Šta ste zadnje igrali?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Papaver »

Jučer smo, u četiri igrača, imali area control večer s dvije tematski suprotne igre - Blood Rage i Bosk :lol:

Iznimno rijetka situacija u BR-u gdje su na kraju prva dva igrača bila unutar jednog boda, a Bosk je pak završio tiebreakerom - jako je tight igra.

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post (ukupno 3):
CrazyBunnyGuydadosadistiko
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la smurfORnot »

slika

Tidal Blades

Nisam imao neka ocekivanja od gejma, nisam ga nešto pratio...kad je frend krenuo objašnjavati vec rekoh, ovo mi se nece svidjeti...worker placement s dosta bacanja kockica i lucka...nebu dobro...nakraju je game oduševio sve za stolom. Jako slatko izgleda, svaki karakter je drugačiji, luck je lako mitigirati i nema nekog problema s istim. 3p game s objašnjavanjem pravila i svima prva partija je trajao oko 2h. U biti tijekom cijelog gejma imate samo 12 akcija, a želite sve :D
Sve u svemu, jako fora!
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 2):
dadosadistiko
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la marge »

Dwellings of Eldervaleslika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la frle »

Danas odigrao sa frendom Viscount of West Kingdom. Jako mi se svidjela igra sa rondel mehanikom i deck builidingom sa planiranjem akcija unaprijed. Od svih West Kingdoma možda i najzanimljiviji.
slika


Nakon toga probali i Super Fantasy Brawl. Brza arena skirmish igra sa tri na tri ekipama. Čim sam dobio igru odmah pofarbao minijature i baš dodaju specijalni čar dosta dobroj i brzoj igri sa potrebnim dobrim planiranjem.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post (ukupno 3):
sadistikoPapaverStips
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la smurfORnot »

slika

Project ELITE...citao jako puno dobrih stvari o gejmu, jučer ga konačno odigrali nakon što sam potrošio par tjedana bojajuci minije i game je stvarno jako fun :D
Prvi game je malo potrojao obzirom da smo imali nekih nedoumica oko pravila iako je u suštini game jako jednostavan, spremni smo za drugi i da uparimo zvucnik s aplikacijom da to zvuci još bolje :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 5):
miki0102PapaverronintanelornValsim
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2299 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la Valsim »

Izgleda jako zanimljivo. Will have to Google it :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la smurfORnot »

Valsim je napisao/la: 09 stu 2020, 16:06 Izgleda jako zanimljivo. Will have to Google it :) .
je je, jako je fora ispalo...zanimao me KS još prije ali nisam backao, malo sam citao vezano za SG stvari, i da, šteta što ih nemaš, iako nisu baš balansirane po procitanom, s druge strane, gotovo je 500kn više koštao taj KS u odnosu na retail pa ti baš i nije toliko žao. Vaselu je ovo jedan od najdražih gejmova ako se ne varam, i dosta ga je ljudi ovako nahvalilo pa smo rekli budemo riskirali. Partija je nakraju ispala jako napeta :D

Cak je solidno i napravljeno da si ti sam možeš štimati težinu ako zakljuciš da ti je prelagan game(iako ima easy, medium i hard).
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la sadistiko »

Nemam sad vremena pisat uširoko, evo samo u kratko. Sinoć smo probali Blood Rage, za sad samo base game i dečkima se jako svidio. Ja sam tako epski izgubio da bi najradije zaboravio partiju, a bio sam tako moćan :-)
Nakon toga smo odigrali Montago Bay, family game koji je baš onak fora prepucavanje, a traje samo sat vremena, a vjerojatno i kraće.
I za kraj smo bacili Hanabi po prvi puta. Znate da sam ja protiv tih malih prdavaca s kartama, ali Hanabi me baš ugodno iznenadio. Od tako glupe igre na prvu ispade sasvim pametna igra gdje treba znati odigrati da bi se dobro završilo. Naravno da sam ja dva puta totalno failo sa glupim odigravanjem jer sam zaboravio što su mi rekli :-)
Nema slika, nema vremena, nema niš, eto samo kratki izvještaj. Tko ima šansu nek proba Montego Bay, uopće nije tak loša igra.
slika
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 765 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la marge »

tta liveslika

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru marge za post (ukupno 3):
PapaverCrazyBunnyGuyValsim
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Šta ste zadnje igrali?

Post Postao/la sadistiko »

slika

Zaigrali danas Lost Ruins of Arnak. Fora je igra, zanimljiva i srednje kompleksna, ali nema pretjerano interakcije među igračima, osim što možeš nekome ukrast akciju ispred nosa koju je htio odraditi. Više family tip igre i to mi je baš ok jer mislim da će se svidjeti ženi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
dadoBojan1983Teehee(R)tanelorn
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”