Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la buraz »

pillarsi? još me stegne srce jer sam ih zamijenio :-( .. mogu ja sredit prijevod ak hoćeš.

ja maločas odigrao prvi puta partiju arhitektona, i mogu reći da mi se dosta sviđa :-) ...
i partiju lost citiesa, i gadno sam popušio :-(
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la grof »

mi znamo umjesto lost citiesa odigrati tu i tamo Keltis.

Ma nema frke za prijevod, budem ga ja natipkal jednom. Dodouše mi smo dosta igrali Pillarsov nastacak - World without End i igra je poprilično dobro osmišljena. Sad me zanima razlika između njih. No obje vizeuelno izgledaju vrlo atraktivno, a Algoritam ih prodaje po nekih 300 kuna, što je s obzirom na pribor prilično OK cijena.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

Nakon dugo vremena ponovno odigtal rizik. :D
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
glasswalker
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la glasswalker »

buraz je napisao/la:pillarsi? još me stegne srce jer sam ih zamijenio :-(
Pa evo prodaje ti je ovaj dobri čovik http://igranje.hr/forum/viewtopic.php?f=17&t=324
Imao sam prilike vidjeti igru. Karte su u sleevovima, a sama igra tip top očuvana.
Grufnar
Reactions:
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 kol 2011, 11:27
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Grufnar »

grof je napisao/la:mi znamo umjesto lost citiesa odigrati tu i tamo Keltis.

Ma nema frke za prijevod, budem ga ja natipkal jednom. Dodouše mi smo dosta igrali Pillarsov nastacak - World without End i igra je poprilično dobro osmišljena. Sad me zanima razlika između njih. No obje vizeuelno izgledaju vrlo atraktivno, a Algoritam ih prodaje po nekih 300 kuna, što je s obzirom na pribor prilično OK cijena.
Ma meni ti Pilarsi stvarno nisu nis posebno, dal sam za igru 170 kuna, i to smatram previse za to kaj se dobije al to sam samo ja hehe. Meni ni setlersi nisu nesto :D
Grufnar
Reactions:
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 kol 2011, 11:27
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Grufnar »

A da, zadnje igro Battlestar Galactica s ovom zadnjom ekspanzijom.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Killa »

Jucer izmedju ostalog igrali Resistance - koja deračina - 7 ljudi se dere u isto vrijeme - TO je TO!
Sreca nije bilo alkohola, jer bi susidi zvali žace zbog buke i tko zna cega.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la mado »

Prošli vikend, Race for the Galaxy + The Gathering Storm. Proširenje donosi zanimljive nove startne svijetove, te dobre dodatne karte. Improved Logistics sa duplim settlanjem je jaka karta, pogotovo na kraju igre kad drugi igrač ne pazi, te ne uoči da igra može biti završena prije nego se snađe :) Uglavnom odlično proširenje. Ciljeve još nismo ni taknuli.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Killa »

mado je napisao/la:Prošli vikend, Race for the Galaxy + The Gathering Storm. Proširenje donosi zanimljive nove startne svijetove, te dobre dodatne karte. Improved Logistics sa duplim settlanjem je jaka karta, pogotovo na kraju igre kad drugi igrač ne pazi, te ne uoči da igra može biti završena prije nego se snađe :) Uglavnom odlično proširenje. Ciljeve još nismo ni taknuli.
Nakon The Gathering Storma i ciljeva više nema vraćanja samo baznoj igri - postane bezdušna bez ciljeva.
Avatar
Lutherus
Reactions:
Postovi: 173
Pridružen/a: 03 sij 2011, 15:09
Lokacija: ~/Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 14 puta

Re: Što ste zadnje igrali?

Post Postao/la Lutherus »

Jučer GURPS Cyberpunk. Uglavnom nakon 2 sešna u research faculty i susreta sa nepoznatim virusom (kojeg nakon uspješno izrađenog cjepiva, moj inženjer odlučil strpati u nuklearku i poslati na zemlju (ako ih radijacija ne ubije, virus hoće)) i nakon pronalaska marsovskih amiša imali bliski susret sa orgomnom ratnom letjelicom koju smo srušili. Prilikom pada letjelice moj inženjer je na brzinu otvoril građevinsku tvrtku i farmaceutsku kompaniju ( paala je blizu grada). Nakon pada letjelice raširil se orgoman EMP val koj je onesposobil svu elektroniku a sam pad je prouzrokoval potres koj je srušil više pola St. Petersburga i moj inženjer sad ima posla oko obnove grada ( od gradskih vlasti dobil avans od 200 miljona kredita i još ga 1 miljarda čeka nako obnove :P ( kaj nije loše jer krenul sa 0 kredita )
I`m not a nerd.I`m a level 15 half-elf necromancer.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”