Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la 7thplayer »

Pozdrav svima :)

Kao što naslov kaže, trebao bi mi savjet gdje kupiti prazne karte navedene veličine u Zagrebu ako je moguće. Znam da ih mogu kupiti na internetu, no ako mogu ovdje nabaviti, bilo bi brže za mene. Samo što Google pretraga ništa ne izbacuje a siguran sam da se to rijetko traži ovdje.

Treba mi nekoliko stotina takvih karata, 500-800 točnije.

Da li netko zna gdje mogu kupiti takve karte? Dakle karte trebaju biti bijele i prazne sa obje strane. Na internetu sam već našao neke, ali trebam naručiti, što mi nije problem, no bilo bi mi draže da mogu što brže kupiti ovdje.

Hvala!

Edit; Također, ako netko ima stare Magic karte za pokloniti, koje mu ne trebaju i koje nemaju nikakvu vrijednost (tipa landovi i slično), bilo bi super, s obziro mda imaju točnu veličinu koju trebam. Hvala!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la grof »

Trebaš ta prototip? Ili?
Možda ti je I izrezani debeli papir + sleevovi dovoljan?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la Stips »

Pitaj u papirnici Mali Ivica kod FER-a.

Bio sam jučer nekaj kopirati, vidio desetak špilova svježe isprintanih kartica. Tko zna, možda od nekoga tu sa foruma. Nisam prepoznao igru.

Pitao sam da probam karticu u ruci i skroz su ok. To je 350 gr papir obostrano. Premda veli da standardno printaju 300 gr, da je ovo po dogovoru. Imaju zaobljene kuteve. Ne znam za što ti trebaju kartice, no 300 gr + zaštita bi trebalo ispasti 'kao prava'. :)
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la 7thplayer »

Grof: da, trebaju mi za nekakav prototip, radim na nekakvom projektu svom :) Želim napraviti karte, i to jako veliku količinu. S obzirom da mi treba oko 500-800 karata, nema šanse da svaku pojedinačno crtam po debelom papiru i još ga režem xD Već imam prototip karte, koji ću iskopirati negdje na A4 papiru, izrezati rezačem papira (giljotina, ako si to već vidio), pa umetnuti u sleevove. Pošto se radi o tankom papiru, karte večličine 63 x 88mm mi zapravo trebaju samo kao podloga da se ne savijaju do miješam.

Stipsonov: Hvala, provjerit ću :)

Update: Ne trebaju mi magic karte, imam neke svoje čak!

U svakom slučaju, hvala na pomoći ekipa, pomogli ste :) ako ne budem imao dovoljno, uputit ću se kod FER-a :) Hvala još jednom.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la grof »

Se jasno. Ja svoje režem skalpelom jad mi trebaju kao podloga. No ja nisam trebao toliko karata.
No meni su već 180 g tvrdi papir + obični bili dovoljno tvrdi u sleevu za uredno miješanje.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la 7thplayer »

Istina, siguran sam da si u pravu. Ja trebam izrezati 500-800 karata za početak, a onda kao podlogu bi trebao izrezati još 500-800 podloga, tako da nema šanse da to radim ručno xD Zato želim uzeti gotove karte, tj. podloge te veličine. No sjetio sam se da mogu također iskoristiti svoje LotR LCG karte za poglodu jer ih imam masu, pa to neće problem. Podloga mi treba samo jedno vrijeme za testiranje prototipa, ne treba mi permanentno, tako da neću bacati lovu u vjetar.

U svakom slučaju hvala dečki, pomogli ste :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje kupiti prazne, bijele karte veličine 63 x 88 mm

Post Postao/la grof »

Tko je. Ako imaš hrpu karata koje ti ne trebaju, odlične su kao baza u sleevovima

Nema frke. Zato smo tu. :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”