja ga baš nisam imao volje zaigrati zbog tog random efekta i totalnog kaosa.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Vrabor
Reactions:
Postovi: 30
Pridružen/a: 18 stu 2018, 14:48
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Coup ili Resistance?

Post Postao/la Vrabor »

A werewords kao idealan omjer bezazlenosti i strukture?
Avalon i hitler mnogi shvate preozbiljno pa im ne bude zabavno, ako ides igrati s ekipom koja prvi puta igra ovaj tip igara pripremi se na objasnjavanje poante igre do pola veceri...

Ja bi preporucio timebomb za prvu igru ovog tipa skrivena uloga plus dedukcija
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: Coup ili Resistance?

Post Postao/la gogo666 »

Werewords je fora. Al jako jako light. Nije za zakacit se. Podsjeca me ma cameleon po otprilike istoj jednostavnosti i zabavnosti.
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 662 puta
 pohvaljen: 1025 puta
Kontakt:

Re: Coup ili Resistance?

Post Postao/la Deni »

resistance mi je vise legao od coupa, koji je dosta jednostavan, a ni ova druga nije neka filozofija, tako da sam ja za resistance prije
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”