Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Noghri »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 08 srp 2021, 09:48 Ne spada baš u "igre", ali od nedavno sam u bunilu pa kupujem gluposti. Ugl, stigle su mi neke dungeon đinđe koje sam naručio, Terrain Crate đinđe i jučer smo iskoristili raznorazna vrata, škrinje, kutije, bačve i ostalo tijekom partije Gloomhavena. Fantastičan osjećaj :) Naravno, to je sad stvorilo više problema nego što je riješilo jer sad naravno moram imati i ostale đinđure poput drveća, grmlja, sarkofaga i sl. :( Budala.

Anyway, ovih dana moram do hobby shopa u Cartu, da vidim imaju li kakve stvarce koje bih mogao iskoristiti, a moram i do pet centra da popljačkam travke, drvca i koralje za akvarije ;)
Tu se spominje neka hobby shop akcija, mozda se mozes ogrebat:

viewtopic.php?f=16&t=7138&start=70
Ovi su korisnici zahvalili autoru Noghri za post:
CrazyBunnyGuy
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

slika

Kad se ne možeš odlucit između ovog i Dune Imperiuma, pa uzmeš oba :facepalm rofl ...onda si još sretan jer jednom i drugom sad dolaze najavljene ekspanzije pa cem moc još para malo ulupat u njih,lol
Nakraju makar sam inicijalno bio protiv ove jer je mediocre kinda na prvu, pokleknuo...
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 6):
dadoPapaverrealukatanelornTeehee(R)Valsim
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Minsc1610 »

Pa nije mediocre. Predivna igra. Ne kužim zašto smanjujemo vrijednost nekih igara samo zato što su jako popularne. Prvo i osnovno kod igre je da li si sretan dok je igraš. I ako je jako puno ljudi sretno dok igra Arnak ne mora nužno igra biti mediocre niti loša. Isto tako i Everdell i još hrpa lijepih, produkcijski dotjeranih igara koje imaju tu nesreću da su još i popularne.
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

Ma mislim, generalno je prijem igre koliko sam vidio kod velike vecine jako pozitivan, onda pocneš slušat neke koji govore, fali joj deptha, luck based je previše, loše je odrađen db dio, loše worker placement , forsira da ideš na neke trackove itd. Pa si misliš, eh, ocito lijepa produkcija, ali ima prigovora dosta na svašta...ali nakraju ova ekspanzija koja dolazi pa izgleda da bi mogla fixati neke od ovih ''prigovora'' što neki imaju pa me nagnala na to da je ipak uzmem...a produkcijski mi je stvarno krasna,a vjerujem da nece biti loša za igrati po ovom što sam gledao, jer cini mi se fun...javim dojmove nakon vikenda :D
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la docich »

Odigrao sam je 10+ puta i dosta je dobra iako sam bio skeptican. Jedva cekam exp. Mozda nisam objektivan jer su mi db i wp najdraže mehanike. Vise manje svi sa kojima sam igrao je ostavila dobar dojam

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru docich za post:
smurfORnot
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1257
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3374 puta
 pohvaljen: 2001 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post (ukupno 3):
DeniValsimtanelorn
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

javi dojmove, izgleda mi fora
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post:
dado
slika
Avatar
dado
Reactions:
Postovi: 1257
Pridružen/a: 16 lis 2014, 16:54
Ima zahvala: 3374 puta
 pohvaljen: 2001 put
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dado »

Deni je napisao/la: 09 srp 2021, 15:30 javi dojmove, izgleda mi fora
Trebala bi biti nešto u stilu Schotten Totten, Hanamikoji, Mandala + mehanike iz ajnca. :D
Vidjet ćemo, npr. Air, Land & Sea me nije baš pretjerano oduševila iako volim takve male 2p kartaške igre.

EDIT: @Deni evo odigrali 1. partiju i oduševljeni smo. Ful zarazna varijanta ajnca. :D
Imaš misije (kao gejše u Hanamikojiu) na kojima igramo ajnc, želiš biti što bliže 21 bez da prebaciš.
Neke misije daju bodove, neke daju special ability koje možeš koristiti tijekom igre (tipa pogledaj sljedećih 5 karti ili prebaci sve karte s jedne misije na drugu itd.), a neke uz bodove daju tokene koji su isto bodovi ali ako skupiš 9 odmah gubiš (slično kao u Tides of Madness). Ako prebaciš 21 isto dobiješ taj token ali ako imaš točno 21 možeš se riješiti jednog.
Znači odlična, ide mi odmah u top 5 2p small box card gameova. Zadnja iz te kategorije koja me ovako na prvu oduševila je bila Mandala.
Ovako na prvu ocjena 9.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dado za post:
Deni
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

uh! naaajs *.* skuzio sam ju lani kad sam otkrio YT kanal dizajnera igre

znaci, ima mjesta uz hanamikoji? nije da su preslicne po filingu tijekom/nakon igre?

meni/nama je sjeo air land sea. bude uvijek zanimljivo.

thnx, ovo svakako nabavim onda
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post:
dado
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Nam pojma što je ajnc, ali nagovoren sam.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”