Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la dlakar »

Nuuq je napisao/la: 22 svi 2018, 19:18 slika

Oh oh.
Obavezno napiši dojmove. Snimam to već duže vrijeme. :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

@Nuuq uopće ne znam tu igru :-(
slika
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1189 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Antomon »

Ono kada kažeš da nema novih igri ove godine, pa ti pomognu frendovi, a i sam poklekneš ;)


slika

Onitama je dar od frendova za rođendan. Kemet je bio došao na posudbu a ostao zauvijek. :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Antomon za post (ukupno 5):
dadosadistikoAnwistokaBJ_Speedy
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 3):
Burt MacklinBJ_SpeedyAnwi
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1243
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1189 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Antomon »

smurfORnot je napisao/la: 06 lip 2018, 15:20 slika
Je to Kingdom death Monster?
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

Jap, dio starih ekspanzija. Ostatak se ceka za godinu, dvije.
Avatar
Burt Macklin
Reactions:
Postovi: 88
Pridružen/a: 25 tra 2017, 02:47
Ima zahvala: 74 puta
 pohvaljen: 37 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Burt Macklin »

Abnormalno skupo i uvjeravam se da mi ne treba,
ali me kopka i kopka .. :)
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

Well, ovisi da li si miniatures guy ili ne. Mislim da oni koji nisu hobbysti i ne pejntaju modele jako gube s ovim gejmom.

Iako, po viđenom, barem onom što bi trebalo biti, nove ekspanzije mi se cine kao puno bolji value for money tbh.
A što se tiće gejma, ima svoj set problema. S jedne strane je stvarno super i fun,i svašta se može desit za vrijeme showdowna AI je super...ali s druge strane, ima eventa koji su takav epic bullshit, i pošto su random svake runde, može se desiti da jednostavno zgubiš kampanju ako nemaš srece s povlacenjem istih, ili neke povučeš prerano. I tu je u biti onaj weak design, game koji ima mehaniku da ti može sjebat sate i sate igranja samo jer si neke stvari loše povukao, ili su te pak neki rollovi zajebali. Osobno mislim da cu neke stvari izbacit od tih eventova ili jednostavno povuci nove kad se dese, jer neda mi se restartat kampanje jer eto, nismo imali srece s eventovima, pa here we go again.
Vidjet ćemo nakon ovog Gamblers chesta, koji bi navodno trebao imat rule set koji obogati igru i ispravi neke weak stvari.

Ali isto tako, greške tipa, skupio sam 20+ milja valjda kad se zbroje i post KS uplate, a istovremeno nisam ispravio dobro poznate errore u starim ekspanzijama, jer eto...ocito je problem ispravit neke rijeci, krive card countove itd. pošto bi nam to oduzelo previše vremena mi je totalno neprofesionalno i neoprostivo.

Također neki EU backeri su imali problema jer je shippao premalo određenih ekspanzija u EU hub, pa sam im slali pakete iz USA, možeš mislit kako ti je super kad te carina lupi po djepu. 99% ljudi nije, ali eto, tebe je i još si dobio među zadnjima. I onda još vecina backera takvo ponašanje i brani, pa vidi, pisalo ti je na KS-u da ne odgovara za carinu i da si sam odgovoran za te troškove, nigdje nije receno da ce recimo slati u EU iz svoga EU hub-a. Naravno, brane svi koji nisu morali ni platit centa. Tako da ono, fanatično branjenje lojalista bila čega što Poots zajebe je isto iritantno.

Po meni, game je za poprilično usku publiku i ako nisi dio te publike, ili baš nemaš viška para so you don't really care(vecina nas ovdje nije baš u takvoj poziciji), rijetko kome bi ga preporucio i rekao, gle, 2500kn samo za base game ti je money well spent! Stvarno ti treba mentality tijekom gejma, life is cheap i doslovce svi su potrošna roba i u bilo kojem trenu mogu odapeti radi najobicnije gluposti. I game ima toliko nacina da te sjebe i onda kad misliš, wow, ide nam baš dobro :D
npr. zapoceo s frendom kampanju, 3. godina, huntamo anthelopu i dobro nam ide, ima još 3 wounda, mi svi u dobro stanju i komentiramo, wow, ovo je fakat easy fight. Runda nakon toga, anthelopa se ritne i odleti glava od crnca iz partija. Runda nakon te ženska bude tramplana do smrti i prsni koš joj postane kaša. Dvoje likova što je ostalo mlati i niš ne uspjeva, da stvar bude bolje, jednom pukne bone sword nakon što ju je lupio u neki čvrsti dio. I na jedvite jade mi nju uspijemo zatuci šakama i kamenom. I rekli, ok, aj, preživjeli nekak...i evo eventa, myst, dobro rolamo i daje opciju, idi na novi hunt ovakav kakav si(znaci izgubimo ta 2 lika koji su jedini neš radili i sve resurse od hunta jer cemo izginut kao svinje) ili smo se izgubili u maglici i pocinjemo game ispocetka s ovim što imamo na sebi. I tako, here we go again, restart gejma s tim da imamo mrvu 2 bafana lika i njihov equipment(jedan armor set i mac, i apr nekih sitnica). Kao, to nam je sad mali bonus u novom gejmu. Što mi isto nema smisla, jer moglo se je desit da nam se to dogodilo tipa kad smo opremljeni do boli i poceli bi novi game s top tier opremom. Što ti daje easy mode ako želiš? wtf, gdje je tu balans. Kao možeš lovit onda teže monstere pa bi se to trebalo malo balansirati, ali isto tkao i ne moraš jer te nitko ne prisiljava...
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 2):
ShichBurt Macklin
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Nuuq »

Stigao poklon, a kod Francuza nema expanzija :(

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post:
dado
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la kockica »

Nuuq je napisao/la: 11 lip 2018, 17:02 Stigao poklon, a kod Francuza nema expanzija :(

slika
https://www.bgextras.co.uk/search.slr
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Nuuq
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”