Lords of Waterdeep slucaj

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la gogo666 »

da, poslao sam i Igraj.si mail. U biti njima sam prvo poslao mail, pa su mi rekli da vidim s proizvođacem.
Bila je i kutija ostecena malo kad sam dobio igru, i to sam vidio odmah pri preuzimanju, to mora biti prilikom prijevoza, jer je igra dostavljena u udrugu i stajala tamo na stolu, a ostecenje je na rubu, znaci da je vjerojatno pala. I zbog toga pisao Igraj.si.

Al cini mi se ok ekipa u Igraj.si, pa vjerujem da ce rijesiti problem.
Pogotovo jer cu uzet i ekspanziju od njih :)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la dlakar »

Meni je Asmodee znao poslati zamjenske karte bez ikakvih troškova, ali je bilo i izdavača od kojih sam dobio lagani odjeb ili su tražili pokrivanje poštarine. Nekako sa vremenom sam prestao bit perfekcionist i prestao gledati komponente u detalje. Trebaš tražiti intrigue karte, crvene meeplove i bijele kockice. Ako mijenjaš cijelu igru, bojim se da bi mogao dobiti isti proizvod.
Ljudi su imali raznolika iskustva sa Lordovima.
Kad sam kupio ekspanziju(naveo sam probleme) ,malo sam gledao i čitao jer bilo sličnih situacija.
Meni osobno nebi smetala boja meeplova i kockica. Ovo sa kartama bi mi predstavljao problem mada vjerujem da nebi imalo utjecaja na igru. Kompatibilnost sa ekspanzijom te ne treba brinuti. Ni ovako nije savršena . :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
kockica
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la gogo666 »

ma gle, nebi mene smetale takve sitnice da je samo jedna. Al cudne boje drvenih komponenti, lose izrezane karte i napuknuta kutija, to sve skupa mi daje osjecaj da sam platio novu a dobio ne savrsenu verziju koju npr da zelim prodati, prodao bih za manje zbog napuknute kutije i eventualno zbog razlike sa (buducom) ekspanzijom.

nije mi ovo prvi hobi koji ukljucuje kupovanje i prodavanje hrpe stvari. Bavim se ja gitarama i foto aparatima. I naucio sam da ako uvijek gledas re-sell value bit ces sretniji kad dođe vrijeme za prodaju :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru gogo666 za post:
dlakar
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la dlakar »

Ma znam. Imaš pravo tražit ono što si platio. Ja samo dajem do znanja da će igra i ovako funkcionirati i da se nekad ne treba opterećivati detaljima. To iz vlastitog iskustva pričam jer sam znao popizdit zbog neke sitnice koju je poslje kroz igru bilo nemoguće primijetit....
Ovo kod tebe su ozbiljniji propusti i imaš pravo tražiti reklamaciju....i sleevat karte ako već planiraš u budućnosti prodat.. . :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
gogo666
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 242 puta

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la gogo666 »

sleevanje je obavezan ritual :)

Pitao sam Igraj.si, pa cu vidjet sta ce rec.
napisem rezultate tu
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la sadistiko »

Nije baš mjesto, ali evo napisat ću ja svoje iskustvo sa sličnim problemom sa igranje.si.
Sad već dosta davno kupio sam preko njih Formula D koji je imao oštećen insert. Nije to bilo ništa prestrašno, ali sam svejedno prijavio i dobio neki popust na sljedeću kupnju. Dijelovi igre i sama kutija su bili netaknuti (što je dosta čudno kako je onda nastradao insert).
slika
Avatar
Omgrofl
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 07 sij 2017, 23:28
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la Omgrofl »

Da. Poslao sam wizardsima mail s fotkama i oni su meni poslali nove komponente. USPS pošiljka s trackingom, sve besplatno.
Prvo sam se javio dobavljacu (igraj.si) i rekao mi je da se to rjesava s proizvodacem...
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la Bojan1983 »

dijelovi ovog topica bi na trenutak mogli izgledat kao da igraj.si nabavlja igre iz sumnjivih izvora.

Kolko ja znam igra je ili original ili nije, distributeri (kao igraj.si) nabavljaju igre i ne mogu na nikakav nacin utjecat na kvalitetu printa ili komponenti. Ako postoji bilokakav nedostatak u novom printu igre, svejedno je otkuda si je narucio.

Za svoju grupu gejmera i sebe sam kupio sigurno preko 100 igara preko zupija (igraj.si) i samo jednom smo imali mali problem (roll for the galaxy) gdje je falio 1 tile - poslao mail publisheru, kroz par dana je dzabe stigo zamjenski + promo tile + isprika, i taj problem nije imao veze sa zupijem

Ako sam u krivu, ispravite me, u meduvremenu svima preporucam igraj.si
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la kockica »

Nisam imao dojam da itko napada zupija.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep slucaj

Post Postao/la sadistiko »

Ja sam samo htio reći da sam imao pozitivno iskustvo kad se takva stvar dogodila, ništa protiv zupija
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”