Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4959
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

kockica je napisao/la: 06 ruj 2021, 08:22
CrazyBunnyGuy je napisao/la: 04 ruj 2021, 12:33 Ja sam si uzeo Brass, doći će sljedeći tjedan akobogda, eto fix odrađen, sad skupljam za idući šut...
Brass je meni želja ali moram stvarno biti siguran jel to za nas..
Mogu ti posuditi, biraj oš Lancashire ili Birmingham
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kockica
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Za nas je sigurno, ovaj moj ekonomist doma rastura takve igre :D Uglavnom me pojede u svakom heavy euro resource/money managementu :D Ja, kao biolog, više volim istraživati sve moguće rute koje igra može poprimiti, obično spušim, kao i evolucija, na svaki evolucijski uspjeh nadođe barem pet milijuna neuspjeha :D
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Bojan1983 »

slika

Posebni Conflux edition :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post (ukupno 5):
dadoAntomontanelornneochmarge
slika
Avatar
Vihor
Reactions:
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 sij 2021, 01:12
Ima zahvala: 110 puta
 pohvaljen: 80 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Vihor »

Još prije godinu i pol dana si u temi o GtR-u napisao da duže vrijeme pratiš igru, gledaš kako je doma sklepati, i vidim da sada napokon imaš svoj primjerak :)

Ne mogu pronaći više informacija o ovoj verziji osim da je rasprodana na Confluxovoj stranici. Možeš li nam malo reći o čemu je riječ, kakvo je to izdanje, englesko ili lokalizirano, kako to da je otisnuto?

I, naravno, jesi li ga uspio odigrati?
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

Uf, citao o gejmu, djelovao interesantno, no obzirom na paprene cijene nisam uopce ulazio u bilo kakva razmišljanja o istom. Iako, cudno da nikad nije neki reprint bacen naknadno?
Avatar
neoch
Reactions:
Postovi: 86
Pridružen/a: 12 stu 2017, 16:28
Lokacija: Delnice
Ima zahvala: 107 puta
 pohvaljen: 144 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la neoch »

Meni se isto dopala mehanika. Zato sam već ranije nabavio https://boardgamegeek.com/boardgame/175199/mottainai i mogu reći da volim ovu igru.
Ovi su korisnici zahvalili autoru neoch za post:
realuka
slika
Avatar
Vihor
Reactions:
Postovi: 39
Pridružen/a: 28 sij 2021, 01:12
Ima zahvala: 110 puta
 pohvaljen: 80 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Vihor »

smurfORnot je napisao/la: 09 ruj 2021, 08:13 Iako, cudno da nikad nije neki reprint bacen naknadno?
Nerazmrsivo klupko pravnih bitki i narušenih međuljudskih odnosa onemugućuje novo izdanje. Ali, koliko razumijem, to ne vrijedi i za lokalizirana izdanja (?), no nisam siguran. Bojan će nam sigurno znati više reći.
neoch je napisao/la: 09 ruj 2021, 08:17 Meni se isto dopala mehanika. Zato sam već ranije nabavio https://boardgamegeek.com/boardgame/175199/mottainai i mogu reći da volim ovu igru.
Znači, imamo na forumu i Innovativce i Mottainaše! Je li možda uspio tko isprobati obje igre ili ih poznaje dovoljno da bi mogao ponuditi kakvu procjenu i ocjenu? Osobno me jako interesiraju mehanike i ideja velike igre u malenom paketu.
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Bojan1983 »

Vihor je napisao/la: 09 ruj 2021, 01:03 Još prije godinu i pol dana si u temi o GtR-u napisao da duže vrijeme pratiš igru, gledaš kako je doma sklepati, i vidim da sada napokon imaš svoj primjerak :)
Pratio, skupljao pnp fileove razlicitih verzija ali eto nikako da to isprintam, poslozim i probam.
I onda slucajno naletim na board game shop u Beogradu koji radi svoje PnP kopije, inace ih ne bi spominjao al ako printaju ime svoje trgovine na kutiju pretpostavljam da nemaju nikakve probleme s tim

Ne mogu pronaći više informacija o ovoj verziji osim da je rasprodana na Confluxovoj stranici. Možeš li nam malo reći o čemu je riječ, kakvo je to izdanje, englesko ili lokalizirano, kako to da je otisnuto?

I, naravno, jesi li ga uspio odigrati?
Englesko izdanje, black box edition ... ako se ne varam koristeni tocno pnp fileovi koje sam spomenuo u GTR temi


Nisam jos odigro, al planiram uskoro... pa cu podijelit dojmove, nakon tolko iscekivanja moguce da me razocara, al vidjet cemo :)

Vihor je napisao/la: 09 ruj 2021, 10:21
smurfORnot je napisao/la: 09 ruj 2021, 08:13 Iako, cudno da nikad nije neki reprint bacen naknadno?
Nerazmrsivo klupko pravnih bitki i narušenih međuljudskih odnosa onemugućuje novo izdanje. Ali, koliko razumijem, to ne vrijedi i za lokalizirana izdanja (?), no nisam siguran. Bojan će nam sigurno znati više reći.
Ukratko, sve si rekao...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post:
Vihor
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1256
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3369 puta
 pohvaljen: 1995 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 7):
PapavertanelornAntomonMago de UmagoTeehee(R)ValsimDeni
slika
Avatar
Papaver
Reactions:
Postovi: 405
Pridružen/a: 02 ruj 2016, 16:46
Lokacija: Zagreb-Pula-Slatina
Ima zahvala: 936 puta
 pohvaljen: 658 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Papaver »

Za jedan dan stiglo iz Svarog's Dena. Inače najbolja customer service koju sam doživio od jedne board game trgovine.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Papaver za post (ukupno 11):
AntomontanelornCrazyBunnyGuyroverandomTeehee(R)dadoBolindusNoghrigrofdendarii42 i još jedan korisnik
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”