Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 878
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 836 puta
 pohvaljen: 972 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Mago de Umago »

logOS je napisao/la: 25 kol 2021, 14:02 Sve super ali..... ovi ne centrirani hexovi!!! Za politi benzinom i zapalit cijelu igru samo zbog toga!
Ja sam uvijek mislio da je to namjerno tako napravljeno, kao nekakav moderni dizajn. rofl
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kovacu »

Cuj za tu cijenu, ja bi prezivio sa time.
Ja sam sebi gledao preko Alija pocetkom godine da uzmem Clank za nesto vise od 200kn.
Kontaktiro sellera, lik drzi neki shop sa board gameovima i poslo mi sve sto imaju na policama od Wingspana do Secret Hitlera, pa mi je poslao i listu igara koje moze poslat/prodat preko alija. Na kraju sam odustao bio od kupovine jer sam bio siguran da ce zbog velicine paketa isti zavrsit na carini i da ce me oni oderat za jos 150kn dodatnih troskova i na kraju me ispadne kao i da kupim tu kod nas.
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

kovacu je napisao/la: 25 kol 2021, 14:36 Cuj za tu cijenu, ja bi prezivio sa time.
Ja sam sebi gledao preko Alija pocetkom godine da uzmem Clank za nesto vise od 200kn.
Kontaktiro sellera, lik drzi neki shop sa board gameovima i poslo mi sve sto imaju na policama od Wingspana do Secret Hitlera, pa mi je poslao i listu igara koje moze poslat/prodat preko alija. Na kraju sam odustao bio od kupovine jer sam bio siguran da ce zbog velicine paketa isti zavrsit na carini i da ce me oni oderat za jos 150kn dodatnih troskova i na kraju me ispadne kao i da kupim tu kod nas.
sada ce te oderati s carinom kako god, makar paket koštao 10 lipa xD
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kovacu »

Sad mi samo zaracunaju 25% na checkoutu + potencijalnih 19kn za postu. Prije je bilo ak ti ode na carinu to ti bude fiksno 80kn carinskih troskova + PDV + troskovi slanja pisma
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miki0102 »

kovacu je napisao/la: 25 kol 2021, 14:43 Sad mi samo zaracunaju 25% na checkoutu + potencijalnih 19kn za postu. Prije je bilo ak ti ode na carinu to ti bude fiksno 80kn carinskih troskova + PDV + troskovi slanja pisma
Moram priznati da do sad nisam imao iskustva sa carinom oko igara. Uzeo sam par i nikad nisam ništa ekstra plaćao. Jedino sam jednom platio carinu na tenisice tako da mislim da tamo na carini nemaju baš pojma kolike su cijene igara pa one prolaze bez carine.
U zadnje vrijeme nađem čuda ne njemačkom Ebayu tako da me Aliexpress manje zanima kad je riječ o društvenim igrama.
slika
Avatar
wm_lsmm
Reactions:
Postovi: 108
Pridružen/a: 13 stu 2018, 13:26
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 59 puta
 pohvaljen: 184 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la wm_lsmm »

miki0102 je napisao/la: 25 kol 2021, 15:13
kovacu je napisao/la: 25 kol 2021, 14:43 Sad mi samo zaracunaju 25% na checkoutu + potencijalnih 19kn za postu. Prije je bilo ak ti ode na carinu to ti bude fiksno 80kn carinskih troskova + PDV + troskovi slanja pisma
Moram priznati da do sad nisam imao iskustva sa carinom oko igara. Uzeo sam par i nikad nisam ništa ekstra plaćao. Jedino sam jednom platio carinu na tenisice tako da mislim da tamo na carini nemaju baš pojma kolike su cijene igara pa one prolaze bez carine.
U zadnje vrijeme nađem čuda ne njemačkom Ebayu tako da me Aliexpress manje zanima kad je riječ o društvenim igrama.
Ja sam bila platila carinu na Pandemic exp On the brink tako da ne bih rekla da nemaju pojma nego je možda stvar sreće
slika
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miki0102 »

wm_lsmm je napisao/la: 25 kol 2021, 15:20
miki0102 je napisao/la: 25 kol 2021, 15:13
kovacu je napisao/la: 25 kol 2021, 14:43 Sad mi samo zaracunaju 25% na checkoutu + potencijalnih 19kn za postu. Prije je bilo ak ti ode na carinu to ti bude fiksno 80kn carinskih troskova + PDV + troskovi slanja pisma
Moram priznati da do sad nisam imao iskustva sa carinom oko igara. Uzeo sam par i nikad nisam ništa ekstra plaćao. Jedino sam jednom platio carinu na tenisice tako da mislim da tamo na carini nemaju baš pojma kolike su cijene igara pa one prolaze bez carine.
U zadnje vrijeme nađem čuda ne njemačkom Ebayu tako da me Aliexpress manje zanima kad je riječ o društvenim igrama.
Ja sam bila platila carinu na Pandemic exp On the brink tako da ne bih rekla da nemaju pojma nego je možda stvar sreće
Biti će da su tu igrali. :D
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Stigla CM narudžba. Šteta što nisam upikao i exp, a sad vidim da nema više ni base game pa ajde, dobro sam i prošao. Iako idem u Essen, sumnjam da će igra biti baš puno jeftinija nego je ovo bilo. Kad usporedim CloudAge i Smartphone po težini kutija, Smartphone je daleko teži a jeftiniji za 100kn.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 3):
smurfORnotdadojuri006
slika
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la priroda15 »


sadistiko je napisao/la:Stigla CM narudžba. Šteta što nisam upikao i exp, a sad vidim da nema više ni base game pa ajde, dobro sam i prošao. Iako idem u Essen, sumnjam da će igra biti baš puno jeftinija nego je ovo bilo. Kad usporedim CloudAge i Smartphone po težini kutija, Smartphone je daleko teži a jeftiniji za 100kn.

slika
Ti Sadistiko kao da kupuješ krumpire a ne igre slika

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post:
kockica
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Ma pošaljemo mu neku od praznih kutija ekspanzija, napunimo ciglom i razveselimo covjeka
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 2):
priroda15miki0102
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”