Europske trgovine i dojmovi.

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la gErMAligni »

Zanimaju me mjesta sa kojih nabavljate igre i dojmovi kod kupnje.


Amazon.uk Amazon.de i klasika. Amazon de jeftiniji, ali se mora pripaziti na jezik.

Za Phillbert sam čuo preko ovog foruma. Odlično pakovanje, malo skupa dostava ako nije grupna narudžba, odličan izbor... No jako neuljudni i nesposobni zaposlenici. Ne odgovaraju na mailove pod izlikom da kolega koji zna engleski ne radi trenutno xD Jako slaba komunikacija. Na pitanje dali Raiders Of The North Sea dolazi sa metalnim novčićima nakon 4 dana sam dobio odgovor da ne dolazi. Na što sam kontaktirao graphille games koji su mi jamčili da sve retail verzije na engleskom dolaze sa metalnim novčićima. Što je na kraju bio i slučaj.

MeeplesCorner.co.uk je imao moj dragi Dice Throne! :) Također dosta skupa dostava. No izuzetno ljubazni. Brinuli su se dali sam dobio igru nakon što je kasnila 2 dana. Nakon što je stigla zanimalo ih je kakva mi je, tko mi je najdraži lik... Izuzetno ugodno, a opet nenametljivo :)

Boardgameshop.eu ima dobru ponudu i čitao sam na par foruma da se od njih kupuje no nemam nikakav info.

Spiele-Offensive mi se isto čini kao neki skriveni dragulj jer su jedini imali MaximumApocalypse, no dostava je AJME :/


Kad već konje falimo, naša CartaMagica (iako nikad nisam bio) preko telefona i općenito susretljivost poslovođe su daleko jedini od najugodnijih trgovačkih iskustava u lijepoj našoj :) Da imam više novaca vjerujem da bi iz principa kupovao od njih :) Šteta za poreznu situaciju i nerealne cijene za naše sramotne prihode.
Ovi su korisnici zahvalili autoru gErMAligni za post:
madcow1982
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la ratnip »

https://www.bgextras.co.uk/

Dobra usluga, najniže cijene LCG-ova.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ratnip za post:
gErMAligni
Avatar
munja
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 vel 2016, 15:15
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la munja »

meni je www.365games.co.uk jako dobar, nesto su povisili shipping (5 GBP per item, a bilo je 2) ali i dalje je prihvatljiv. brzo odgovaraju, dostava je brza (5-6 dana) i imaju loyalty program
Ovi su korisnici zahvalili autoru munja za post:
gErMAligni
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la gErMAligni »

Upravo naručio nešto sa ZATU games -> https://www.board-game.co.uk/

Ništa specijalno jeftino, ali web izgleda profesionalno i imaju dobar izbor rijetkih stvari (pogotovo sa kicka)
Javim kak se bdu ponašali :)
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la Ahilya »

Ja čekam da se s nekim udružim i naručim s http://www.gameslore.co.uk/. :D Cijene su fenomenalne, ali džabe mi jeftinija cijena ako dam 12 funti (fiksno) za poštarinu. Onda više nije toliko jeftinija... :D To bi mi bila jedna dodatna igra.

Imaju široku ponudu, dosta velike popuste na igre na sniženju, ali i ostale cijene su niže od onih koje obično viđam. Imaju i dodatne popuste na iznose (50 funti, 100 ... ).

Saznala sam za njih na forumu, tako da očito i dobro funkcioniraju s ljudima (temeljeno na tuđim iskustvima kad još nemam svoja). :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post:
gErMAligni
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la gErMAligni »

Ahilya je napisao/la: 16 tra 2018, 20:11 Ja čekam da se s nekim udružim i naručim s http://www.gameslore.co.uk/. :D Cijene su fenomenalne, ali džabe mi jeftinija cijena ako dam 12 funti (fiksno) za poštarinu. Onda više nije toliko jeftinija... :D To bi mi bila jedna dodatna igra.

Imaju široku ponudu, dosta velike popuste na igre na sniženju, ali i ostale cijene su niže od onih koje obično viđam. Imaju i dodatne popuste na iznose (50 funti, 100 ... ).

Saznala sam za njih na forumu, tako da očito i dobro funkcioniraju s ljudima (temeljeno na tuđim iskustvima kad još nemam svoja). :)
Stvarno odlične cijene i dobra ponuda! :) Thnx
Da sam barem koji dan prije ovo vidio. Mogao sam si ustedit 5-10 funti! :D
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la icarusST »

365games iako je sad postarina sad 5 funti neke igre budu ok cijena i skupi se bodova, philibert grupno, prijatelj je konana uzea sa element games-a jer je ispalo jeftinije
upale su mi ove u oko fantasywelt.de - solidan izbor imaju i fiksna postarina do cini mi se nekih 25-30kg
vengefulgames.dk - odavde cu sigurno narucit jednu igru, ugl kad se logirate bude manja cijena nego sta pise ovako, postarina je GLS 143,20 DKK --- cca isto KN fiksno... to je ok pogotovo ako jos se jos s nekim dijeli postarina, a i ovako neke igre budu povoljnije
gamslore isto dobar sajt nisam jos uzima od njih

i naravno Igraj.si isto dobra ponuda .... nisam uzima jos.... al dalo bi se nesto u budućnosti :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru icarusST za post:
gErMAligni
igraj.si
Reactions:
Postovi: 233
Pridružen/a: 30 ožu 2016, 11:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 94 puta
Kontakt:

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la igraj.si »

Jer ste bargain hunteri, dosta igrama smo snizili cjenu i dosta čemo još dodat, moramo pročistit lager...

http://www.igraj.si/index.php?route=pro ... y&path=193

Recimo, Mage knight - 63,9€, colosseum 49,9€, star wars destiny booster 2,69€ ect.....
Ovi su korisnici zahvalili autoru igraj.si za post (ukupno 3):
icarusSTmiljenkoBurt Macklin
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la grof »

Danas slučajno nabasah na još jednu slovensku web trgovinu:
https://meeple.si/

Cijene malo više od igraj.si, no po izboru je slabija.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
adysa
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 24 tra 2018, 16:48
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 12 puta

Re: Europske trgovine i dojmovi.

Post Postao/la adysa »

https://brettspielpreise.de/

imas tu sve portale u EU gdje mozes nabaviti igru koju zelis, cak i jezik.
Ovi su korisnici zahvalili autoru adysa za post (ukupno 3):
sadistikoStipsgErMAligni
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”