Carina i naručivanje van EU

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
gErMAligni
Reactions:
Postovi: 99
Pridružen/a: 10 lis 2017, 18:50
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Carina i naručivanje van EU

Post Postao/la gErMAligni »

Ilijasha je napisao/la: 17 vel 2018, 10:23 Zahvaljujući svim našim mailovima i naporima, a pogotovo mistera smurfORnot sa svojim javnim rantom, gospoda iz Roxley gamesa a.k.a. Dice Throne su odlučili pronaći nove shipping opcije te sada Hrvatska spada u EU.

"Great news! We've had someone just get back to us with new numbers and I can now reverse our previous answer - we're able to offer you the same shipping rate as the rest of the EU.
Apologies that it took so long for us to find a better answer for you!"
Yap, noćas mi se javio Paul Saxberg privatno na facebook profil da mi javi da je hrvatska dodana u EU :D

Kanađani su "live up-ali" stereotipu xD (prepristojni) :D

Trigger time! :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru gErMAligni za post:
Ilijasha
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3124
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2298 puta
 pohvaljen: 2359 puta
Kontakt:

Re: Carina i naručivanje van EU

Post Postao/la Valsim »

Btw. nije mi jasna još jedna stvar. Od neki dan se tek nešto jače aktivirah na eBayu pa sad tek primijetih. Neki prodavači naplaćuju uza cijenu samog predmeta i shippinga još i tzv. "Import charges". Što je to? Zar nije to carina što bi naši trebali procijeniti i naplatiti?
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Carina i naručivanje van EU

Post Postao/la sadistiko »

Ima neka šema, znam kad sam 3D printer kupio, da oni uz shipping srede i uvoz u zemlju, tako da ja nisam imao nikakvih troškova jer su, kao valja, oni riješili troškove carine. To je bila dosta velika kutija, dosta i teška tako da sumnjam da je mogla samo tako proći na carini. Mada nije išlo preko pošte nego preko GLS-a ili Overseasa
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
Valsim
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”