Lords of Waterdeep slucaj

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la Valsim »

@gogo666

Nažalost moraš biti svjestan da idealne inačicu Lordsa nećeš naći. Prošao sam kroz desetak različitih inačica od različitih frendova, kao i primjeraka iz drugih udruga. I u svima je bio određeni defekt. Kod nekih boja figurica, kod drugih čudne neobrađene kockice, kod trećih defektni meeplići (okrnjeni, tanji nego što je normalno, bez glave szbunjen ), kod nekih pretanke karte (debljina klasičnog papira), kod nekih katastrofalno loše rezano, kod nekih totalno čudna boja karata. A i da ne počinjemo o ekspanziji gdje su pozadinu karata printali skroz obrnuto. Mislio sam isto tako kako smo samo Slavica i ja takvi pehisti da dobijemo takvu igru, i onda skužili da je tako vjerojatno kod svih.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la krofetki »

@Deni :lol:

A što se tiče slike sa različitim nijansama meepla,shvati da je to normalno,i nemaš counterfeit igru :facepalm

Lords of Waterdeep je popularna igra,evo primjer, nešto kao Fast & Furious filmovi (i tako dobra) :bleh :mrgreen: ,znači jako popularno i samim time jako puno se štanca te igre,a obzirom da je publisher WOTC i da je igra na tržištu od 2012. godine,nije čudno da ima razlike u boji meeplova,kvaliteti karata,itd. WOTC ima problema sa svojom glavnom igrom,MTG-om, i kvalitetom karata (a to je card game i kvaliteta karata bi trebala biti primarna :? )

P.s. A, ako te toliko smeta,na kraju krajeva,uvijek možeš pofarbat :D
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”