Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1249
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3358 puta
 pohvaljen: 1985 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la dado »

I jel stvarno tak dobra kak vele?
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 854
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la marge »

dado je napisao/la:I jel stvarno tak dobra kak vele?
nadam se da je, na prvi pogled djeluje interesantno.. no ja sam tek raspakiral i čitam pravila tak da dojmove dojavim kad odigram neku ozbiljnu partiju.. mislil sam danas i odigrat ali mi ekipa otkazala večerašnje okupljanje..

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post:
dado
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la kovacu »

7 Wonders Duel

Prosli tjedan mi dosla pa smo bacili nekoliko partija.
Bas mi je super igra. Full je zabavna od pocetka do kraja. Sad sam zadnju dobio tak da sam napravio wombo combo i skupio sve Science znakove onak 3 kruga prije kraja gdje je sve sugeriralo da cu izgubit, a ista Science karta se okrenula 2 kruga radnije, tak da su mi sanse bile minimalne.

Nego posto sam stavio protectore na sve ove Age karte, zanima me dal netko ima 65x100mm sleavove za prodat ?. Treba mi 12 komada za ove Wonder karte (da ne narucujem 100kom online)
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Mago de Umago »

https://boardgamegeek.com/boardgame/163 ... s-illusion

Fantasticna! Bilo me strah da ce igra fasovat jer zna se tako desiti kad ljudi nesto nahvale pa ocekivanja budu prevelika, ali ovo je bilo iznad svih ocekivanja.

slika

Malo sam kasno uzeo trik 2 levela i zbog toga sam dosta kaskao za ostalima...na kraju sam naravno bio zadnji (133-128-91).
Eh sad...da li je to stvarno tako da ako u startu lose krenes tesko hvatas korak ili sam ja cijelo vrijeme povlacio slabe poteze? To cemo tek vidjeti nakon jos nekoliko odigranih partija, ali u svakom slucaju fantasticna igra!!

Ovi su korisnici zahvalili autoru Mago de Umago za post (ukupno 3):
realukaZorzysadistiko
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la frastarc »

Mago de Umago je napisao/la:https://boardgamegeek.com/boardgame/163 ... s-illusion

Fantasticna! Bilo me strah da ce igra fasovat jer zna se tako desiti kad ljudi nesto nahvale pa ocekivanja budu prevelika, ali ovo je bilo iznad svih ocekivanja.

slika

Malo sam kasno uzeo trik 2 levela i zbog toga sam dosta kaskao za ostalima...na kraju sam naravno bio zadnji (133-128-91).
Eh sad...da li je to stvarno tako da ako u startu lose krenes tesko hvatas korak ili sam ja cijelo vrijeme povlacio slabe poteze? To cemo tek vidjeti nakon jos nekoliko odigranih partija, ali u svakom slucaju fantasticna igra!!

Ja već neko vrijeme gledam ovo i čini mi se show. Ali nakon sto sam pogledao par video-a čisto me strah pred nekoga uopće staviti igru s toliko pravila slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Mago de Umago »

Je,zbilja je kompleksna. Ali sve ima smisla i jednom kad se sve pohvata tece ko mlijeko. Vrh! :bravo
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Kompleksna i s puno pravila, kažete? Pa to je izvrsno. :) Valjda dobijem dovoljno za dva bubrega i komad džigera...
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Mago de Umago »

4.20 prema BGG-u. Nije malo...:D
slika
Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la frastarc »

Mago de Umago je napisao/la:4.20 prema BGG-u. Nije malo...:D
Bome nije. Meni osobno ne smeta. Ali dok sam ekipi objašnjavao brass koji ima cca 3,9 na bgg. Bilo je onako, vatreno :D
Iako mi brass ima jedna od najjasnijih i najboljih rulebook općenito.
Al kad sam gledao video-e od ove, i ja sam se malo počešao desnom rukom iza lijevog uha slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Mago de Umago »

Imam osjecaj da je Brass bio malo tezi za objasniti, iako je tesko sad reci jer smo ga odigrali brdo puta...Ali oni linkovi, mreza, zeljezo, ugljen, pa nisi povezan, pa nemas bacvu...Nekako mi se cini da je bilo teze.

Ali Brass mozes i planirati unaprijed, ali ovdje tesko. Prvo moras potajno odabrati koje ces poteze uopce spremiti za sljedeci krug, a kad svi skupa otkriju poteze onda treba odluciti kojim redoslijedom jer sve ovisi i o drugima.

I da, nisam rekao da je sama igra trajala dobra 3 i pol sata, mozda i mrvicu vise...:D
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”