Koju ste igru nedavno kupili?

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la smurfORnot »

No Golem?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Deni je napisao/la: 22 lis 2021, 11:32 playmatovi su monokromatski ili?
cjenovno je bilo je dobrih ponuda, ali, za moj gust, presareni su mi bili.
Playmatovi su novost u našoj ponudi. Radi se o Twilight Imperium 4th playmatu, u boji je. Uskoro ce biti u web shopu
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post:
kockica
slika
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

interesantno. hoce li custom print ili monokromatski izbor bit moguc?
slika
Avatar
Minsc1610
Reactions:
Postovi: 255
Pridružen/a: 18 lis 2018, 00:04
Lokacija: Osijek
Ima zahvala: 278 puta
 pohvaljen: 322 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Minsc1610 »

slika
Moj Essen loot. Posebno se veselim vikendu kada ćemo isprobati bar dvije. 😂😂😂😂
Ovi su korisnici zahvalili autoru Minsc1610 za post:
mado
slika
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la miki0102 »

Mogao bi nam netko malo napisati o cijenama na Essenu. Isplati li se tamo kupovati ili ne!?
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post:
Minsc1610
slika
mljeko
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 393
Pridružen/a: 19 sij 2017, 22:56
Ima zahvala: 193 puta
 pohvaljen: 522 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la mljeko »

miki0102 je napisao/la: 22 lis 2021, 17:21 Mogao bi nam netko malo napisati o cijenama na Essenu. Isplati li se tamo kupovati ili ne!?
Zavisi, moš nać dobrih stvari po nižim cjenama, ali to nije poanta sajma. Većina toga je tu negdje, kao što bi inače našao. Glavna snaga sajma je što je sve na jednom mjestu i usto fizički ispitiva. Ne gledaš slikicu na internetu, već vidiš uživo kvalitetu, a mnoge igre možeš i probati jasno. Takoďer imaš pristup manjim izdavačima od kojih bi inače teže ili nikako nešto nabavio.
Avatar
Deni
Reactions:
Postovi: 581
Pridružen/a: 28 lip 2015, 19:46
Ima zahvala: 664 puta
 pohvaljen: 1026 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la Deni »

Po meni je bas poanta sajma mogucnost naci starije naslove po promotivnim cijenama.
Ove godine su bile uzasne, bas sam razocaran. Fkt su samo igre s ocjenama ispod 7 bile po 10,15,20 €. Takodjer sirina ponude nije neka. vecinom novije igre (zadnjih par godina) sa cijenama istim ili cak visim od onih na online shopovima. Evo i anegdota. Pita zena do mene posto Five Tribes. 100€. Sto!! 'nough said...
Ok, mogao si i Monolith Arenu dobiti za 10,15€... valjda ovisi sto volis. Ja sam trazio neke Euro naslove i nista nisam nasao.
Ako se ne varam, deal mexica+cuszco+tikal je bio 125€. Mozda se varam.
Magnastorm je bio 10, but not my cup of tea... Underwater Cities 39€, Endeavor 55€, New York Zoo 30, na jednom mjestu 27.... e i to mi je isto jako. ista igra na dva mjesta s razlicitom cijenom.

Ugl, ja sam ove godine nasao Crowns Of Emara za 15€, zadnja kopija, inace je bila 30. Dobio sam i Cafe za 10€ jer je bila otvorena verzija koja se koristila na standu. Caper je kao bio na popustu s 22 na 17 (a toliko inace dodje i na amazonu)...

Usporedbe radi, 2019. je bila hrpa igara na 30,40% popusta i na svakom uglu si u nedjelju mogao naci neboder nekog naslova po 5,10,15,20 eura, samo da rasprodaju. Jos nisam prezalio empires age of discoveries za 80€ T_T al sam uzeo Francis Drakea za 20...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Deni za post (ukupno 3):
miki0102madoZorzy
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Deni je napisao/la: 22 lis 2021, 12:08 interesantno. hoce li custom print ili monokromatski izbor bit moguc?
bojim se da ne, jerbo me dosta skupo dođe isplativost izrade ovih playmata
eventualno kad bi se javilo više ljudi onda bi mogao ić u tu investiciju.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la sadistiko »

Deni je napisao/la: 22 lis 2021, 18:00 Po meni je bas poanta sajma mogucnost naci starije naslove po promotivnim cijenama.
Ove godine su bile uzasne, bas sam razocaran. Fkt su samo igre s ocjenama ispod 7 bile po 10,15,20 €. Takodjer sirina ponude nije neka. vecinom novije igre (zadnjih par godina) sa cijenama istim ili cak visim od onih na online shopovima. Evo i anegdota. Pita zena do mene posto Five Tribes. 100€. Sto!! 'nough said...
Ok, mogao si i Monolith Arenu dobiti za 10,15€... valjda ovisi sto volis. Ja sam trazio neke Euro naslove i nista nisam nasao.
Ako se ne varam, deal mexica+cuszco+tikal je bio 125€. Mozda se varam.
Magnastorm je bio 10, but not my cup of tea... Underwater Cities 39€, Endeavor 55€, New York Zoo 30, na jednom mjestu 27.... e i to mi je isto jako. ista igra na dva mjesta s razlicitom cijenom.

Ugl, ja sam ove godine nasao Crowns Of Emara za 15€, zadnja kopija, inace je bila 30. Dobio sam i Cafe za 10€ jer je bila otvorena verzija koja se koristila na standu. Caper je kao bio na popustu s 22 na 17 (a toliko inace dodje i na amazonu)...

Usporedbe radi, 2019. je bila hrpa igara na 30,40% popusta i na svakom uglu si u nedjelju mogao naci neboder nekog naslova po 5,10,15,20 eura, samo da rasprodaju. Jos nisam prezalio empires age of discoveries za 80€ T_T al sam uzeo Francis Drakea za 20...
Ja sam uzeo Deluxe mexica+cuszco+tikal za 125€ a i pokušavam pregovarati da im radim official inserte
slika
osaka
Reactions:
Postovi: 35
Pridružen/a: 16 lip 2017, 14:47
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 58 puta
Kontakt:

Re: Koju ste igru nedavno kupili?

Post Postao/la osaka »

slika

Nedavna akvizicija, ugodno iznenađen. Igra je bolji Cluedo.
Ovi su korisnici zahvalili autoru osaka za post:
dado
slika
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”