Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la stoka »

kockica je napisao/la:
Još mi je jedino ostalo da motrim ekspanziju za Clash of Cultures koja je postala Sveti gral.. Iznenađujuće, ali nakon dvije godine, mislim da je to to što se tiče moje kolekcije. Izuzev ekspanzija ako budu dolazile za postojeće igre, ne mislim se više bacati u nove igre, barem za nas odrasle. Škicat ću i dalje preporuke, ali doslovno će biti jedna igra za Božić, a za djecu ću pratiti kakav im bude interes za igrama.
još samo danas mama, od sutra stat ću...imao sam i ja tih perioda tokom ove godine, većinom neuspješno...čovjek bi rekao da je forum ovisnika o kokainu, ne igara...
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
Killa
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Nuuq »

kockica je napisao/la:Za Božić sam umotao Through the Ages (new story), Clash of Cultures i Mysterium, ali njih sam davno prije kupio kako su mi dolazile povoljne prilike.

Danas mi stigli Tuscany essential i Scythe - invaders from afar. Hvala Miljenku! Zahvalan pogotovo jer je Tuscany već out of stock.

Matija mi javio prošli vikend da u petak vjerojatno stigne Cyclades Monuments.

Prije koji tjedan stigao sa Kickstartera Evolution Climate (odmah sam kupio i Flight). Sad mi baš stižu sleevovi. Ne znam ni što ćemo početi igrati ovaj vikend :facepalm

Još mi je jedino ostalo da motrim ekspanziju za Clash of Cultures koja je postala Sveti gral.. Iznenađujuće, ali nakon dvije godine, mislim da je to to što se tiče moje kolekcije. Izuzev ekspanzija ako budu dolazile za postojeće igre, ne mislim se više bacati u nove igre, barem za nas odrasle. Škicat ću i dalje preporuke, ali doslovno će biti jedna igra za Božić, a za djecu ću pratiti kakav im bude interes za igrama.

Inače petorici-šestorici forumaša (sadistiko, stipsonov, vatanen, valsim, stoka, yield, marge...) pripisujem direktnu krivnju za sve ove igre na koje su me gurnuli. Hvala vam! :thumbs
Ko će dobiti Cyclades monuments?

Live long and prosper.
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la stoka »

Marijan je napisao/la:
stoka je napisao/la:Znao sam da ce neki krivo protumaciti. Eto, nek vam bude, kupio sam hands in the sea, gmt-ovu sekigaharu i ruz od maybellina.
Javi dojmove za sekigaharu, tu igru već duže vrijeme promatram, ali kao student stvarno pomno promišljam oko kupnji :D
oću, mislim da će stići preko reda na igranje, radi solidnog rulebooka...još mi je ovaj vatanenov izvještaj sjeo ko budali triska, previdio sam ga u forumskom moru...
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Nuuq je napisao/la: Ko će dobiti Cyclades monuments?
Naručio preko udruge iz Philiberta, pogledaj frišku sliku ;)
stoka je napisao/la:još samo danas mama, od sutra stat ću...imao sam i ja tih perioda tokom ove godine, većinom neuspješno...čovjek bi rekao da je forum ovisnika o kokainu, ne igara...
Odlična :thumbs Ali fakat imamo dovoljno igara, a i za svaku sam, ako je bilo moguće, nabavio ekspanzije.
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la krofetki »

kockica je napisao/la:
Odlična :thumbs Ali fakat imamo dovoljno igara, a i za svaku sam, ako je bilo moguće, nabavio ekspanzije.

Master Yoda: "Fall to the dark side, Kockica will." :mrgreen:
Doktur
Reactions:
Postovi: 36
Pridružen/a: 07 svi 2015, 23:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 21 put

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Doktur »

kockica je napisao/la:
Doktur je napisao/la:Nenene, MeepleSource https://www.meeplesource.com/proddetail ... esComplete

Došlo relativno brzo, na kraju nisam platio carinu i pdv, Navodno je koštalo 25 dolara ;)
Lijepo je, stvarno je, i sam sam škicao, ali moram priznati da sam imao tu psihološku barijeru da kupim nešto što je skuplje od originalne igre. sopak
Hahaha, a probio sam to, dugo sam se nećkao i onda sam samo jednom odlučio, uzimam. Uvijek mogu prodat :D (NE!)
VIše me je ispala cijela priča oko Scythea, ali šta sad, ne mora se jest svaki mjesec.
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Satarash »

stoka je napisao/la:
kockica je napisao/la:
Još mi je jedino ostalo da motrim ekspanziju za Clash of Cultures koja je postala Sveti gral.. Iznenađujuće, ali nakon dvije godine, mislim da je to to što se tiče moje kolekcije. Izuzev ekspanzija ako budu dolazile za postojeće igre, ne mislim se više bacati u nove igre, barem za nas odrasle. Škicat ću i dalje preporuke, ali doslovno će biti jedna igra za Božić, a za djecu ću pratiti kakav im bude interes za igrama.
još samo danas mama, od sutra stat ću...imao sam i ja tih perioda tokom ove godine, većinom neuspješno...čovjek bi rekao da je forum ovisnika o kokainu, ne igara...
Hahaha, istina. Ali nije to samo tako u ovome hobiju, nego i kod drugih. Ja sam jedno vrijeme bio u maketarstvu i tamo je puno, puno gore. Ljudi uglavnom samo gomilaju makete. Samo nek se kupuje, nek se posta nešto novo, svježe.
Tako da ima pojedinaca sa zalihama od 100+ maketa, a naprave ih možda jednu do dvije kroz cijelu godinu. :lol:
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dlakar »

Ja mogu prestat kupovat igrice kad god hocu...vec sam 100 puta prestao...:)
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post (ukupno 4):
dadomiljenkostokasadistiko
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Nuuq »

Ja sam Jasenko, i ja sam igroholicar.

Live long and prosper.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post (ukupno 3):
sadistikoAntomondado
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1242
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1188 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Antomon »

Za ovu godinu dosta (grupna narudžba kod Zupija)
Clipboard01.jpg
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post:
dado
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”