(J)essenska transportna pripomoć

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Vatanen
Reactions:
Postovi: 414
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 252 puta
 pohvaljen: 425 puta

(J)essenska transportna pripomoć

Post Postao/la Vatanen »

Pozdrav svima,

ima li nekih dobrih duša koje će se kolima zaputiti u našu njemačku Meku, a da su voljne izaći ususret bratu gejmeru po pitanju prijevoza do 10-ak kutija natrag u HR?

Naime, ja sam odavno rezervirao avion s obzirom na jedan prethodni robno-transportni dogovor, no taj se nažalost izjalovio pa imam problem. Problem i nije toliki po pitanju financija - doplata za prtljagu bila bi mi 20 eura - koliko je logističko-manevarski. Naime kako letim preko Koelna, a spavam u Bochumu, tegljenje igara po vlakovima i podzemnima ono je čega se najviše užasavam, a morao bih kupiti i adekvatnu torbu za igre.

Stoga pitam postoji li ekipa koja bi bila voljna na kraju dana u petak, subotu i nedjelju u svoj prijevoz preuzeti moje igre te ih u konačnici dopremiti u ZG. Plaćam pivu (njemačku naravno). Ako previše tražim i prekomotan sam unaprijed se ispričavam - essenska sam djevica. Znam dakako da postoji plaćeni šiping iz Essena, ali rekoh da prvo pitam ovdje - možda ima ekipa s kombijima kojima 10-ak kutija ne čini razliku :-)

Hvala
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”