PayPal naknade

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: PayPal naknade

Post Postao/la icarusST »

smurfORnot je napisao/la: 27 ožu 2018, 20:12
Shich je napisao/la: 27 ožu 2018, 17:54
smurfORnot je napisao/la: 27 ožu 2018, 17:42 Kada je išlo besplatno slanje? Znam da kad god sam nekome plačao bi paypal extra zaračunao još naknade...
Friends and family opcija je slanje pouzadnim ljudima bez naknade (ali se na taj način odričeš opcije zaštite u slučaju prevare).
Ah to...ma tu opciju brijem da je frend jednom upotrijebio kad mi je slao i neki englez kad sma mu prodo gejm da si ustedi par funti. Osobno nebi tako slao nikome koga dobro neznam, pa mi i nije toliko bitna opcija. Mislio sam da nisu uveli jos neke extra naknade na ovo sto je sad.
nisam sto posto siguran al mislim da prije nije bilo provizije ako to friends- family, ako se šalje iz balansa.... a sta se tice konverzije mos namistit da ti je primarna valuta USD recimo pa onda ok ispadne (inace dok mi je bila kuna uvik vise ispadne nego sta je).... a sta se tice prodaje mislim da je tu bilo nekih 5% osim ako nisi neki seller koi ima store ili firma.... nisam cita najnovije promjene.... iako po meni je dobra stvar da se poplarizira neki novi servis jer je paypal imao monopol dugi niz godina
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: PayPal naknade

Post Postao/la Gordan »

Ma nikakva primarna valuta. Triba uvik stavit da konverziju radi banka jer ti paypal to radi po pljačkaškom tečaju. Formalno nema nikakve provizije, ali tečaj je za oko 3% lošiji od realnog.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: PayPal naknade

Post Postao/la dlakar »

Da, samo što tu opciju stalno poništavaju, skrivaju i premještaju. Nekad je bilo da to namjestiš i mir.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: PayPal naknade

Post Postao/la Gordan »

Za sad je još uvijek dostupna prije potvrde plaćanja. Ako se i to promijeni, trebat će nać alternativu.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: PayPal naknade

Post Postao/la icarusST »

nzn meni je recimo devizni u dolarima, i na pp sam stavia primarnu valutu dolar pa onda ispadne uredno konverzija, jer inace su mi bez obzira radili konverziju sa deviznog koda je u kunama
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”