Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

Pozdraf, evo da i ja oprobam malo (re)animirati forum :D


Odigrah maločas partiju LOTR: LCGa
Na žalost sam, ali ni bed . to je jedan od razloga zakaj sam kupio igru.
Igrao sam Lore deck,i to prvi put. Shadows over Mirkwood scenarij.
Nisam baš imao previše sreće: Prvi protivnik kojeg sam izvukao kod questanja je bio Hummerohorns, a drugi je Ungoliant :evil: ... nakon toga mi je Beavor potepao jedan Caught in a web Treachery (naravno odmah nakon kaj sam odigrao Minera of the iron hill kao Allya), a poslije su je ubili Hummerhornsi. Ubrzo sam uspio Ungolya ubaciti u Forest snare trap, ali su se odnekuda pojavili Dol Guldur beastmaster i još jedan Forest spider, tako da niti Gandalf nije uspio pomoći i spasiti ekipu od totalne katastrofe.. :cry:

Konačni ishod: Ubijeni Humerhornusi i 2 support tokena na prvoj kartici questa...
Možda drugi put budem bolje sreće....


Volio bih u ovoj temi čuti doživljaje vaših gaming sessiona :)
ili ćete čitati samo moje :twisted:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la grof »

Puerto Rico, Fresco, El Grande, Tigris & Euprhates i Jungle Speed
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Naed
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

A jesi inspirativan :roll:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:A jesi inspirativan :roll:
Hahaha... ma nešto nisam baš naj u zadnje vrijeme, pa je to valjda razlog ovog suhoparnog nabrajanja.

U Perto Ricu me pere žena, u Fresco-u sin od 8 godina, pa se pitam, trebaju li meni možda jednostavnije igre :P Eh, da nakon dugo vremena odigrasmo nedavno i Galaxy Truckera. To je uvijek zabavno...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

U petak GURPS Cyberpunk gdje igram njemačkog inženjera ludaru ovisnika o cigaretama, čistoći, sauerkrautu i eksplozivima i koj uz sebe ima gumenu kokoš, kalkulator i motornu pilu.

U subotu Hunter the reckoning gdje igram amerikanca sicilijanskog podrjetla, cosa nostra hitmen.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

grof je napisao/la: Hahaha... ma nešto nisam baš naj u zadnje vrijeme, pa je to valjda razlog ovog suhoparnog nabrajanja.

U Perto Ricu me pere žena, u Fresco-u sin od 8 godina, pa se pitam, trebaju li meni možda jednostavnije igre :P Eh, da nakon dugo vremena odigrasmo nedavno i Galaxy Truckera. To je uvijek zabavno...
ajde dobro, ovo je bolje.. :
Možeš kamena s ramena oprobat, tu bi ih trebao rasturit :D


Lutherus je napisao/la:U petak GURPS Cyberpunk gdje igram njemačkog inženjera ludaru ovisnika o cigaretama, čistoći, sauerkrautu i eksplozivima i koj uz sebe ima gumenu kokoš, kalkulator i motornu pilu.

U subotu Hunter the reckoning gdje igram amerikanca sicilijanskog podrjetla, cosa nostra hitmen.
Rubber chicken? jer se možda zove Guybrush Treepwod? :lol:


edit: upravo idem odigrat jutarnju partiju Catana na Catan online world ... navuko sam se odigrat uz jutarnju kavicu.. :ugeek:
slika
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

Nema veze sa majmunovim otokom. Kokoš služi da vekneš nekoga po glavi kad te pita zašto imaš gumenu kokoš.
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la mado »

Jucer Bohnanzu u 4 igraca. Dvoje je bilo novih. Svidjelo im se i brzo su pokopcali igru. Pobjednik i ja smo imali 22 boda na kraju (al je on imao više karata u ruci), treci 21, zadnji 18.

Prije toga Race for the Galaxy solo na kompu. Jos uvijek igram samo baznu igru. I dalje otkrivam nove mogucnosti pobjeđivanja, ali i gubljenja :) U subotu izgubio jednom od frendice. Imala je dobru taktiku sa Alien kartama.

I LOTR:LCG solo. Uspio sam pobijediti prvi scenarij sa sva 4 decka, 1 po 1. Nisam odlucio za dalje da li da probam simulirati drugog igraca ili ici na deck-building ili sa 1 deckom na drugi scenarij. A posto nemam bas vremena ovih dana, trojba ostaje do daljnjeg :)

A za vikend konačno naučio i igrao Power Grid. Dobra je igra. Očekivao sam nešto teško za učenje kao Agricola, ali se brzo pohvataju konci. Uspio sam i pobijediti :) Kompleksna je, izazovna, ali i zabavna, pogotovo kad se licitira za elektrane :) Za jednu elektranu digli cijenu 200 ili 300% :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
Naed
Izitpajn
Reactions:
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 srp 2011, 17:01
Lokacija: Sesvete Republjik
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Izitpajn »

Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

Lutherus je napisao/la:Nema veze sa majmunovim otokom. Kokoš služi da vekneš nekoga po glavi kad te pita zašto imaš gumenu kokoš.
Dobro da nisam pitao :D
mado je napisao/la: I LOTR:LCG solo. Uspio sam pobijediti prvi scenarij sa sva 4 decka, 1 po 1. Nisam odlucio za dalje da li da probam simulirati drugog igraca ili ici na deck-building ili sa 1 deckom na drugi scenarij. A posto nemam bas vremena ovih dana, trojba ostaje do daljnjeg :)
:shock: Daj ne zezaj. Kako si dobio sa Tacticsima? Ja sam oprobao nekoliko puta, i čini mi se skoro pa nemogućim.
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”