Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la mado »

buraz je napisao/la: :shock: Daj ne zezaj. Kako si dobio sa Tacticsima? Ja sam oprobao nekoliko puta, i čini mi se skoro pa nemogućim.
Sa Tacticsima je najteže, makar mi je duže trebalo s Lore. Legolas ti je ključ uspjeha zbog njegovog response: After Legolas participates in an attack that destroys and enemy, place 2 progress tokens on that current quest.

I puno sreće s lokacijama, tj. da ih bude što manje, a neprijatelja što više. To sam pobijedio bez shadow efekta. Još nisam uspio pobijediti sa shadow efektom. Do sad sam pobijedio samo 5x, a igrao 50x :) Jako je teško i još učim, ali i jako zabavno. Kupio sam već i Hunt for Gollum. Vidjet ću za ostale.

Vidi kratkih opis mojih igara: http://boardgamegeek.com/plays/thing/77 ... rid=397592
I vidi http://lotrlcg.com/ za popis svih karata.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

Settlers of Catan online
3 igrača

Iako sam imao najbolju poziciju za drvo (9, a drugi su bili na 10 i 3) i kamen (6, a drugi su bili na 11 i 3), loši rolovi broja 9 (4 u cijeloj partiji :( ) i 6 (u početku pogotovo, kasnije se normaliziralo) su me onemogućili u pobijedi... Na kraju smo uspjeli igrati sa po 8-9 VP svatko jedno 4 runde dok jedan nije pobijedio.
slika
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

Petak je, upravo se vratil sa gurps cyberpunk sešna.
Bilo je odličnooo!!
Sad imam virus koj može preživjeti apsolutno sve a kod radijacije mutira i širi se još brže kojeg kombiniral sa 4 nuklearke za eventualan rat sa Zemljom ( ako ih ne ubije radijacija ubit će ih virus )
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la mado »

Konačno sam naučio i igrao Puerto Rico. Dobra je igra. Brže sam ju naučio i shvatio od Agricole, a očekivao sam sličnu igru. Čak sam od 4 igrača završio na drugom mjestu. Igra je u puno detalja slična kao Race for the Galaxy, što je bilo za očekivati, pošto je Race nastao na temelju Puerto Rica.

Druga nova igra je Dominion: Prosperity. Ima odličnih novih karata. Ne samo 10 bodova i treasure vrijednosti 5, nego akcijskih.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la grof »

Igrali Citadels... dobro se zabavili. Samo ta moja žena mi ne da mira. Ubila Boga u Ratniku :mrgreen:

I Jungle Speed di nas je moj sinček pokosio....
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

Ja sam špilal LOTR, malo sam, malo sa susjedom .. pokušavam ga navući pa da imam sudruga za igru :twisted: .. čini mi se da ću uspjeti.
U solo igri sam uspio pobijediti prvi quest sa Spirit deckom, i vrlo sam bio blizu pobjede sa Tacticsima... još samo sa njima nisam uspio.. možda večeras :D
slika
glasswalker
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la glasswalker »

Glory to Rome u četvoro i bilo je fenomenalno.
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

danas DMal Rise of the runlords pomješan sa Tales of Ithiria. Party je došel daleko dalje nego je zapravo bilo planirano za prvi sešn
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

Jučer ekpa opet igrala moj mix Rise of the runelords i sutra navečer se opet igra.
Trenutno su na putu za staklanu, malo kasne jer su zapeli u razgovorima sa NPCevima i rješavanjem njihovih afera.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la grof »

Mi smo danas glumatali arheologe i derali po Thebi. Sutra bih trebao otvoriti, poslikati i možda čak odigrati stare Pillarse. Dolazi serija na RTL skoro, pa treba i igru malo izreklamirati, možda i prijevod pravila srediti...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”