Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la stoka »

Znao sam da ce neki krivo protumaciti. Eto, nek vam bude, kupio sam hands in the sea, gmt-ovu sekigaharu i ruz od maybellina.
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miljenko »

stoka je napisao/la:Znao sam da ce neki krivo protumaciti. Eto, nek vam bude, kupio sam hands in the sea, gmt-ovu sekigaharu i ruz od maybellina.
wooo :shock: ... Dobar ubod, nema šta! Ja isto slinim za hands in the sea. Jesi uzeo ovu kick-starter verziju direktno od izdavača?
Doktur
Reactions:
Postovi: 36
Pridružen/a: 07 svi 2015, 23:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 21 put

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Doktur »

Stigli mi konačno svi pokloni za Božić/rođendan koje sam si kupio :D pa se moram pohvalit!
Terraforming Mars i Scythe Collector Edition kojeg sam sam skupio ( hvala Shichu na KS ediciji!) i ekspanzija Invaders from Afar. Sad još samo da pošaljem likove i mechove na bojanje i gotovo!

Još sam se počastio upgrade meeplovima za Dominant Species - izgledaju odlično.
slika

\o/
Ovi su korisnici zahvalili autoru Doktur za post (ukupno 6):
dadomiljenkokockicaShichstokaValsim
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 588 puta
 pohvaljen: 577 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Stips »

Super zgledaju! :) jel to sa spielmaterial.de ?
Doktur
Reactions:
Postovi: 36
Pridružen/a: 07 svi 2015, 23:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 21 put

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Doktur »

Nenene, MeepleSource https://www.meeplesource.com/proddetail ... esComplete

Došlo relativno brzo, na kraju nisam platio carinu i pdv, Navodno je koštalo 25 dolara ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Doktur za post (ukupno 2):
Stipskockica
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la stoka »

miljenko je napisao/la:
stoka je napisao/la:Znao sam da ce neki krivo protumaciti. Eto, nek vam bude, kupio sam hands in the sea, gmt-ovu sekigaharu i ruz od maybellina.
wooo :shock: ... Dobar ubod, nema šta! Ja isto slinim za hands in the sea. Jesi uzeo ovu kick-starter verziju direktno od izdavača?
uzeo sam u hexasima, obična. tamo je dosta niska cijena, bar u odnosu na philibert. mapa izgleda odlično, a po kartama bi reka da je moguće vjerojatno više strategija i kalkulacija u odnosu na AFAOS..
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Za Božić sam umotao Through the Ages (new story), Clash of Cultures i Mysterium, ali njih sam davno prije kupio kako su mi dolazile povoljne prilike.

Danas mi stigli Tuscany essential i Scythe - invaders from afar. Hvala Miljenku! Zahvalan pogotovo jer je Tuscany već out of stock.

Matija mi javio prošli vikend da u petak vjerojatno stigne Cyclades Monuments.

Prije koji tjedan stigao sa Kickstartera Evolution Climate (odmah sam kupio i Flight). Sad mi baš stižu sleevovi. Ne znam ni što ćemo početi igrati ovaj vikend :facepalm

Još mi je jedino ostalo da motrim ekspanziju za Clash of Cultures koja je postala Sveti gral.. Iznenađujuće, ali nakon dvije godine, mislim da je to to što se tiče moje kolekcije. Izuzev ekspanzija ako budu dolazile za postojeće igre, ne mislim se više bacati u nove igre, barem za nas odrasle. Škicat ću i dalje preporuke, ali doslovno će biti jedna igra za Božić, a za djecu ću pratiti kakav im bude interes za igrama.

Inače petorici-šestorici forumaša (sadistiko, stipsonov, vatanen, valsim, stoka, yield, marge...) pripisujem direktnu krivnju za sve ove igre na koje su me gurnuli. Hvala vam! :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 5):
StipsValsimNuuqVatanenJelena Pelena
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Doktur je napisao/la:Nenene, MeepleSource https://www.meeplesource.com/proddetail ... esComplete

Došlo relativno brzo, na kraju nisam platio carinu i pdv, Navodno je koštalo 25 dolara ;)
Lijepo je, stvarno je, i sam sam škicao, ali moram priznati da sam imao tu psihološku barijeru da kupim nešto što je skuplje od originalne igre. sopak
Marijan
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 28 lis 2014, 23:59
Ima zahvala: 84 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Marijan »

stoka je napisao/la:Znao sam da ce neki krivo protumaciti. Eto, nek vam bude, kupio sam hands in the sea, gmt-ovu sekigaharu i ruz od maybellina.
Javi dojmove za sekigaharu, tu igru već duže vrijeme promatram, ali kao student stvarno pomno promišljam oko kupnji :D
Vatanen
Reactions:
Postovi: 415
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 255 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Vatanen »

@kockica: ništa, ništa - da samo znaš kakve slasne tantijeme dobivam od izdavača, ne bi mi zahvaljivao :-D

@Marijan: inače se ne bih samopromovirao, ali kad mi je već kockica dao šlagvort - moji dojmovi o Sekigahari se mogu naći tutle: viewtopic.php?f=5&t=3099&p=18832&hilit= ... ara#p18832

Nije da ih pretpostavljam stocinima, ali sumnjam da ćeš od njega dobiti dulje :-D (stoka, očekujem poruku: challenge accepted).
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”