GoT LCG 2nd edition, početnik. Trebam savjet.

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

GoT LCG 2nd edition, početnik. Trebam savjet.

Post Postao/la Nuuq »

Pozdrav,
Imam samo jedan core set ove igre i već neko vrijeme stoji na polici. Mislim da je vrijeme da je igram.
Pitanje: Kako savjetujete da počnem? Naime ja ću je igrao casual sa suprugom ili prijateljem. Dakle, da uzmemo svako po 'kuću' ili da miješamo po dvije kuće? Hoće li biti zabavno ovako ili treba odmah imati još jedan core set?
Hvala ekipa.

Live long and prosper.

slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: GoT LCG 2nd edition, početnik. Trebam savjet.

Post Postao/la frle »

U Core setu se nalazi popis deckova koji se mogu sloziti iz jednog core seta i daju okej zanimljive interakcije i moze se igrati u dvoje.
Moj savjet je nabaviti jos jedan core set pa slagati malo bolje deckove jer sa dva core seta imas po dvije kopije pa su vece sanse izvuci jace karte.
Najbolje je kombinirati dvije kuce jer sa jednim core setom nema dovoljno karata da se slozi dobar deck samo jedne kuce.
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: GoT LCG 2nd edition, početnik. Trebam savjet.

Post Postao/la Nuuq »

frle je napisao/la:U Core setu se nalazi popis deckova koji se mogu sloziti iz jednog core seta i daju okej zanimljive interakcije i moze se igrati u dvoje.
Moj savjet je nabaviti jos jedan core set pa slagati malo bolje deckove jer sa dva core seta imas po dvije kopije pa su vece sanse izvuci jace karte.
Najbolje je kombinirati dvije kuce jer sa jednim core setom nema dovoljno karata da se slozi dobar deck samo jedne kuce.
Hvala ti.
Gledao sam malo o ta dva seta. Tematski mi je glupo da imam po dvije karte, recimo, Arye. Nekako mi bolje da je svaki lik po jedan. Vidjet ću.
Hvala

Live long and prosper.

slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 554
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: GoT LCG 2nd edition, početnik. Trebam savjet.

Post Postao/la frle »

Kad imas dva ista lika, mozes odigrati kopiju tog lika u igri na tog lika i zastitis ga od smrti. Kad procitas pravila bit ce ti jasnije zasto je dobro imati vise kopija iste karte.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”