A Tour of Jason's Game Collection

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la priroda15 »

Ne znam da li ste pogledali ovaj video ali ja sam gledajući ga postao tjeskoban. Dok ga gledaš dođe ti da odmah prodaš par igara iz svoje kolekcije :) Super je ovaj naš hobi ali mislim da je Jason malo pretjerao :)

http://www.dicetower.com/game-video/tou ... collection
slika
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Nuuq »

Meni je bilo neugodno. I ne razumijem. Hajd, kolekcionar, ali i kada brojiš kolekciju brojiš jedan item iako imas pet istih.
Gledao sam ubrzano čekajući da dođe do momenta kada će pokazati kolekciju koju igra, ali, eto, to ne postoji.
Ja nisam imao potrebu ista da prodam jer ja igram sve svoje igre, kad god mogu.
Mislim, 95% kolekcije in shrink to stvarno ne kontam. Posebno ne 6x ista igra in shrink.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1190 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Antomon »

Mene su najviše zasmetali tornjevi igri u drugoj sobi kamo je u svakom stupcu preko 20 igri, one na dnu sigurno ne mogu proći neoštećeno, pa bile one in shrink i nepunchane.

U kolekciji ima svakako zanimljivih stvari, recimo prve verzije nekih igri i svidjeli su mi se collector edition igre na kraju.

Čovjek očito ima para i odlučio je trošiti ovako. Koliko je to zdravo, otom potom.
Vatanen
Reactions:
Postovi: 415
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 255 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Vatanen »

Film vise-manje (konceptualizacija covjeka kao debila od strane debelog za potrebe americkog humora je ovdje posljedovala uzasno snimljen i prebrz film), ali komentari ispod su stvarno zanimljivi - od zabrinutih i jalnih, preko socijalista balkanskog senzibiliteta, protrzisnih liberal-individualista, do histericnih obozavatelja, kucnih psihologa i vjernika.
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la smurfORnot »

Covjek ima svoje pare, neka troši kako hoce. To što je to nama bezveze i nema nimalo smisla ta nejgova kolekcija, apsolutno nebitno. Uvjeren sam da kad bi spomenuo vecini ljudi kolko sam platio dobar dio gejmova rekli bi nisi normalan što na to bacaš pare.

Evo, vi ni sami neznate kak ste sretni što živite u lijepoj Našoj i nemate ovakvih problema :D , nego gledaš 'koliko boca moraš skupit da kupiš game' xD
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la kockica »

Drzim se onog sto mi baka stalno govori - svakoj budali njegovo veselje. Znaci kak za mene, tak i za druge.
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Deni »

to je tako kad afinitet predje u kolekcionarstvo i opsesiju. ni prvi ni zadnji kojem se masa cudi

sve u svemu jedino mi nije jasno kako si dozvoljava navin na koji ih skladisti. uopce ne pazi na kutije
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la kockica »

Pa kaj, lako kupi nove :-)
Anwi
Reactions:
Postovi: 20
Pridružen/a: 20 sij 2017, 15:36
Ima zahvala: 147 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Anwi »

Da je lik bogatas koji skuplja skupe aute, bio bi drustveno prihvatljiv :thumbs_down

A ovak, ima opsesiju na stvari koje jos nisu "odobrene" od strane svekolikog puka!

Nek cova uziva u svojoj opsesiji, ne radi nikome nikakvu stetu :geek:

Jedini pravi "bad guy" u filmu je Vasel sa komentarima "its disgusting"...i sl. :nee
On ga fakat korist za promociju sebe. A s druge strane...koliko bi igara imao taj isti Vasel da ih ne baca? :twisted:
Slicniji su si nego sto on to misli :zamisljen
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: A Tour of Jason's Game Collection

Post Postao/la Ahilya »

Deni je napisao/la: 19 sij 2018, 12:34 sve u svemu jedino mi nije jasno kako si dozvoljava navin na koji ih skladisti. uopce ne pazi na kutije
zato šta mu je stalo samo do toga da ih ima što više.

ja nisam uspjela pogledati više od 2-3 minute. iritantno mi je kako je tom uvijek podrugljiv prema jasonu (pa tako i ovim videom). a i poštujem da je jason takav kakav je, ali jednostavno mi kao takav ne odgovara i ne gledam ništa u čemu je samo on. isto tako gledam iznimno malo toga gdje je samo tom (ako me baš zanima igra čiji je review napravio). neka su takvi kakvi jesu, ali meni ne pašu.

osim toga, to nije izlaganje osobne kolekcije, već skladište. ne izgleda skoro ništa drugačije od prizora iz nedavnog videa gdje je tom bio u skladištu za vrijeme maratona. nema duše. :mrgreen:
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”